1

Temat: Sprzedam Atari TT

Mam do sprzedania TTke z 2MB RAM, Hardym dyskiem o pojemnosci, ktorej nie pamietam (albo 0,5GB, albo wiecej), mam tez drugi - wiekszej pojemnosci - dorzuce, do tego naped ZIP100 (i ze 3 dyskietki), dorzuce tez drugi taki naped do PCta (na zlaczu ATA).
Nie daje tego na allegro chwilowo bo:
1. nie wiem jaka dac cene - prosze o rade (tylko nie zanizajcie za bardzo - realne kwoty bym chcial znac ;) - kasa potrzebna).
2. wole sprzedac komus z tego grona, nawet jakbym mial mniej dostac..

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Sprzedam Atari TT

Powchawal twoją postawę choć nie mam zielonego pojęcia ile taki sprzęt może być warty :>

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

3

Odp: Sprzedam Atari TT

a tak z ciekawosci chcesz te Atarke opchnac bo chcesz pozniej dolozyc i kupic : Falcona lub ten automat do gry co bylo ostatnio o nim na forum ;]... ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Sprzedam Atari TT

Hmm, Pecuś, bez karty grafiki - zależnie od stanu: 300-800zł.  Mało pamięci, kruca bomba...  :P  Żeby nie brak $$ - sam bym wziął, bo moje TT-ki chwilowo są chore... (w jednej poszła mi na 99% pamięć, a ani w jednej, ani w drugiej nie mogę uruchomić karty grafiki, więc muszę to kiedyś naprawić. Ale raczej dopiero w przyszłym roku  :cry: ).
Pozdrawiam!!!

Sikor umarł...

5

Odp: Sprzedam Atari TT

Stan jest dobry - zamiaruje jeszcze toego ZIPa umiescis w srodku (w miejscu twardego), bo sam twardziel jest pod FDD przymocowany.
A myslalem o jakichs 400zl za to wszystko, co tam wyzej wymienilem - chyba przyzwoita cena....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

6

Odp: Sprzedam Atari TT

całkiem przyzwoita z tym, co napisałeś.
Hmm, twardy pod flopem to nie jest dobra opcja - mój MightyMic 64 by się tam nie zmieścił ;)
A ZIP-a lepiej na tasiemce na zewnątrz (zsam mam tasiemkę i zasilanie (tzn. rozgałęzienie z zasilacza) na wierzchu - czasem podłączam ZIPa, Syquesta lub drugi dysk ;)

Sikor umarł...