1

Temat: Szybka piłka - pinball station

https://pinballstation.pl/ - tak się zastanawiam, młody ma ferie teraz, celuję jutro około 12-tej na 2-3 godzinki. Ktoś się wybiera?
Druga ewentualność - piątek o tej samej porze, ale mniej chętnie ze względów logistycznych (na pewno będę wtedy musiał skończyć max po 3 godzinkach). Jeśli ktoś się dopisze - to się wybiorę, jak nie - to zobaczę :)

Sikor umarł...

2

Odp: Szybka piłka - pinball station

Szczerze, na 2,3 godziny to hmm..to nie wiem czy ograsz połowę i to na szybcika ;), polecam również absolutnie topowe miejsce w świecie fliperkow, Kraków https://krakpin.com/

3

Odp: Szybka piłka - pinball station

dobry pomysł, jak nie wyjadę to się wybiorę z ekipą

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: Szybka piłka - pinball station

Szczerze, na 2,3 godziny to hmm..to nie wiem czy ograsz połowę i to na szybcika ;)

Oj tak, jak weszliśmy tam z kumplem kolo chyba południa to wyszliśmy wieczorem i sporo jeszcze nam zostało.
Na samego Metal Sluga zeszło się sporo czasu, ale wiadomo nie zawsze można siedzieć tyle czasu.

Ja cały czas pracuję nad dłuższym pobytem i musze przycisnąć problematyczną materię, bo kto wie czy to nie będzie ostatnie wyjście..... jak im po nowym roku dowalą rachunki za prąd to bilety najmarniej po 100 będą..... a i nam ubędzie z portfela.

Ostatnio edytowany przez Zgrd (2022-12-27 16:29:23)

5

Odp: Szybka piłka - pinball station

@Cyprian: daj znać proszę do 10-tej, ustawimy się jakoś :)

Sikor umarł...

6

Odp: Szybka piłka - pinball station

@Sikor, bardzo chętnie, tylko z dnia na dzień nie dam rady ...

7

Odp: Szybka piłka - pinball station

@As... - tym razem wyszło w praniu :)

Sikor umarł...

8

Odp: Szybka piłka - pinball station

Dobra, odzew prawie zerowy, ale idę dzisiaj. Będę od około 12-tej na jakieś 3-4 godzinki.

Sikor umarł...

9

Odp: Szybka piłka - pinball station

Musiałem się zwinąć trochę wcześniej niż planowałem, ale było prawie ok.
Prawie, bo jakoś wyjątkowo dużo maszyn stało wyłączonych, zgliczowanych lub zaliczało dziwne resety.

Na chwilę obecną to potrzeba tam sporego serwisu.

10

Odp: Szybka piłka - pinball station

Mają jakieś bijatyki?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

11

Odp: Szybka piłka - pinball station

o ile kojarzę Mortal Kombaty, ale nie grałem - na szybko z synem byłem ;) Ale ogólnie wyjście udane - listę masz na stronie, co z tego w pełni działa, to już inna sprawa. Mnie zadziwiła obecność pinballa "Godzilla" w wersji pro, ale to nowa produkcja jest. Może wkrótce opiszę wrażenia dla retronagazie.eu.

Sikor umarł...

12

Odp: Szybka piłka - pinball station

No właśnie jest lista flipperów, a z automatami już gorzej ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Szybka piłka - pinball station

Były 3 działające mortale, coś opisane wrestling (zgliczowane) + taka duża maszyna (sterowanie na 2 joye) dla nawet 2 graczy do boksu i chyba coś jeszcze, ale nie moje klimaty i nie pamiętam.
Wybór nie powalał, ale coś dla fanów bijatyk jest.

Aaaaaaaa i jak wychodziłem to jakiś chłopak "uruchomił" tego najstarszego pinbala, tego co tak się chybotał.
Nawalał w to jak jakiś dzikus, na zwrócenie uwagi aby był delikatniejszy nie zwrócił uwagi....... obsługa mam nadzieje zareagowała chociaż po moim wyjściu, bo szkoda antyka.

Ostatnio edytowany przez Zgrd (2022-12-28 18:15:02)

14

Odp: Szybka piłka - pinball station

jest przecież, jak zjedziesz niżej. Ale wszystkich nie ma.

22. Mortal Kombat 1992
23. Mortal Kombat II 1993
24. Mortal Kombat 3 1995
25. Mortal Kombat 4 1997
26. WWF Wrestle Mania 1995
Sikor umarł...

15

Odp: Szybka piłka - pinball station

Dzięki :) Aj, bo narobili smaczku, wpisując Tekkena... I tak muszę się tam wybrać.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

16

Odp: Szybka piłka - pinball station

Warto, ale daj im chwilę - jakieś 25% sprzętów jest w tej chwili uszkodzona, to dużo... Tekkeny jakieś działały, ale nie grałem, to się nie wypowiem...

Sikor umarł...

17

Odp: Szybka piłka - pinball station

Te co grałem działały, ale jestem tak mocny w bijatyki, że jak przejdę 1 level to sukces, ale oklep zbieram już zaraz na początku 2 :D

18

Odp: Szybka piłka - pinball station

Zgrd, mi za to brakuje przeciwników, bo ludzie ze mną przegrywają :) Zawsze  można pograć w jakiegoś co-opa. Mi się marzy przejście Metal Sluga, bo przez lata był dla mnie poza zasięgiem.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

19

Odp: Szybka piłka - pinball station

To ze mną byś się nie nagrał... a Metal Slug zaliczył zgona jak tylko zaczęliśmy grać :D

20

Odp: Szybka piłka - pinball station

Zgrd, jestem kobietą ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

21

Odp: Szybka piłka - pinball station

innuendo napisał/a:

Zgrd, jestem kobietą ;)

Przecież napisał: nie nagrał... a

22

Odp: Szybka piłka - pinball station

innuendo napisał/a:

Zgrd, jestem kobietą ;)

Ups, gafa...

Ale reszta już zostaje jak była, najdłuższa część walki to byłby wybór postaci w menu :D