9,201

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

przechodze na tumiwisizm

9,202

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

https://www.o2.pl/zdrowie/who-ogranicze … 852230816a

ale przecież lokdouny i inne działają? jak to?

nie rozumiesz, czy idiotę z siebie robisz? :)

serio?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9,203

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Ograniczenia w podróżowaniu mogą ... powodować "niepokoje gospodarcze i społeczne""

oraz

"środki stosowane w podróży (takie jak noszenie maski, testy, izolacja/kwarantanna i szczepienia) powinny być "oparte na ocenie ryzyka"."


ewidentne wycofanie :-)



maseczkowcy wyszli na idiotow :-)


znowu

Ostatnio edytowany przez xxl (2022-01-21 17:12:09)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9,204

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Drodzy współuczestnicy tego wątku, jest taka sprawa.
Otóż, mamy grupę ludzi wrzucających tutaj istotne informacje, mamy też ludzi czasem się spierających, lub nawet wyzywających się od debili. Ale niestety pojawiają się też czasem tacy osobnicy, którym nie idzie powiedzieć że mają się odczepić, bo po prostu to nie działa. Problem pojawia się, jak przez takiego osobnika, zaczynają nam znikać, lub nie docierać treści, które chcielibyśmy tu czytać, za to dostajemy coś, czego czytać nie chcemy.
Z powyższego powodu proponuję głosowania różnorakie. Pierwsze z nich dotyczy osoby pod tytułem BartoszP.
Proszę w głosowaniu o opowiedzenie się po jednej ze stron.

Strona A: nie chcę więcej czytać postów BartoszaP w tym wątku, i proszę go o zaprzestanie pisania tutaj:
1. Zbyti
2. Mq
3.
4.

Strona B: przeciwna do strony A:
1.
2.

Osobiście nie mam nic do BartoszaP, którego nawet nie znam, ale w tym tutaj wątku pisze on wg mnie pierdoły i zabiera mój cenny czas, a co najważniejsze, doprowadza do skrajnego rozdrażnienia kolegę zbytiego, na którego postach tutaj bardzo mi zależy, dlatego postanowiłem napisać w tej formie, którą widać.

Uwaga: podobnie jak zbyti, nie zamierzam w tym wątku dyskutować na żaden temat z BartoszemP i nie odpiszę na jego żaden post.

Po zebraniu się znaczących grup osób na w/w listach wnioskuję do BartoszaP, aby sam podjął decyzję jak się powinien zachować.

PS. Kompletnie nie mam nic przeciwko temu, żeby podobna lista powstała dotycząca np. mojej osoby. Osobiście gdyby tak się stało, nie obraził bym się na nikogo, a decyzje większości (jeśli by taka powstała) bym uszanował.

9,205

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale co to ma być?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

9,206

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jak to co. Balagan :-) i tak to nalezy traktowac


zarciki sie dziewczyn trzymaja.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9,207

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

po co komu testy? wyniki są już znane

https://wiadomosci.wp.pl/peknie-kolejna … 162393216a

podali by już na kolejne 2 miesiące i nie robili szopki

przechodze na tumiwisizm

9,208

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mq napisał/a:

Drodzy współuczestnicy tego wątku, jest taka sprawa.
Otóż, mamy grupę ludzi wrzucających tutaj istotne informacje, mamy też ludzi czasem się spierających, lub nawet wyzywających się od debili. Ale niestety pojawiają się też czasem tacy osobnicy, którym nie idzie powiedzieć że mają się odczepić, bo po prostu to nie działa. Problem pojawia się, jak przez takiego osobnika, zaczynają nam znikać, lub nie docierać treści, które chcielibyśmy tu czytać, za to dostajemy coś, czego czytać nie chcemy.
Z powyższego powodu proponuję głosowania różnorakie. Pierwsze z nich dotyczy osoby pod tytułem BartoszP.
Proszę w głosowaniu o opowiedzenie się po jednej ze stron.

Strona A: nie chcę więcej czytać postów BartoszaP w tym wątku, i proszę go o zaprzestanie pisania tutaj:
1. Zbyti
2. Mq
3. Dracon
4.

Strona B: przeciwna do strony A:
1.
2.

Osobiście nie mam nic do BartoszaP, którego nawet nie znam, ale w tym tutaj wątku pisze on wg mnie pierdoły i zabiera mój cenny czas, a co najważniejsze, doprowadza do skrajnego rozdrażnienia kolegę zbytiego, na którego postach tutaj bardzo mi zależy, dlatego postanowiłem napisać w tej formie, którą widać.

Uwaga: podobnie jak zbyti, nie zamierzam w tym wątku dyskutować na żaden temat z BartoszemP i nie odpiszę na jego żaden post.

Po zebraniu się znaczących grup osób na w/w listach wnioskuję do BartoszaP, aby sam podjął decyzję jak się powinien zachować.

PS. Kompletnie nie mam nic przeciwko temu, żeby podobna lista powstała dotycząca np. mojej osoby. Osobiście gdyby tak się stało, nie obraził bym się na nikogo, a decyzje większości (jeśli by taka powstała) bym uszanował.

Zdecydowanie wolę posty Zbytiego niż pseudoprowokacyjne "wrzutki" BartoszaP, wielkiego miłośnika dawnej szkolnej lektury "Timur i jego drużyna". :P

9,209

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 73#p291673 - już se nie obejżysz
społeczność jutuba zdecydowała, że takiej prawdy nie chce

ktoś najwidoczniej potrzebuje foliowej czapeczki i to nie będą ci, którzy się niezaszczepili

przechodze na tumiwisizm

9,210

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Paradne. Zwolennicy wolnosci wyboru proponuja sąd kapturowy :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9,211

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Paradne. Zwolennicy wolnosci wyboru proponuja sąd kapturowy :)

Nieee, wolność wyboru nadal. Każdy wolny się opowie gdzie się wpisać, lub też wybierze brak wpisu. Następnie wolni zainteresowani podejmą swoją wolnościową decyzję co z tym zrobić, a tą ich decyzję, to już każdy sobie sam dla siebie osądzi. Całe zajście ma na celu przede wszystkim manifestację tego, czego niektórzy nie chcą czytać, a co niektórzy pragną koniecznie innym pisać.

9,212

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Mq

Pozwolisz, ze zastosuję twoją stylistykę wypowiedzi.

Aleś się nagle obudził osobniku. Sprawa jest taka:

Widzę, że chamstwo Tobie, jak i wielu innym, nie przeszkadza a zwalczanie chamstwa już tak. Kiepska to sytuacja i należy się spodziewać, że będzie tylko gorzej skoro jest szerokie na to przyzwolenie.
Drogi zwalczania chamstwa są dwie: zwalczać chamstwo większym chamstwem albo punktować chamów za ich zachowanie.
Pierwsza opcja prowadzi tylko do niekończącej się eskalacji słownictwa i nie przyniesie efektu bo chamom chamstwo i tak nie przeszkadza i "nie idzie im wytłumaczyć", że są chamami. A druga opcja jak widać jest chyba skuteczniejsza bo niweluje poziom chamstwa ale prowadzi z kolei do "strzelania focha" przez chamów i zwolenników chamów.
I bądź tu mądry co wybrać.

Proponuję zatem e byś przekonał wszystkie osoby, które używają słów idiota, kretyn itp. jako argument "ad personam" aby się zastanowiły nad swoim zachowaniem i podjęły decyzje jak się zachować. Zrobić listę?

@Dracon:
Jestem większym fanem książek telefonicznych bo szybko się czyta, dużo faktów i akcję łatwo śledzić. :)

@Syscall: 10/10.

9,213

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Proszę w głosowaniu o opowiedzenie się po jednej ze stron

STOP DEMO-kratycznej SEGREGACJI NA SCENIE!

9,214

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ditto

nawet jak Bartosz sadzał by kota, aby z nami porozmawiał, to ma do tego święte prawo

przechodze na tumiwisizm

9,215

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak na razie Dracon jest jedyną osobą, która zrozumiała o czym w ogóle napisałem...

@syscall-owi już odpisałem czego nie zrozumiał

@perf, nie zrozumiałeś: wyrażenie poglądu na jakiś temat nie segreguje nikogo i w ogóle nie chodzi o segregację. Chyba, że np. uznamy, że zapytanie kogoś czy lubi ryby jest segregacją. Ja np. nie lubię i wszyscy z mojego otoczenia o tym wiedzą, więc jak jem schabowego, to nie podsuwają mi ryby pod nos, bo by mi zepsuła smak schabowego i kultura pozwala im nad tym zapanować, żeby tak się nie stało.

@Candle, też nie zrozumiałeś, że ja nikomu jego praw nie odbieram, przeprowadzam tylko manifestację zgodną z prawem. W myśl idei tej manifestacji osoba zainteresowana podejmuje samodzielnie decyzję co z tym dalej zrobić.

9,216

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mq: śmiem wątpić; nawet nie uważam, że zrozumiałeś co napisałeś przed chwilą. Mowisz o osobistych decyzjach, a urządzasz sobie ankiety w ktorych to wyniku według ciebie jakieś ciało formalne ma podjąć decyzję o wykluczeniu lub nie innej osoby.
co to jest? sąd ostracyjny?
odmawiam

przechodze na tumiwisizm

9,217

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

urządzasz sobie ankiety w ktorych to wyniku według ciebie jakieś ciało formalne ma podjąć decyzję o wykluczeniu lub nie innej osoby

Candle, ja nigdzie nie napisałem, że jakieś ciało formalne ma podejmować jakąś decyzję o wykluczaniu kogoś. Przeczytaj jeszcze raz wszystko co napisałem i wskaż mi taki fragment, jeśli tak nadal uważasz.

Ankieta stanowi wyrażenie głosu aprobaty lub dezaprobaty tego co pisze jedna osoba i ewentualnie może stanowić swego rodzaju petycję do tej osoby, żeby zaprzestała pisania rzeczy, których inni nie chcą czytać. Na razie mamy trzy głosy osób, które czytać tego nie chcą i ani jednego osób które chcą (dopowiem, że Zbytiego wpisałem sam, ale zaaprobował on ten wpis).

Możliwości wzięcia udziału (lub nie wzięcia) w ankiecie są właściwie trzy: można zagłosować za, można przeciw, albo można nie brać w tym udziału. Wynik końcowy też ma kilka możliwości: sprawa może zostać w całości olana, albo może wywołać standardowo gównoburzę nie na temat (co zaczyna się właśnie dziać, np. przez pisanie o rzeczach których nie napisałem, a które są mi przypisywane). Ewentualnie wydźwięk ankiety mógłby być zgodny z jej celem - czyli przemyślenia własnej postawy przez BartoszaP i powzięcia przez niego stosownych działań, lub po prostu zaprzestania takich, których nie chcą osoby podpisane.

9,218

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Na szczęście jeszcze jest możliwość alternatywnego obejrzenia - jeszcze:
https://pl1.tv/title/glos-rozsadku-z-francji/

Candle napisał/a:

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 73#p291673 - już se nie obejżysz
społeczność jutuba zdecydowała, że takiej prawdy nie chce

ktoś najwidoczniej potrzebuje foliowej czapeczki i to nie będą ci, którzy się niezaszczepili

9,219

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mq napisał/a:

Nieee, wolność wyboru nadal. Każdy wolny się opowie gdzie się wpisać, lub też wybierze brak wpisu. Następnie wolni zainteresowani podejmą swoją wolnościową decyzję co z tym zrobić, a tą ich decyzję, to już każdy sobie sam dla siebie osądzi.

Wolność wyboru piszesz. Ciekawe. Wrzucasz na forum "ankietę", gdzie prócz siebie dopisujesz już kogoś nie dając mu prawa do samodzielnego dopisania się. Jaki też  w ogóle ma sens robienie tej "ankiety" skoro ci wszyscy zainteresowani i nie zainteresowani mogą podjąć swoją "wolnościową" decyzję o czytaniu postów lub nieczytaniu bez wpisywania się na listę.

Mq napisał/a:

Całe zajście ma na celu przede wszystkim manifestację tego, czego niektórzy nie chcą czytać, a co niektórzy pragną koniecznie innym pisać.

Mq napisał/a:

Ja np. nie lubię [ryb] i wszyscy z mojego otoczenia o tym wiedzą, więc jak jem schabowego, to nie podsuwają mi ryby pod nos, bo by mi zepsuła smak schabowego i kultura pozwala im nad tym zapanować, żeby tak się nie stało.

Święte słowa. Nie wszyscy chcą czytać, tak jak Ty jeść ryb,  wpisów okraszanych tekstami o kretynach, inteligentach, idiotach, ścierwach, sikaniu po kostkach itp.

Mq napisał/a:

Ankieta stanowi wyrażenie głosu aprobaty lub dezaprobaty tego co pisze jedna osoba i ewentualnie może stanowić swego rodzaju petycję do tej osoby, żeby zaprzestała pisania rzeczy, których inni nie chcą czytać.

Ta "ankieta" to raczej wyrażenie frustracji wobec tego, że niektórzy nie akceptują publicznego chamstwa i nie odpuszczają takim zachowaniom. Potraktuj może analogicznie te posty jako petycje do autorów tych epitetów o zaprzestanie pisania w tym wątku i wywieraj presję ... wywieraj.

9,220

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Takie tam "choróbki"

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34839563/

9,221

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r … Id,5785903

no jasne, że idealna! ;)

przechodze na tumiwisizm

9,222

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

heh, no jsteśmy zajebiści ale kurka... no nie ufają nam :P cholipka :P

https://twitter.com/NMBMDUS/status/1484454013827432449

9,223

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

a jednak subskrypca!

https://finanse.wp.pl/niemcy-pracownik- … 123658720a

przechodze na tumiwisizm

9,224

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

przechodze na tumiwisizm

9,225

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://youtu.be/KGGS0Y5GPBU

Ostatnio edytowany przez Candle (2022-01-23 18:52:39)

przechodze na tumiwisizm