1

Temat: [S] GTIA fixer

Przyszły mi płytki więc dorobiłem kilka fixerów. Jeśli ktoś potrzebuje to zapraszam na PW. 60 zł+etykieta.

Ostatnio edytowany przez agahes (2022-12-04 06:49:09)

Post's attachments

fixer2.PNG 825.62 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] GTIA fixer

A ten teges tak się przyczepię, bo to już pod masowkę podchodzi - autor rozwiązania (Simius) coś ma od Ciebie?

Sikor umarł...

3

Odp: [S] GTIA fixer

Nie masówka. 5 szt. płytek raz zamówiłem i drugie pięć domówiłem. Poprzednio miało być 3szt. dla mnie ale koledzy z forum kupili 2x po 2 szt. i to by było na tyle.

4

Odp: [S] GTIA fixer

Nie wnikam, ale co chwilę jak się coś kończy to dziwnym trafem masz "nowe". Anyway - nie mój biznes, ale według mnie powinieneś się zapytać Simiusa o zgodę, ta by było (według mnie, podkreślam) uczciwiej. Oczywiście zamawiajac 5, w tym 3 dla siebie, sprzedajesz 4. Piękny deal.

Sikor umarł...

5

Odp: [S] GTIA fixer

No i zarobek na tym jest okrutny. Chyba nowe auto na Święta kupię :) Nie no tak sobie żartuję. 5 płytek z wysyłką mnie 19 $ wychodzi. 4$ płytki i 15$ wysyłka dhl-em i to dzięki temu, że inny własny projekt zamawiałem, bo normalnie szybka wysyłka dhl-em 30$ wychodzi. Zresztą mam tylko 2 szt wolne.

@Simius jeśli czujesz się okradany to zdejmę ogłoszenie.

Ostatnio edytowany przez agahes (2022-12-04 19:36:37)

6

Odp: [S] GTIA fixer

Ponowię,bo domówiłem 5 szt. pcb. Mam dwie sztuki wolne w cenie 60 zł. + etykieta. Oczywiście poskładane i przetestowane.

Ostatnio edytowany przez agahes (2023-06-02 17:43:58)