Temat: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Sprzedam komputer DELL jak w tytule.
.
DELL VOSTRO 270S. W bardzo dobrym stanie.
Jest przywrócony system WIN 7 Pro.
Krótka specyfikacja.

Win 7 Pro (aktywowany)
Proc : I3  (4 x 3.4 Ghz)
Ram. 4 GB,  (jest dodatkowy wolny slot DDR3)
HDD: SATA 500 Gb
DVD-RW  3.5"  SATA
Wi-Fi  wbudowane, Bluetooth,
Wolny slot PCI-X
.
Wyjścia/ wejścia  z tyłu:
HDMI, VGA, LAN, 3 x Audio, 6 x USB w tym 2 x USB 3.0
.
Z przodu  2 x USB,  Czytnik kart SD
Do zestawu dodaje klawiaturę i myszkę USB.
Sprzęt w bardzo dobrej kondycji, nawet jak na dzisiejsze potrzeby, dość dobrze wydajny, nadający się świetnie do obsługi internetu oraz wszelkiego rodzaju multimediów.
Mała zgrabna obudowa zmieści się prawie wszędzie.
.
Zainteresowanym w miarę możliwości udzielę dodatkowych informacji.
.
Cena jaka interesuje mnie za zestaw to 320zł włącznie z wysyłką kurierem.

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2021-11-03 21:51:05)

2

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

1

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2021-11-03 21:50:06)

3

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Bump :)

Oferta w dalszym ciągu aktualna.

4

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

1. Podaj proszę pełny symbol tego i3.
2. Obecne 4GB to wlutowane w płytę czy DIMM w slocie, możliwy do podmiany?
3. Czy jest miejsce w środku na więcej dysków i w jakich rozmiarach - 2.5", 3.5", ... ?
4. Czy Łindołs 10 się na nim aktywuje "automagicznie"?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Jutro porobię zdjęcia ze środka i dokładniej opiszę co i jak.
Przy okazji zerknij na 1 post gdzie opisałem żę jest Win 7 aktywuje się automatycznie.
Jest 4 GB Ram i dodatkowy wolny slot na kolejną kostkę
Dysk jest SATA 3.5",  można spokojnie włożyć 2.5", czy jest miejsce na 2 dysk jutro będę wiedział 

Mogę kompa też zamienić na coś z retro urządzeń,

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2021-11-04 00:27:45)

6

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Dla zainteresowanych podsyłam kilka dodatkowych fotek
.
1


1



1

1

7

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Atari-User napisał/a:

opisałem żę jest Win 7 aktywuje się automatycznie

Widziałem co opisałeś. Ale jeżeli kilka lat tamu w czasie promocji wykonało się darmowy update z win7 do 10, to ID komputera (chyba ID BIOSu) zostało zapamiętane w systemie M$ i nawet jeżeli później na tym komputerze przywrócona została "siódemka", lub nawet zainstalowany dowolny inny OS, to teraz ponowna instalacja "dziesiątki" będzie skutkowała automatyczną jej aktywacją. O to pytałem.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Z pewnością będzie można upgrade'ować nowo zainstalowaną siódemkę do dziesiątki. Nowa instalacja będzie wymagała klucza produktu do Windows 10 i aktywacji. To drugie może być automatyczne.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

Już mi się nie chce tego dalej tłumaczyć ;) bo straciłem zainteresowanie tym komputerem. Miłego wieczoru.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

uicr0Bee napisał/a:

...Widziałem co opisałeś. Ale jeżeli kilka lat tamu w czasie promocji wykonało się darmowy update z win7 do 10, to ID komputera (chyba ID BIOSu) zostało zapamiętane w systemie M$ i nawet jeżeli później na tym komputerze przywrócona została "siódemka", lub nawet zainstalowany dowolny inny OS, to teraz ponowna instalacja "dziesiątki" będzie skutkowała automatyczną jej aktywacją. O to pytałem.

"Promotion" trwa do teraz.

11

Odp: [S] Sprzedam Dell Vostro 270s, I3, 4 x 3,4 GB

A dzięki, nie wiedziałem, bo jakoś nie musiałem korzystać od dawna. Kiedy to ogłosili pierwszy raz, to podawali termin końca tej promocji, ale faktycznie teraz w paru miejscach doczytałem że po cichu ją kontynuują.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.