1

Temat: Gumki do klawiatury STE

Witam , poszukuję gumek do klawiatury STE  ( brakuje mi 1 sztuki ) jeśli ktoś wie gdzie można kupić albo zna jakiś zamiennik to proszę się podzielić informacjami.

2

Odp: Gumki do klawiatury STE

ST-kowców w Krakowie wielu, ktoś poratuje. Bo kupować jednej to raczej ci się nie opłaci. Jakbyś był w W-wie to mogę jedną odstąpić.
Gumki z klawiatury z małego Atari są podobne ale ciut większe, jeśli dobrze pamiętam. Aczkolwiek możesz przymierzyć, jeśli masz.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Gumki do klawiatury STE

perinoid napisał/a:

ST-kowców w Krakowie wielu, ktoś poratuje. Bo kupować jednej to raczej ci się nie opłaci. Jakbyś był w W-wie to mogę jedną odstąpić.
Gumki z klawiatury z małego Atari są podobne ale ciut większe, jeśli dobrze pamiętam. Aczkolwiek możesz przymierzyć, jeśli masz.


Liczę na kogoś z Krakowa. Znalazłem jakiś sklep w uk ale to się nie kalkuluje 29 funtów + wysyłka + cło , całe opakowanie gumek zamienników jak potrzebuję tylko 1.