1

Temat: Sztab dla Warszawki

Zapraszam chętnych na sztabik w dniu 14.04.23 do lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 18:00.
Jak widać zmieniłem miejsce na centrum, więc chyba każdemu będzie pasowało :)
Są chętni?

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2023-04-09 22:07:30)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztab dla Warszawki

Wstępnie będę

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Sztab dla Warszawki

Też się wstępnie zapowiadam.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Sztab dla Warszawki

Będę :)

Odp: Sztab dla Warszawki

Jeśli dożyjecie do 22, to jest szansa, że się pojawię.

6

Odp: Sztab dla Warszawki

A czemu mamy nie dożyć, normalnie sztaby to się kończą o 6tej rano ;)

7

Odp: Sztab dla Warszawki

Można wpaść czy to zamknięta impreza?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Sztab dla Warszawki

Impreza zamknięta ogłoszona publicznie? Wpadaj! Everyone is invited! :-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Sztab dla Warszawki

Maly_swd napisał/a:

Można wpaść czy to zamknięta impreza?

plan jest taki że będzie zamknięta 15.04 o 6 rano

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

10

Odp: Sztab dla Warszawki

To bardzo dobry plan ;)
Będę w nim uczestniczył.

Maly_swd napisał/a:

Można wpaść czy to zamknięta impreza?

Lepiej nie wpadaj, tylko się pojaw.

p.s.
Piekło zamarza Mały wybiera się na sztaba.

Ostatnio edytowany przez AS... (2023-04-09 16:28:43)

11

Odp: Sztab dla Warszawki

Widzę że będzie się działo :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

12

Odp: Sztab dla Warszawki

.

Ostatnio edytowany przez alex (2023-04-10 00:08:41)

13

Odp: Sztab dla Warszawki

alex napisał/a:

.

?

Gzynio napisał/a:

Widzę że będzie się działo :)

Też mi się to podoba, jak bywały sztaby po 30-40 osób.

Ostatnio edytowany przez AS... (2023-04-10 01:00:02)

14

Odp: Sztab dla Warszawki

No dobra, miałem nie pisać, bo już napisałem na drugim forum (po co się dublować), ale napiszę:

Postaram się być, ale nie wiem jeszcze na sto procent.

Sugeruję tylko godzinę wcześniej, bo od 17 do 20 jest promocja na drinki. Dwa w cenie jednego ;)

15

Odp: Sztab dla Warszawki

Nie każdy może się wyrobić na 17nastą, postaram się być wcześniej niż 18nasta..

16

Odp: Sztab dla Warszawki

No nie każdy, ale lepiej zarezerwować od początku Happy Hours, bo może być full. Wszak piątek niestety...

17

Odp: Sztab dla Warszawki

Alex jak są chętni to niech przyjdą na 17-tą, ja rezerwacji nie robiłem, bo nawet nie wiem ile miałoby być osób, więc ciężko coś rezerwować. Tym razem zrobimy spontanicznie, a w przyszłości pewnie będę rezerwował.
W dodatku ja chyba dojadę na około 18:30.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

18

Odp: Sztab dla Warszawki

Spokojnie...

Zrobiłem rezerwację od 17nastej na hasło: Atari.
Na 8osób z dynamicznym rozwojem sytuacji.

19

Odp: Sztab dla Warszawki

Lista koktajli objętych promocją dwa za jeden :)

https://ibb.co/3dBDrVX

20

Odp: Sztab dla Warszawki

Byli,
Pecuś + Ania, Qba Husak, Kmk/Draco, Alex, Gzynio, Vasco + Aga, Inn (Monika), Lizzard, Sikor, Piotr D Kaczorek (savo), Cyprian , as..
-oraz jeśli kogoś nie dodałem to przepraszam...
Sztab skończył się tradycyjnie około 6tej rano.

21

Odp: Sztab dla Warszawki

AS... napisał/a:

Lizzard

Co mi pan tutaj drugie "z" imputujesz? Ty ... (bez "c")! :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: Sztab dla Warszawki

Wiedziałem że się od razu odezwiesz ;)

23

Odp: Sztab dla Warszawki

Było miło :) Szkoda tylko, że niektórzy zapomnieli ile wypili i musieliśmy z Draco zapłacić brakującą kwotę. Next time każdy pije na osobny rachunek ;)

24

Odp: Sztab dla Warszawki

alex napisał/a:

Szkoda tylko, że niektórzy zapomnieli ile wypili i musieliśmy z Draco zapłacić brakującą kwotę. Next time każdy pije na osobny rachunek ;)

Anyway - tak powinno być. Ja dostałem tylko raz drinka, long już nie dotarł, bo coś sp**** w zamówieniu. Może Wam policzyli za te brakujące?

Sikor umarł...

25

Odp: Sztab dla Warszawki

Sikor napisał/a:
alex napisał/a:

Szkoda tylko, że niektórzy zapomnieli ile wypili i musieliśmy z Draco zapłacić brakującą kwotę. Next time każdy pije na osobny rachunek ;)

Anyway - tak powinno być. Ja dostałem tylko raz drinka, long już nie dotarł, bo coś sp**** w zamówieniu. Może Wam policzyli za te brakujące?

Nie mam pojęcia, ale musiałem zapłacić stówę za sheeshę, a Draco nieco więcej za kilka nienaszych drinków.

Ostatnio edytowany przez alex (2023-04-17 12:35:56)