26

Odp: Kiedy bedzie wreszcie DivX relacja z LL2002 !!!???

Jak główny winowajca chciałbym też zabrać głos.

Publicznie przepraszam, ze tak dlugo mi to zajelo a wina lezala glownie po mojej stronie nie Geparda bo do zlozenia takiego avika zadne kombajny potrzebne nie sa, a zwloka wynikala glownie z lenistwa.

Jak naczytalem sie tu jak to Vasco wszystkim po kolei plytki wysyla to troche glupio mi sie zrobilo ze z jedna plytka nie chcialo mi sie isc na poczte, nie powiedziawszy ze jest jeszcze pare osob ktorym powinienem film podeslac (jak wspolkamerzyscie Pinowi)

Co do przyszlych przedsiewziec filmotworczych to mile widzialbym jeszcze czyjas inicjatywe. Moja dziesiecioletnia kamera juz dogorywa, a nie zaszkodziloby, jakby byly kamery na przyklad dwie: wiecej mozna nagrac, bo troche mi ucieklo jak akumulator sie pare godzin ladowal, a mozna i z podwojnymi ujeciami poeksperymentowac.

Jesli sa jakies sugestie co do strony technicznej filmu (rozmiar, rozdzielczosc, a moze wybor scen) to chetnie wyslucham.

to chyba tyle...

27

Odp: Kiedy bedzie wreszcie DivX relacja z LL2002 !!!???

Publicznie przepraszam, ze tak dlugo mi to zajelo a wina lezala glownie po mojej stronie nie Geparda bo do zlozenia takiego avika zadne kombajny potrzebne nie sa, a zwloka wynikala glownie z lenistwa.

Nie bron Geparda!!! Obiecal Ci (przy mnie), ze podesle Ci programik, a Ty po tym miales prawo czekac, prawda? A ze nie wyslal (pewnie...) do dzis, to czyja wina? Twoja?

Jak naczytalem sie tu jak to Vasco wszystkim po kolei plytki wysyla to troche glupio mi sie zrobilo ze z jedna plytka nie chcialo mi sie isc na poczte, nie powiedziawszy ze jest jeszcze pare osob ktorym powinienem film podeslac (jak wspolkamerzyscie Pinowi)

Rozsylalem, bo wiem, ze sciagniecie z netu 650 MB to nie takie proste! Wykosztowalem sie nieco, ale niech to bedzie rekompensata za to ognisko :)


Co do przyszlych przedsiewziec filmotworczych to mile widzialbym jeszcze czyjas inicjatywe. Moja dziesiecioletnia kamera juz dogorywa, a nie zaszkodziloby, jakby byly kamery na przyklad dwie: wiecej mozna nagrac, bo troche mi ucieklo jak akumulator sie pare godzin ladowal, a mozna i z podwojnymi ujeciami poeksperymentowac.

Ja ze swej strony proponuje chetnym to samo co i Laoo'wi: darmowa wejsciowke na zlot. A jezeli bedzie znowu sporo ludzi, to mysle, ze nastepnym razem moge jeszcze jakas kaske dolozyc! Jak napisal mi Axe/SSG: "kamera musi byc!" i ja sie z tym zgadzam!!! Przeciez kazdy musi sie wyspac (no, nie kazdy...) i cos ominie, wraca do domu, po jakims czasie odpala filmik - rewelacja!

28

Odp: Kiedy bedzie wreszcie DivX relacja z LL2002 !!!???

Jesli sa jakies sugestie co do strony technicznej filmu (rozmiar, rozdzielczosc, a moze wybor scen) to chetnie wyslucham.

jesli mozna, to chcialbym zauwazyc ze nie wszyscy maja super maszyny i u niektorych film sie krzaczy (np. u mnie  :( ), wiec proponuje, aby nastepnym razem troche pogorszyc jakosc filmu (ok. 300x200 divx 3.x-4.x) z uwagi na biedniejszych grzybiarzy ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]