Temat: Atari 2600 Junior - pudełko

Koledzy, czy ktoś z Was ma może w dobrej jakości grafiki z pudełka Atari 2600 Junior? Odrestaurowałem sobie box z Moon Patrol i miałem z tym tyle dobrej zabawy, że teraz zabrałem się za pudełko z samej konsoli. Mam zastępczy box pasujący rozmiarami, już modeluję sobie wypraski i pudełko dodatkowe na joy'e itd, ale nie mam grafik z samego pudełka, które mógłbym wydrukować i sobie poobklejać. Taka wakacyjna zabawa...

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

2

Odp: Atari 2600 Junior - pudełko

Pytanie, którą wersję chcesz robić? Czerwoną, srebrną (tej było chyba ze trzy rodzaje0 czy inną? (kojarzę jeszcze na białym kartonie, ale to mogło być od CA, bo pamięć już nie ta) ;)

Sikor umarł...

3

Odp: Atari 2600 Junior - pudełko

Sikor, dowolną. Chcę po prostu się pobawić, a i dla konsoli "domek" zrobić. Jak już ją mam, to niech będzie ładnie opakowana. A która wersja, to już nie jest aż tak ważne, byle Junior.

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior