1

Temat: Fakin' Russians:)

W morde...Siedze sobie na pewnym warez forum i czytam.Tak sobie myśle że na AA pełna kulturka i każdy dostanie niezbędną pomoc...A więc cytuje pewien topic...

"So its message special to fucking liar who write this in Tony Hawk's Underground 2 *MULTI* - TECHNiC:
"What the f**k is this? I press 01, i press 02, i press o3 and it shows me nothing but a red X. Fuckin russians"

I answer you: Holly f**k go to your mom and say "Help me mom i dont know how to download game" and I thing your mom knows how to ddl it!!! you see red X? so if u dont know .bmp its pictures format and your fucking comp automatically opens it////so shut your fucking mouth, bitch, and just right click->Save target As or download it with FlashGet!!!!

U dont like russians? so get the f**k away from this site and go to fucking leechers from your country(i hope in your country ONLY u so stupid asshole)

For u will be good press SHUT DOWN and go sleep walrus dick and NEVER turn ON your fucking comp...."


Gość był pewnie z Hameryki i głosował na Busha:))) Normalnie ROTFLWYPAS.

gep/lamers^dial

2

Odp: Fakin' Russians:)

oj Gep chyba nie masz co czytać.... :lol:  :lol:
ale dobre :twisted:

3

Odp: Fakin' Russians:)

i tak wybuchaja wojny....

4

Odp: Fakin' Russians:)

Zawsze podobały mi się takie wiązanki, zwłaszcza w naszym drugim narodowym języku. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: Fakin' Russians:)

Jak ktos lubi ciekawe wiazanki to polecam komiks Preacher w wersji angielskiej (polskiej nie czytalem, ale watpie zeby zachowali jakosc oryginalu)

"You cocksucking motherfucking goatfucker!"

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Fakin' Russians:)

nie zachowali ;]

7

Odp: Fakin' Russians:)

No nie zachowali ale w tych 4 odcinkach co mam w jpg to i tak jest bluzga na bluzdze :)
(a 1. czesc i tak byla najlepsza)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

8

Odp: Fakin' Russians:)

Na pewno głosował na Busha? Widzimy skutek.

Dablju wygrał, Osama się cieszy.

9

Odp: Fakin' Russians:)

Jak ktos lubi ciekawe wiazanki to polecam komiks Preacher w wersji angielskiej (polskiej nie czytalem, ale watpie zeby zachowali jakosc oryginalu)

Ja jestem pod wrażeniem (wczoraj oglądanego) filmu "51 Stan". Wiązanki są co prawda (bardzo, bardzo) mało urozmaicone, ale za to 2/3 z nich jest wygłaszana jakimś dziwnym angielskim - pewnie gwarą z okolic Liverpoolu. Czy też raczej "Liver-fakking-poolu", bo taka wersja nazwy też pada ;) Goście mówią np. "fock" zamiast "f**k", "looh" zamiast "look" itp.

[ Dodano: 06.11.2004 09:52:29 ]
PS. Mam kłopoty z poprawnym zdefiniowaniem, jaki to rodzaj filmu, ale skłaniam się ku zdaniu, że komedia.

KMK
? HEX$(6670358)