8,551

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl napisał/a:

z bio chem to nie ma nic wspolnego :D

Oczywiscie ze nie ma - za to ma duzo z magia, wrozkarstwem i lewitacja

Wszyscy tez wiedza ze Matematyka to nazwa demona  z 12 kregu piekla
A Bio-chem to zajmuje sie lutowaniem  polprzewodnikow na plytce :_)

"Biochemistry or biological chemistry, is the study of chemical processes within and relating to living organisms. A sub-discipline of both chemistry and biology, biochemistry may be divided into three fields: structural biology, enzymology and metabolism."

8,552

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@kosa0 naprawdę wolałem ranty Testovirona :] wróć do szkoły hejtu bo twój jest mało profesjonalny :-*

@AdamK dzięki za odpowiedź ale jak widziałeś mój lekarz zabronił mi się denerwować. Może ktoś mnie zastąpi w dyskusji? :)

@xxl elektorat ma duszę kobiety ;)

8,553

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@zibi  hejtu - a c to jest dla ciebie hejt :-) bo operujemy innymi definicjami

Ja wysmiewam  i pokazuje palcem - BRAK WIEDZY-  skoro zle sie z tym czujesz to idz do szkoly :-) to takie proste :-)

Dla ciebie to hejt bo czujesz sie conajmniej glupio ze ktos pokazuje twoja niewiedze

wiesz jak w szkole -  Pan z Matmy postawila ci Palke ( czy co tam teraz jest) a ty do dyrektora ze to hejt :-)

No wiec to nie jest hejt - nie odczuwam o ciebie ZADNYCH negatywnych  emocji wysmiewam zato IGNORANCJE  I SZARANATERIE

8,554

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@zibi  hejtu - a c to jest dla ciebie hejt :-) bo operujemy innymi definicjami

Ja wysmiewam  i pokazuje palcem - BRAK WIEDZY-  skoro zle sie z tym czujesz to idz do szkoly :-) to takie proste :-)

Dla ciebie to hejt bo czujesz sie conajmniej glupio ze ktos pokazuje twoja niewiedze

wiesz jak w szkole -  Pan z Matmy postawila ci Palke ( czy co tam teraz jest) a ty do dyrektora ze to hejt :-)

No wiec to nie jest hejt - nie odczuwam o ciebie ZADNYCH negatywnych  emocji wysmiewam zato IGNORANCJE  I SZARANATERIE

Wiem, wiem - ty byleś tak dobry, ze w szkole to Panu z Matmy Palke stawiałeś TY :-*

8,555

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Zibi

W odroznieniu od ciebie :-) Sluchalem i wyciagalem wnioski - Nieraz tez poprawialem   negatywna ocene

Ale wiesz jak sie jedzie na sciagach cale zycie to pozniej  GRAWITACJA. wydaje se czarna magia.

Pytanie  czy  plujesz za lewe ramie jak  widzisz na niebie lecacy samolot ? Albo lapiesz sie  za guzik jak  widzisz kominiarza ?Hahahahahaha

8,556

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa: wlasciwie to tak sobie wyobrazam reakcje ludzi ktorzy zorientowali sie ze zostali zrobienie w wala :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8,557

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl napisał/a:

kosa: wlasciwie to tak sobie wyobrazam reakcje ludzi ktorzy zorientowali sie ze zostali zrobienie w wala :-)

Wiesz swiata nie za bardzo obchodzi  co ty sobie wyborazasz  :-)  Daltego swiat ma gdzies plakoziemcow  i  im podobnych -Ot folklor

8,558

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@Zibi

W odroznieniu od ciebie :-) Sluchalem i wyciagalem wnioski - Nieraz tez poprawialem   negatywna ocene

Ale wiesz jak sie jedzie na sciagach cale zycie to pozniej  GRAWITACJA. wydaje se czarna magia.

Pytanie  czy  plujesz za lewe ramie jak  widzisz na niebie lecacy samolot ? Albo lapiesz sie  za guzik jak  widzisz kominiarza ?Hahahahahaha

Skoro nieraz poprawiałeś negatywną ocenę znaczy, że wcześniej zdarzało ci się słuchać ale wyciągać złe wnioski lub nie potrafiłeś poprawnych zastosować w praktyce skoro poprawiałeś oceny.

Sądzę, że teraz zachodzi podobna sytuacja w twoim życiu tylko nie ma już "Pana z Matmy".

Jak mi poszło z logiką?

8,559

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Zibi Jak ci poszlo z Logika -  :-) Zrobiles z nia kurtyzane ( pania lekkich obyczajow) - Zreszta nie pierwszy raz :-)

Pewnie cie to zezli - ale zycie to  seria  bledow :-) Pytanie czy wyciagasz z nich wnioski - ty nie wyciagasz  bo uwarzasz ze  zjadles wszytkie  rozumy :-)

Powiedz prosze jakie masz wyksztalcenie - chetnie sie posmieje :-)

8,560

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@Zibi Jak ci poszlo z Logika -  :-) Zrobiles z nia kurtyzane ( pania lekkich obyczajow) - Zreszta nie pierwszy raz :-)

Pewnie cie to zezli - ale zycie to  seria  bledow :-) Pytanie czy wyciagasz z nich wnioski - ty nie wyciagasz  bo uwarzasz ze  zjadles wszytkie  rozumy :-)

Powiedz prosze jakie masz wyksztalcenie - chetnie sie posmieje :-)

Cholercia... Myślałem, że chociaż w logice się podciągnąłem, klops :(

Skoro prosisz, to nie wypada na tak kulturalną prośbę nie odpowiedzieć, to nie tajemnica.

Mam wykształcenie podstawowe a z zawodu jestem szewcem, takim do niedawna nie przeklinającym. Jak akuratnie nie klepię butów to siedzę w internetach na forach i trochę w retro.

Z powodu C19 ludzie mniej zdzierają buty a więcej klawiatury - to ja też :]

8,561

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0, ale... kto ty właściwie jesteś? bo merytorycznie to trochę tak jak ten twój nick - 0
kulturalnie tyleż samo, nie wiem ile lat można być w liceum, ale najwidoczniej długo

przechodze na tumiwisizm

8,562

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:
xxl napisał/a:

kosa: wlasciwie to tak sobie wyobrazam reakcje ludzi ktorzy zorientowali sie ze zostali zrobienie w wala :-)

Wiesz swiata nie za bardzo obchodzi  co ty sobie wyborazasz  :-)  Daltego swiat ma gdzies plakoziemcow  i  im podobnych -Ot folklor

swiata ? hehe nie... ale Ciebie widocznie tak :-)

ubodlo co :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8,563

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak myślałem nad tą analogią do szczepień i ruchu drogowego. Ona może i nie jest poprawna ale staje się poprawna ;)

Muszę mieć prawo jazdy by legalnie uczestniczyć w ruchu drogowym - to fakt. Wygląda, że paszport kowidowy ma być tym samy by uczestniczyć w życiu.

Pewnie dlatego ta nieuprawniona analogia funkcjonuje od prawie 2 lat - ona przygotowuje ludzi do tego mentalnie i nie bez powodu ktoś ją podsunął chłonnym umysłom.

8,564

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

Mam wykształcenie podstawowe a z zawodu jestem szewcem, takim do niedawna nie przeklinającym.

Wkręcasz ;)

zbyti napisał/a:

Z powodu C19 ludzie mniej zdzierają buty a więcej klawiatury - to ja też :]

Problem jest taki, że doskwiera Wam syndrom oblężonej twierdzy. Dziś maseczki-szczepionki, jutro inne zagrożenia. Kwestia co jest aktualnie na tapecie i podpięcie tego na płaszczyznę - jak chcą nas wych....ć.  Można oczywiście z tym żyć, chociaż to lekko niekomfortowe dla osób z Waszego otoczenia, jak się domyślam.

8,565

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

moze powstanie nowy rynek ubezpieczen - obowiazkowe OC dla obwatela. chcesz byc obywatelem? musisz miec obowiazkowe OC, chcesz dostac OC? musisz przejsc okresowe badania :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8,566

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

perf napisał/a:

Problem jest taki, że doskwiera Wam syndrom oblężonej twierdzy.

Ale tym razem naprawdę mnie oblegają! :]

8,567

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

Muszę mieć prawo jazdy by legalnie uczestniczyć w ruchu drogowym - to fakt.

Nie. Uczestnikiem ruchu jesteś także jako pieszy, rowerzysta albo kierowca skutera o pojemności silnika do 50 ccm czy hulajnogi (jakiejkolwiek). W żadnym z tych przypadków nie musisz posiadać prawa jazdy ani innego dokumentu uprawniającego do poruszania się po drogach publicznych. Chodnik i ścieżka rowerowa też są częściami dróg publicznych.

Pewna grupa osób zbyt mocno wzięła sobie do serca słowa Kargula: "co to za demokracja gdzie każdy może mieć własne zdanie".

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8,568

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lizard... A zastanawiałem się czy nie wyedytować i nie uściślić bo ktoś zacznie dzielić włos na czworo.

Po jakiego gumowego rozwadniasz istotę problemu? Chcesz się zgubić w szczegółach?

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-12-21 16:05:00)

8,569

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Donald Trump wciąż organizuje spotkania ze swoimi sympatykami. W weekend były prezydent USA pojawił się w Dallas, gdzie rozmawiał z byłym dziennikarzem Fox News Billem O’Reillym.

Dziennikarz zapytał Trumpa o to, czy przyjął dawkę przypominającą szczepionki. Prezydent bez zawahania odpowiedział, że tak, co nie spodobało się jego sympatykom, którzy wygwizdali go. Polityk w odpowiedzi stwierdził, że nie powinni oni odrzucać szczepień:

- Zrobiliśmy coś, co jest historyczne. Uratowaliśmy dziesiątki milionów istnień na całym świecie. Zrobiliśmy to razem - odparł Trump.

- Jeśli nie chcesz tego brać, to nie powinieneś być do tego zmuszany. Żadnego przymusu, ale weź pod uwagę to, że uratowaliśmy dziesiątki milionów istnień - stwierdził.

Dodał też, że Covid-19 mógł zniszczyć kraj o wiele bardziej, gdyby szczepionki nie zostały opracowane.

https://www.donald.pl/artykuly/SwnPdWaK … ent=donald

8,570

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Raport z oblężonej twierdzy: https://nczas.com/2021/12/21/mieszkanka … wieszeniu/

8,571

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oj jakk ubodlo HAHAHAHAHAHaa

Jesli jeszcze  nie zauwazyles i (ini tez) Mam niezla zabawe waszym kosztem :-)

CZASAMI WCHODZE  na te forum  poruszm kijem mrowisko. - przypale  lupa pale mrowek i obserwuje jak sie zucacie :-)

Znafca od szczepionek  przyznaje ze jest szefcem  z wyksztalceniem  podstawowym - mysle ze to jest AUTORYTET hahahahha











xxl napisał/a:
kosa0 napisał/a:

Wiesz swiata nie za bardzo obchodzi  co ty sobie wyborazasz  :-)  Daltego swiat ma gdzies plakoziemcow  i  im podobnych -Ot folklor

swiata ? hehe nie... ale Ciebie widocznie tak :-)

ubodlo co :-)

8,572

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oczywiscie to blad -  jesli szczepionki dzialaja  to zaszcepieni moga co najwyzej  lekko goraczkowac

A niezaszczepieni ? A  co nas to obchodzi - w koncu virusa nie ma :-)  - niech pija witamine c  i nacieraja sie  weglem

"Raport z oblężonej twierdzy"...... bal bla bla

8,573

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Znafca od szczepionek  przyznaje ze jest szefcem  z wyksztalceniem  podstawowym - mysle ze to jest AUTORYTET hahahahha

Znawcą od szczepionek nie jestem dlatego jak mogłeś zauważyć starałem się o wszystko pytać AdamaK - no ale lekarz mi ostatnio zabronił.

Wykształcenie podstawowe pozwala mi rozumieć podstawowe wartości :]

8,574

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I tu sie zgodze :-)

wyksztalcenie odstawowe -  pozwala ci rozumiec wartosci  Podstawowe
Ale wirusy czy bakterie - to nie kwestia  Wartosci podstawowch tylko  wiedzy  kotra sie zdobywa na studiach a nie na google albo od kolegi

zreszta nie chcesz nie  szczep sie  :-) Ja osobisci jak zachoruje ( pomimo szczepienia) bede normalnie funkcjonowal - chodzil d knajp  kin  i teatrow :-)

W koncu skoro nie wierzysz - to sie nie zarazisz czyms czeg nie ma :-)
A jak zachorujesz to na chorobe ktorej nie ma :-)

Swiat ( poza twoja rodzina) i tak tego nie zauwazy




"Wykształcenie podstawowe pozwala mi rozumieć podstawowe wartości "

8,575

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

I tu sie zgodze :-)

wyksztalcenie odstawowe -  pozwala ci rozumiec wartosci  Podstawowe
Ale wirusy czy bakterie - to nie kwestia  Wartosci podstawowch tylko  wiedzy  kotra sie zdobywa na studiach a nie na google albo od kolegi

zreszta nie chcesz nie  szczep sie  :-) Ja osobisci jak zachoruje ( pomimo szczepienia) bede normalnie funkcjonowal - chodzil d knajp  kin  i teatrow :-)

W koncu skoro nie wierzysz - to sie nie zarazisz czyms czeg nie ma :-)
A jak zachorujesz to na chorobe ktorej nie ma :-)

Swiat ( poza twoja rodzina) i tak tego nie zauwazy

"Wykształcenie podstawowe pozwala mi rozumieć podstawowe wartości "

Dlatego walczę nie o lepsze szczepionki tylko o coś tak podstawowego jak wolność wyboru w tej kwestii.