Temat: Szukam śmiecia ...

A no właśnie.
Kiedyś, kiedy byłem jeszcze młody popełniłem taki mały programik "muzyczny" zwany CMC SAMPLE MAKER (lub SMAKER). Miał on możliwość dokładania sampli do utworu napisanego w CMC (na trzech kanałach, bez łączenia basów).

Oczywiście, kiedy opylałem moją małą atarke, to nie wpadłem na pomysł aby sobie skopiować to co robiłem.

Może ktoś z kolegów ma gdzieś, na jakiś zakurzonym, starym dysku z napisem śmietnik ten programik ??

Szukam go bezskuteczne, ale może sie gdzieś znajdzie ...

2

Odp: Szukam śmiecia ...

hmmm...... powinienem mieć coś takiego..
kiedyś nawet sam mi coś takiego przesłałeś (?!)..... jakoś tak niechcący ;)

*problem jest w tym że nie mam zielonego pojęcia gdzie to ma...
a swojego Ataraka nie odpalałem od 6lat ( czyt. jakieś 2 lata temu last i nawet coś na nim działało )....
brak czasu brak czasu ale sądzę że to mam :twisted:


**Mały też ma takie problemy..........................

3

Odp: Szukam śmiecia ...

Gdzieć to kiedyś widziałem? Musiało krążyć po scenie, więc znajdzie się. Mam wrażenie (mogę się mylić), że był ten programik w jednym z Pentagram Zinów?

4

Odp: Szukam śmiecia ...

... albo w polkowickiej  "ARENIE BZDUR"... :)
Hmmm, zawsze mialem wrazenie, ze Monsoft po prostu rozbudowal pomysl na laczenie digitek z muzyczkami CMC-ka, autorstwa Michala Luberdy z grupy 'Lorien' (podany 11 lat temu w "TAJEMNICACH ATARI")...  ;)  :)

5

Odp: Szukam śmiecia ...

A Liebich czasem nie robił tego wcześniej? W każdym razie chyba robił?
Sam pomysł jest z Tajemnic Atari - podejrzewam, że sporo osób opracowało własne klony tej metody?

6

Odp: Szukam śmiecia ...

... albo w polkowickiej  "ARENIE BZDUR"... :)
Hmmm, zawsze mialem wrazenie, ze Monsoft po prostu rozbudowal pomysl na laczenie digitek z muzyczkami CMC-ka, autorstwa Michala Luberdy z grupy 'Lorien' (podany 11 lat temu w "TAJEMNICACH ATARI")...  ;)  :)

W 101% sie z Toba zgadzam. Tak bylo.

Ale czlek byl glupi i zanidbal zrobienie kopii no i teraz cierpi  ;)

Niestety w Arenie Bzdur nie ma. Tam znalazlem program Ramdysk, ktory kiedys napisalem, a o ktorym kompletnie zapomnialem :(

[ Dodano: Nie Lis 14, 2004 11:32 pm ]

Gdzieć to kiedyś widziałem? Musiało krążyć po scenie, więc znajdzie się. Mam wrażenie (mogę się mylić), że był ten programik w jednym z Pentagram Zinów?

Trafiles w 10-tke.
W drugim numerze jest ale tylko opis :(
Ale chociaz wiem jak sie ten program nazywa, bo nawet zapomnialem :)

7

Odp: Szukam śmiecia ...

Prosze bardzo....

http://83.16.164.130/~pigula/CMCSAMPLEMAKER.ZIP

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Szukam śmiecia ...

Piguła !!! Szacuneczek wielkie dla kolegi !!!!

Wielkie dzieki !!!

A tak na marginesie. Czy mozesz sprawdzic czy ten soft dziala na zywej atarynce ??
Bo u mnie sie wydupcza na emulatorze, a nie wiedze, ze poscilem cos na swiat, piszac do tego instrukcje, i zeby to nie dzialalo ;(
Dostaje w dosie error 181