Temat: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Mam C64 plus Pi1541 i jedyne co mnie wkurza, to pstrykanie wyłącznikiem :D Czy ma ktoś na sprzedaż nadmiarowego carta, byleby miał sprawny reset? A jakby miał jeszcze turbo do stacji, to już miodzio :)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2022-02-09 13:06:27)

grzybson/SSG^NG

2

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Mam jakiś nadmiar Black Boksów, jeśli interesuje to daj znać. W biurze mi zalegają.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

@perinoid - jeśli sprawne, to z chęcią jednego przytulę.
Magnetu nie używam, ale serio - mi chodzi tylko o reset :)
Napiszę maila.

grzybson/SSG^NG

4

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

.

Ostatnio edytowany przez kkrys (2022-02-21 20:45:06)

5

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Do samodzielnego montażu? Cena za reset z OSami?

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

6

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Jakie OS-y masz na tym?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

.

Ostatnio edytowany przez kkrys (2022-02-21 20:44:06)

8

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Sprawdzę ile mam nóżek, wstępnie rezerwuje 1 resecik. sd2iec mam w częściach ale mam działające pi1541, turbo zrobiło by robotę :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

9

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

.

Ostatnio edytowany przez kkrys (2022-02-21 20:45:29)

10

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Chłopaki, mi naprawdę wystarczy cartridge :D
Mam tylko jedno c64 i jakoś nie chcę grzebać w nim lutownicą. No i Pi1541 robi robotę.

@perinoid - kontrolnie zapytam, mail doszedł? Wysyłałem z formularza tutaj  z forum, ale czasem wiadomości ode mnie lądują w spamie (domena pigwa kropka net).

grzybson/SSG^NG

11

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Ja bym Ci radził kupić EasyFlasha 3. Oprócz wsparcia bodaj 7 czy 8 obrazów cartów w formacie EasyFlash (1) do wyboru, umożliwia mapowanie alternatywnych Kernali (turbo), czy działanie jako dowolna wersja Finala czy Action Replay.
Naprawdę warto, bo zapewnia wszystko co pozwala uniknąć grzebania w elektronice kompa.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2022-02-09 11:48:24)

12

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Mam, nawet raz nie użyty :) Bo to trzeba zaprogramować itp. :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

13

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

@Jaques, wiem polecałeś mi już kiedyś EasyFlasha 3, ale na razie nie czuję, abym go wykorzystał.

Jeszcze raz, żebyście dobrze zrozumieli moją potrzebę:
* jako weekendowy oglądacz demek na C64
* chcę móc zresetować komputer po obejrzeniu demka
* aby nie nadużywać wyłącznika ON/OFF

Wymaganie niefunkcjonalne - bez ingerencji we wnętrze komputera.

Tylko tyle i aż tyle. Zbieżność z user story nieprzypadkowa ;)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2022-02-09 12:20:15)

grzybson/SSG^NG

14

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

To kup może po prostu jakiegoś Action Replay albo Finala III. Tych ostatnich jest do wyboru do koloru na Allegro i OLX.

15

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

Dojadę do biura to coś z szafki wygrzebię. Jesteśmy umówieni.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

16

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

@kkrys: ponieważ z c64 jestem tylko jego posiadaczem... mam płytę taką https://www.c64-wiki.com/wiki/File:PCB_ … 250469.jpg, konkretnie rev b
https://www.c64-wiki.com/wiki/File:C64_ … 11RevB.jpg
Któremu mam nogi policzyć ? :)

Ok, 28 nóg. Czuwaj :)

Ostatnio edytowany przez sun (2022-02-12 15:39:34)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

17

Odp: [K] Cart do C64, byleby miał reset :D

grzybson napisał/a:

Mam C64 plus Pi1541 i jedyne co mnie wkurza, to pstrykanie wyłącznikiem :D Czy ma ktoś na sprzedaż nadmiarowego carta, byleby miał sprawny reset? A jakby miał jeszcze turbo do stacji, to już miodzio :)

Dostałem zwrotkę na odpowiedź na twój mail. Najwyraźniej serwer jej nie przyjął. Odpisałem ci na PW tutaj.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.