Temat: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

sprzedam MEGEFILE 30 jest ładne SZARE nie żółte, w pełni sprawne zainstalowany stystem i jakieś programiki i gierki- oczywaiście w pełni sprawny - pracuje z 1040 ste - śmiga aż miło- ale troche będe za niego chciał
gg:2311529
salomo@tlen.pl

PIWA BYM SIĘ NAPIŁ...

2

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

powodzenia...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

trochę, czyli ile? :)

bo pół pensji to wywalić na to bym nie chciał jednak... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

jeśli ...."ale troche będe za niego chciał "... to lepiej z tym na Allegro - nie tutaj. Tu mieszkają biedni ludzie.  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

wysprzedaje co moge bo kupuje mocne TT które niestety sporo kosztuje...

PIWA BYM SIĘ NAPIŁ...

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

Też mam , ale ono ma b.mało do zagospodarowania. Mam interface "PASKUDA" i tu dużo więcej. Ale tak na prawde to dużo softu chodzi tylko z dyskietki. I to przekazuje wszystkim napaleńcom na twarde dyski do ATARI ST i maluchów XE itp. itd.
              RYSIEK_M :D [/list]

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

wysprzedaje co moge bo kupuje mocne TT które niestety sporo kosztuje...

HAHAHAHA, mocne TT !!!! :-D
TO z Sikorem znajdziesz wspólny język: on też kocha TT (w czym nic złego nie ma ;) )

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

8

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

niby 30 mb to nie tak wiele - ale z tego co słyszałem można zamontować coś extra w tej obudowie lub po prostu wstawić innego twardziela np 200 mb w przeciwieństwie do atari sh205
w każdym razie system startuje w kilka sekund - jakieś 10x szybciej niż na moim athlonie 1000 z winxp    :)
poza tym tzw wartość kolekcjonerska jest niemała, i przyjemność z grania w np. ELVIRE - nie trzeba żonglować dyskami

PIWA BYM SIĘ NAPIŁ...

9

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

I to przekazuje wszystkim napaleńcom na twarde dyski do ATARI ST i maluchów XE itp.

XE ?? - jakoś używam HDD w maluchu od ok. 1999 - i jakoś nie widze problemów w użytkowaniu. Chodzi o *.atr? - sio2ide w zasadzie radzi sobie z tym "normalnie", a do KMK/ IDE'a - soft być może będzie jeszcze w tym roq.  :twisted:  :twisted:  :twisted: - jakoś;- dalej jestem napalony na HDD - bardzo mi się to podoba  :lol: . Przynajmniej do XE - każdemu można polecić rozbudowe o wspomniany wynalazek.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

HAHAHAHA, mocne TT !!!! :-D
TO z Sikorem znajdziesz wspólny język: on też kocha TT (w czym nic złego nie ma ;) )

A tak, TT-ka to jest to!!! A co znaczy mocne? Ja mam średnią konfigurację (tzn, chwilowo nie mam, bo nie mam $$ na naprawę ST-RAM-u  :cry: ), czyli: 68MB plus (chwilowo nieczynna) karta graficzna, do tego trochę urządzonek SCSI  :P
Hmm, chciałbym kupić jeszcze sieciówkę i kartę 256MB na DIMMy, ale mnie nie stać :(

Sikor umarł...

11

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

A ja popieram Sikora, a nawet nasz tutaj wszystkich. ;) Sikor inwestuje jak może w sprzęt, który nie ma przyszłości. Tak jak inni nawiedzeni ładują kasę w samochody z początku XX wieku, znaczki i inne takie.

Sikor ma jednak nad nimi przewagę. Samochód nieużywany zajmuje miesce w garażu, żeby lakier nie wyblakł od słońca, a silnik sie nie zużywał (przecież musi mieć 100 lat i nadal jeżdzić :lol: ). Znaczki gniją w klaserze, do którego nikt nie zagląda, bo wszyscy znają je na pamięć. A Sikor bawi się swoją TT-ką bez obawy, że coś się w niej zepsuje. I jak będzie się z nia dobrze obchodził, to jego sprzęt będzie sprawny jeszcze bardzo długo.

Potem, gdy renta czy emerytura nie pozwoli dożyć do pierwszego, sprzeda to wszystko na Allegro i będzie ustawiony do końca życia i jeszcze zabezpieczy z tego wnuczki. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: sprzedam idealne ATARI MEGAFILE 30

"Mocne TT" to jest zapewne TT w mocnej konfiguracji. A w porównaniu z ST czy nawet gołym Falconem TT jest naprawdę mocne, tylko trzeba mieć monitor TTM albo kartę graficzną, bo 640x480 w 16 kolorach to trochę cienko  ;)

KMK
? HEX$(6670358)