Temat: TV - LostParty

Jako że mam kilka "odratowanych" od zagłady TV , mogę je zabrać na LP w lipcu do Lichenia za "drobne" na transport i %.
Zapraszam do dyskusji, zdjęcia wyślę zainteresowanym
Modele:
23-32 ?
PHILIPS 23PF5321/58
SONY KDL-32U2000
SHARP LC-26D44E-GY

14nastki
SANYO CEM3022P
PANASONIC TX-14S3TP
BELSAR 1466TM
PROVISON L-1418TC7
PHILIPS 14PT1345/58

Ostatnio edytowany przez stryker (2023-06-12 18:50:41)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: TV - LostParty

Heh, 14-kę bym przygarnął, ale pewnie mnie nie będzie. A jeszcze monitora od Gzynia nie odebrałem...

Sikor umarł...

3

Odp: TV - LostParty

Na tą chwilę poproszę o SANYO CEM3022P ale może coś jeszcze dobiorę :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: TV - LostParty

Obym pamiętał i zabrał Twoje Aiwa TV-C1400KH 14"  na LP

A ten SHARP LC-26D44E-GY z info z internetu powinno Atari współgrać.  To bym odkupił.

Ostatnio edytowany przez pajero (2023-06-13 20:26:23)

5

Odp: TV - LostParty

Stryker gdyby ostały Ci się jeszcze jakieś markowe 14-stki (Panasonic, Philips, Sanyo...) to ja zawsze chętnie przechwycę sztukę lub dwie (czy ile tam wejdzie do bagażnika ;)) w Licheniu.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

6

Odp: TV - LostParty

pajero działa chociaż ? No i zależało mi na pilocie bo mam już identyczną sztukę ;p
Piesiu, wszystkie są markowe ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: TV - LostParty

przegapiłem post

działa, zapakowane zaraz pakuję do kufra

8

Odp: TV - LostParty

Przegapiłem Strykera... a niech to!

https://systemembedded.eu/ ... https://www.youtube.com/watch?v=GwS7Es1x6mw
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

9

Odp: TV - LostParty

Ja też przegapiłem, a chciałem podziękować mu za chipy NTSC, które mi kiedyś podarował!
Pancia spotkałem w chwili pożegnań pierwszy raz... Echhh, za mało czasu, za dużo ludzi, wszystko na raz, nie sposób też zapamiętać kto jest kim za jednym razem. Następnym razem będę uzupełniał kontakty z kolejnymi osobami:-)

10

Odp: TV - LostParty

TV się rozeszły :) za rok ? może będą następne :-)
Miałem zabrać SIC'e na nagrody dla głosujących ale drukarki 3D dały d..y .....
Mq i pancio.net wydaje mi się że mnie mijaliście wielokrotnie ;D
Może następnym razem Vasco przyklei jakąś wielką kartkę na którą każdy się dopisze z ksywki i będzie wiadomo kogo szukać po party :) bo to co jest na stronie nie zawsze się zgadza tj. "Uczestnicy"
No i identyfikatory w różnych motywach coby rozróżnić Atarowca, Komodorowca , Spektrumowca etc :)

Ostatnio edytowany przez stryker (2023-07-10 11:44:09)

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: TV - LostParty

Tak, odsianie komodorowców, żeby się nie mylili z naszymi jest dobrym pomysłem:-) Najlepiej ich w ogóle zamknąć do jakiegoś getta:-) hehehe:-)

Na party było chyba ponad sto ludziów, jak wcześniej czytałem kto będzie, to prawie przy każdej ksywie się cieszyłem że wreszcie poznam na żywo, a na miejscu pozapominałem z 80% z nich:-) Następnym razem chyba sobie sam zrobię listę tych, których chcę spotkać i będę szukał każdego z osobna i odhaczał, na koniec jeszcze obejdę wszystkich i każdemu obejrzę identyfikator, żeby nikogo nie przeoczyć:-)