26

Odp: MyDos 4.5 Vs SpartaDosX

8O  8O  8O

no tak, a ja tu myslalem, ze jak zmodyfikuje Vaskowi MyDOS'a, to będe miał wejscioofki za free  :cry:  :cry:  :cry:



PS. Casper - modyfikacja formatu MyDOS raczej sensu nie ma. Zajmij się lepiej HiDOS'em i nowym formatem..

Wobec powyzszego chyba tak bedzie lepiej.

Ps. Pinek znalazlem sobie elektronika, ktory w/g schematow z "Pasia stolowki" naprawi mi RAM - jak tylko sie tak stanie, bedzie mozna wznowic prace  :D  :D  :D

Pierwszy do testów pójdzie "Partition Wizard" (czyli nowy FDISK)  8)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

27

Odp: MyDos 4.5 Vs SpartaDosX

...to może podeślij coś wreszcie do testów .. ??? Mam kilka dysków do spalenia  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: MyDos 4.5 Vs SpartaDosX

tak zle niebedzie... To nie soft do wypalania (telezy)  :mrgreen:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

29

Odp: MyDos 4.5 Vs SpartaDosX

Już ktoś za czasów Atari magazynu, z tejże redakcji powiedział, że MyDOS jest SpartaDOSem dla ubogich. :) I ja sie z tym zgadzam.

Jak znam życie, to Prof albo ja, bo tylko my dwaj mieliśmy Spartę X wtedy.
:lol:

[ Dodano: 06.11.2004 10:12:19 ]
A propos featur AtariDOS FS: dopisanie czegoś na końcu pliku to jeszcze jest pryszcz. Proszę z pliku otwartego do odczytu przeczytać jakąś porcję (parę kilobajtów) a potem COFNĄĆ "głowicę" o np. 1 kilobajt wstecz.

Życzę powodzenia. Nawet pomijając fakt, że AtariDOS i pochodne (w tym MyDOS) nie mają takiej funkcji, to w formacie AtariDOS jest to w ogóle niemożliwe, bo sektor zawiera link tylko do sektora następnego, ale do poprzedniego - już nie.

Innymi słowy format AtariDOS w zasadzie wyklucza implementację funkcji seek() - bo cofanie oznacza konieczność prawie każdorazowego odczytu pliku od początku.

A format Sparty tego ograniczenia nie ma :) I Sparta ma seek().

KMK
? HEX$(6670358)