1

Temat: Mortal Kombat

W moje ręce wpadło swego czasu demo z Ornety '96 będące zapowiedzią mającej się ukazać wkrótce gry pt. "Walka ostateczna". Miał to być po prostu Mortal Kombat na Atari. Całość wyglądała obiecująco. Duże ładne , nieźle animowane postacie. Ktoś wie co się z tą grą stało. Bo podejrzewam że projekt nie został nigdy ukończony  :cry: . Inaczej przecież gra stałaby się hitem  :(

2

Odp: Mortal Kombat

pracowali nad tym panowie z grupy Pentagram - jednak gra nigdy nie została ukończona i na pewno nie ujrzy światła dziennego ....
Jeden z wielu nieukonczonych projektów a szkoda ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Mortal Kombat

Witka!

A co sie dzieje z projektem konwersji International Karate + na Atari? Czy ten projekt zostal juz zawieszony, czy mozna liczyc na jego kontynuacje?

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

4

Odp: Mortal Kombat

jest cały czas kontynuowany - zresztą ostatnio (w lipcu) był kolejny update !!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Mortal Kombat

pamietam jak widzialem Mortala w Ornecie,bylem w szoku i myslalem ze cos z tego wyjdzie,coz.......nie pierwszy nieudany i niedokonczony projekt,mam nadzieje ze z IK+ wyjdzie,bo gierka milusia jest

gep/lamers^dial

6

Odp: Mortal Kombat

coż... wiem, że stary temat. Lecz jeśli kogoś to interesuje, to prawdziwy powód zaniechania projektu jest taki, że Blasph'owi (grafik  z grupy Pentagram) zaginęło 7-8 dyskietek wypchanych po brzegi animacjami postaci itp. Drugi raz mu siem niechciało rysować,m więc poprostu odpuścił. Dobre chęci jednego kodera niewystarczyły i projekt upadł. Już nawet ja niepodpisuję się Casper/Pentagram - ostatnią produkcją wydaną pod szyldem Pentaghram był w 2001 roku Ghost Editor (GHE) w wersji v1.2, który miał służyć jako edytor bazowy dla tekstów gazetki "Pentagram Zine" - niestety posiadanie znikomej ilości grafiki Blasph'a i troszkę muzyki Virus'a i parę tekstów które były w moim posiadfaniu niewystarczyły i na to - gdyż Wrocławska część grupy zakupiła (w latach 97-99) pecety i ślad po nich zaginął. Później pojawił się Anj jako nadworny grafik, pełen dobrych chęci - jednak tym razem to ja nawaliłem. Również Jurgi i Tkacz chcieli siem przyłożyć do PZ #5, lecz po Lecie Ludzików 2001 ja praktycznie urwałem kontakt ze scenąmałego Atari... coż projekt PZ #5 niestety musiał upaść... Teraz Jurgi, Tkacz i Vasco na każdym kroku niedają mi żyć ... za PZ #5, albo raczej za jego brak  :cry:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

7

Odp: Mortal Kombat

a może po prostu starym sposobem zwalić grafę z komody i gotowe! :D  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Mortal Kombat

można i tak. tylko z tego co wiem. jak jeden koleś (niepamiętam ksywy) próbował zrobić konwersję grafiki), to został tak zbluzgany przez ludzi ze sceny (niebede wskazywał palcami dokładnie kto), to my jeszcze jako Pentagram osobiście nawet o tym niechcieliśmy myśleć... Ze względów bezpieczeństwa  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

9

Odp: Mortal Kombat

Ale czasy się zmieniły? Hehe. Ani słowa więcej, bo ktoś powie, że się czepiam.

10

Odp: Mortal Kombat

... i co ? Konwersje stały sie powszechne ?  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

11

Odp: Mortal Kombat

W grafice?????? Skądże!!!!

12

Odp: Mortal Kombat

czyli wszystko wiadomo...  nici z tego miker :?

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

13

Odp: Mortal Kombat

czyli wszystko wiadomo...  nici z tego miker :?

Kolejna osoba, której się nic nie chce :( A ja nie mam co wydać :(

Sikor umarł...

14

Odp: Mortal Kombat

Wydaj się w końcu z żanę. ;)

O ile kodowanie jet w miarę prostą sprawą, a przynajmniej zróżnicowaną, ta ślęczenie nad grafiką wymaga zacięcia wędkarza, szachistu lub benedyktna, o którym w innym topicu. ;)

Wcale się nie dziwię, że nikomu się nie chce. To nie pojedyncza grafa na kompo.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: Mortal Kombat

czyli wszystko wiadomo...  nici z tego miker :?

nie nici tylko...

mortal_człon.bat

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: Mortal Kombat

Sikor: A może GHE wydasz?

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

17

Odp: Mortal Kombat

Jak będzie to pełnoprawny program DTP, z PS, to czemu nie  :P

Sikor umarł...

18

Odp: Mortal Kombat

Casper, wyślij na ABBUC contest. DOSa też można, ale program musi być SKOŃCZONY, buchachacha.

19

Odp: Mortal Kombat

kilka lat temu wysłałem v1.2, ale nic niewygrało - w tedy to była nowość...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!