Temat: obudowa Atari STE [K]

Szukam obudowy górnej do Atari STE (ewentualnie też dolnej)
Może być "delikatnie" naprawiona, znaczek mam więc to też problemem nie będzie.
Zdjęcie poproszę na stryker2 małpa tlen.pl

Ostatnio edytowany przez stryker (2023-11-26 15:53:51)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: obudowa Atari STE [K]

Tutaj jest https://www.olx.pl/d/oferta/obudowa-ata … Xy6jl.html tylko chyba cena moim zdaniem jest za wysoka

3

Odp: obudowa Atari STE [K]

tak widziałem... i mam takie same zdanie :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: obudowa Atari STE [K]

hmmm .. poprawcie mnie ale górna klapa od STE niczym nie różni się od ST(FM), to dolna ma różnice w portach i jackach audio.

5

Odp: obudowa Atari STE [K]

Nie jestem pewien jak z supportami, czy są identycznie. Poza tym jest jak piszesz.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: obudowa Atari STE [K]

Tak, góra od nowszych wersji STf(m) niczym nie różni się od STe. Starsze wersje mają inne wycięcie pod flopa; podpory są w tych samych miejscach i tej samej długości.

Ostatnio edytowany przez _tzok_ (2023-11-29 11:10:31)

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

7

Odp: obudowa Atari STE [K]

To moje ogłoszenie i cena jest do dogadania. Ona jest taka średnia jak dla mnie wizualnie ( cała, niepopękana ) . Drukuję też całe nowe obudowy - inne ogłoszenia tam na olx.