Nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na proste pytanie: jakie wymiary - długość, szerokość, wysokość - mają ośmiobitowe Atari serii XL i XE... Czy ktoś z posiadaczy tego sprzętu (osobiście dysponuję tylko STFM) mógłby go zmierzyć i wrzucić wymiary, choćby na atariki? A jak gdzieś są, uświadomić mi, gdzie?
Gtia2RGB, Nowy wymiar grafiki dla Atari Nowoczesny adapter FPGA Gtia2RGB od Lotharka trafia do przedsprzedaży dla użytkowników Atari.
Drugie, a nawet trzecie życie 8-bitowca Przegląd polskich gier na małe Atari wykonany przez Loading. Od klasyków z lat 90. po najnowsze produkcje.
A5200DS 3.9 Nowa odsłona emulatora Atari 5200 dla konsol Nintendo DS z poprawioną synchronizacją i wydajnością.
Gopher2600 0.55.0 Emulator Atari 2600 Gopher2600 otrzymał aktualizację z poprawkami debuggera i obsługi Superchargera.
Spectrum 512 Painter w przeglądarce Nowoczesne narzędzie online do tworzenia grafiki i konwersji obrazów dla Atari ST i STE.