Temat: SillyVenture....

Witam!

Roboczo na stronie http://www.ateko.pl/sv2k4/index.html umiescilem stronke z informacjami na temat zlotu. Po pierwsz: na razie tylko po angielsku, Po drugie: teksty jeszcze nie zostaly przeformatowane tak jak powinny byc. Po trzecie: we wtorek stronka bedzie na atari.org a nie na moim firmowym serwerze. Po czwarte: stronka jest wynikiem 3-godzninnego siedzenia przed kompem gdzie przy okazji o trzeciej-czwartej nad ranem udalo mi sie zalac moje mieszkanie :( jeszcze nie wiem co na to moi sasiedzi....to  byla upojna noc...a teraz ide skoczyc z balkonu albo palnac sobie w leb... to na razie tyle.

2

Odp: SillyVenture....

tu macie mapke gdzie mniej wiecej sie znajduje ta szkoła ;)

http://www.trojmiasto.pl/mapa/mapa.phtm … amp;zoom=1

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: SillyVenture....

stroneczka spoko! czekamy na zmiany i wszelakie newsy.
que: kto bazgrał nimfe? najs łork!

motyla noga! będzie sie działo bo...party jest w Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku...w skrócie PSB...w morde :!:  8O  :!:  :o

gep/lamers^dial

4

Odp: SillyVenture....

panowie, sprawa wygląda więc tak:

będzie 30 osób - 100% będzie biba. w Piątek ustaliłem wiele szczegółów odnośnie imprezy, wybrałem "pomieszczenia" przeznaczone na partyplace. Do dyzpozycji mamy:

- 2 fajniutkie sale
- 2 sleeping roomy (z materacami, nie wiem ile ich dostanę ale mam je obiecane)
- prysznice
- smokers area (ustawi się tam fotele i popielniczki, pełna kultura ;)
- bufet otwarty będzie NA MIEJSCU podczas trwania SV2k4 (żarełko naprawdę tanie!)

...dla wymagających tanie pokoje w całkiem wypaśnym Hotelu oddalonym ok. 50 m od party-place (pokój 4 osobowy ze śniadaniem - 20zł-25zł od osoby! foty wkrótce!). 

party ma charakter invite-only, tzn. czekam na zgłoszenia odnośnie uczestnictwa na bibie drogą e-mail'ową. zostanie sporządzona lista i na jej podstawie będą wpuszczani partyzanci. of coz jeśli ktoś podejmie decyzję w ostatniej chwili - będzie musiał się ze mną skontaktować.

pozdrrrrr :)

p.s. MOONIE - wypaśne, ale maluśne! ;) wiesz o co chodzi, hehe... zadzwonię!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: SillyVenture....

dla mnie b0mb@! rozmawiałem z paroma chętnymi i bedzie okiey,myśle że spoczko minimalną liczbe Greyu osiągniesz... :) także bibujemy!!!

gep/lamers^dial

Odp: SillyVenture....

Coz mozna powiedziec. Orgazm ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: SillyVenture....

A czy w okolicy jest jakiś sklep z tanimi winami ? ;)

8

Odp: SillyVenture....

Oraz czy w kiosku mają Tajemnice Atari? :F

9

Odp: SillyVenture....

mac: własnie zapoznaje sie z topografią lokalną ze szczególnym naciskiem na rozmieszczenie w okolicy "winnic" i moge smiało powiedzieć iż bardzo optymistycznie to wygląda...hehe :lol: także spoczko!

gep/lamers^dial

10

Odp: SillyVenture....

moonie tyś jest faktycznie ze księzyca :lol:  :lol:  :lol:

11

Odp: SillyVenture....

stronka SV2k4 update'owana! działają linki do:

- "SUPPORT" (banerki ludzi/firm którzy zgodzili się na drobny sponsoring co do nagród!)

- "LOCATION" (zdjęcia z party-place etc!)

- "GLOBAL HQ" (adresy do ludzi ze Szwecji i Słowacji oferujących pomoc w dotarciu na party-place)

...invitka po polsku będzie do piątku!

pozdrawiam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: SillyVenture....

kolejny update...