1

Temat: Naprawa Ultrasatan

Zdarzyło mi się, że spadł ultrasatan na podłogę. Tak niefortunnie, że uderzył kartą, która wbiła się i rozbiła gniazdo sd. I teraz nie bardzo wiem jak to naprawić. W sensie, czy każde gniazdo sd będzie pasować do przelutowania? Widzę, że jedne są krótkie, inne z wyrzutnikiem. W ultrasatanie mam bez wyrzutnika. Pomóżcie proszę, które gniazdo mam kupić? Czy każde będzie pasować?

Post's attachments

IMG_7277.jpg 83.49 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Naprawa Ultrasatan

Wizualnie musisz porównać, zwróć uwagę na miejsce lutowania, jedne są lutowane "w środku", inne "od tyłu". Może to będzie pasować:
https://allegro.pl/oferta/gniazdo-na-ka … 7302579244
Tylko ono nie ma styku, który się zwiera po włożeniu karty, to w US — ma, ale nie wiem, czy US go używa.

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

3

Odp: Naprawa Ultrasatan

To akurat nie będzie pasować, bo to micro sd...

4

Odp: Naprawa Ultrasatan

Podeslij do mnie. mam te gniazda. albo badz na lost party to ci dam.
nie grzeb przy pcb - to 4 wartswy i lut bezolowiowiowy. latwo suzkodzic bez odpowiednich narzedzi.

symbol czesci: SDAMB-01215BT00

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Naprawa Ultrasatan

O, na taką odpowiedź liczyłem najbardziej:). Nadam paczkę, dzięki.

6

Odp: Naprawa Ultrasatan

Dzięki lotharek za naprawę!