851

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

doskonale, postepowa scena postawil na zrownowazony rozwoj:

tematem dzisiejszych zajec plastycznych bedzie scena komputerowa, technika dowolna dziciaczki, macie 45 minut i nie martwcie sie, porobimy fotki komorka, przytniemy i wyslemy na konkurs

jaki konkurs?

niewazne, masz juz szostkę.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

852

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Wiesz, mam kumpla który na Xenium w WILDach wystawił olej na płótnie. Dwa razy.
Za pierwszym razem nie wygrał, bo na compo pokazano jpeg. Dopiero gdy na rozdanie nagród przyniósł płótno, to ponoć wszystkim kopara opadła.

grzybson/SSG^NG

853

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

co za szokujaca wiadomosc! na WILD pokazal JPG i nie wygral !!!

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

854

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Jeśli są party, na których pokazuje się dema z zapisu video a nie prawdziwej maszyny i nie ma z tego powodu problemów to pokazanie JPG że zdjęciem pracy plastycznej powinno mieć taką samą "moc".

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

855

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Zapomniałem komu odpowiadam. Wybierze z Twojej wypowiedzi co mu pasuje, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

grzybson/SSG^NG

856

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

A mi się podoba taka ewolucja i zabawa formą.

Smutni żyją krócej. Trzeba się więcej uśmiechać, całować piękne kobiety i rozmawiać z realnymi kumplami do piątej rano przy flaszce. Trzeba mieć z kim iść konie kraść.

Ja bym te dzieciaki ze szkoły zaprosił na kolejne party. Albo jakąś chociaż delegację.

Czekam na mimcompo, czyli pokazywanie efektów z dem własnym ciałem. Ha! Albo msxcompo za pomocą odgłosów paszczą!

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

857

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Uważaj, bo dostaniesz malowanie waginą. Albo pędzlem...

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

858

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Mateoos napisał/a:

A mi się podoba taka ewolucja i zabawa formą.

Smutni żyją krócej. Trzeba się więcej uśmiechać, całować piękne kobiety i rozmawiać z realnymi kumplami do piątej rano przy flaszce. Trzeba mieć z kim iść konie kraść.

Ja bym te dzieciaki ze szkoły zaprosił na kolejne party. Albo jakąś chociaż delegację.

Czekam na mimcompo, czyli pokazywanie efektów z dem własnym ciałem. Ha! Albo msxcompo za pomocą odgłosów paszczą!


szanowny panie wychowawco, uznalismy z chlopakami z naszej sceny ze czas na ewolucje, zapraszamy pana podopiecznych na party, poczestujemy was kielbasa, pokazemy kilka efektow z dem wlasnym cialem i urzadzimy zabawe forma do piatej rano.

to by bylo prawdziwe last party

Ostatnio edytowany przez xxl (2024-01-15 15:06:02)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

859

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Mateoos napisał/a:

Czekam na mimcompo, czyli pokazywanie efektów z dem własnym ciałem. Ha! Albo msxcompo za pomocą odgłosów paszczą!

Było! Miker to człowiek Pokey, a na którymś Forewerze na Crazy Compo odgrywaliśmy scenki z International karate! :D

grzybson/SSG^NG

860

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Mateoos napisał/a:

Czekam na mimcompo, czyli pokazywanie efektów z dem własnym ciałem. Ha! Albo msxcompo za pomocą odgłosów paszczą!

grzybson napisał/a:

Było! Miker to człowiek Pokey, a na którymś Forewerze na Crazy Compo odgrywaliśmy scenki z International karate! :D

Grzybson młody jest i to było jego pierwsze party, więc nie pamięta, ale przypomnijcie sobie compo w Koceranach. Do dzisiaj mnie rozwala odtwarzanie przez Delego myszki ;P I tak, to było crazy compo z motywem z dem ;)

Sikor umarł...

861

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Czyli nie wymyśliłem nic nowego :)

Życie jest za krótkie, żeby pielęgnować kija w dupie.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

862

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Mateoos napisał/a:

Życie jest za krótkie, żeby pielęgnować kija w dupie.

Niektórzy tutaj toczą walkę z całym światem i sami ze sobą.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

863

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

grzybson napisał/a:

Wiesz, mam kumpla który na Xenium w WILDach wystawił olej na płótnie. Dwa razy.

Na jednym Riverwashu w Wild była praca z plasteliny wykonana na kartce papieru. Zrobiona w trakcie jazdy pociągiem na party.

864

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Cześć!
Sorki, że tak "wjeżdżam" do pierwszego lepszego topica.
Chciałem się z Wami podzielić historią, która jest zarazem genezą powstania utworu skomponowanego na CMC, który później znalazł się w demie „Endless dream” grupy ZELAX.

Sprawa zaczęła się od listu, który otrzymałem od pewnego Atarowca. Była to odpowiedź na mój list, który
do niego wysłałem – chyba chodziło o wymianę grami i programami – i najprawdopodobniej niejako „przy okazji” wspomniałem, że zajmuję się muzykowaniem na Chaos Music Composer i że chciałbym stworzyć muzykę do jakiejś gry. Wnioskuję to po tym, co do mnie napisał. Ja kompletnie nie pamiętam gdzie go poznałem, skąd miałem adres itd. Możliwe, że to pierwsze próby kontaktów około scenowych..?
Teraz proszę przeczytać list z załącznika (sorki, nie chce mi się rozkminiać jak mogę to przywołać htmlem tutaj w tekście)

I ta treść ostro podziałała na moją wyobraźnię…
Miałem stworzyć soundtrack do LOTUSA na ATARI !!!!
Pamiętam jak w tamtym okresie nagrywałem na kasety video programy z telewizji o scenie i grach na Amigę i później je w kółko oglądałem – m. in. właśnie była gra Lotus turbo challenge2.
To był odlot!
Zabrałem się do roboty i tak właśnie powstał  ten utwór, zatytułowany roboczo „Lotus”.
Nie pamiętam czy wysłałem go do Tomasza vel „SKARA” czy nie. Wiem natomiast, że żaden LOTUS
na małe Atari nie powstał :)
Pamiętam, że jakiś czas później złapałem kontakt z chłopakami z ZELAX’u, przesyłaliśmy sobie
videotape’y -  nagrywaliśmy się kamerami analogowymi i normalnie wysyłaliśmy sobie VHS :)
Wysłałem im ten mój utworek do Lotus’a i pamiętam jak Ramzes wtedy mówił, że może się nadać
do jakiegoś demka. Na potrzeby scenki w której został użyty, troszeczkę przekomponowali mój utworek (dodany jeden „crash” na początku, całość troszkę skrócili itp.),  ja nie mam swojej wersji.
Ostała się tylko ta (w załączniku) :)
No tak właśnie mnie wzięło ostatnio na wspominki, bo wśród starych papierów znalazłem ten list.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
Seabrush

Post's attachments

Endless_Dream_4.sap 5.71 kb, liczba pobrań: 1 (od 2024-02-04) 

List od Skary(Lotus)-bez danych.jpg 1.3 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Seabrush! pozdrawiam

865

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

O Ty draniu, a ja się zastanawiałem, czy Ty jeszcze żyjesz!

Wbijaj na Lost Party do Lichenia!

:D

866

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Panie MAJSTER! :)  Odżyłem :) Wspomnienia mnie wzięły ostatnio, o patrz Pan tutaj:

Do Lichenia?! Moment, muszę sprawdzić czy to jakiś żart czy co... ;)

Pozdrawiam Cię Tomash!

Seabrush! pozdrawiam

867

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Nope, to nie żart, to Lost Party. Taki zlot pato scenowy ;)

grzybson/SSG^NG

868

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Hehe, pamiętam, jak to pisaliśmy. Adres e-mail w profilu masz aktualny?

Wbijaj, wbijaj do Lichenia. Party jest w lipcu: https://www.lostparty.pl/2024

869

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Ja pierdzielę, piekła zamarzło. Seabrush! :-D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

870

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Lizard, VLX, Seabrush - miło widzieć starą ekipę ;-)

871

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Maestro, http://atariki.krap.pl/index.php/Seabrush

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

872

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

W sumie tam powinien być aktualny nick, a nie stary. I notka, że wcześniej używał innego.

873

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

macgyver napisał/a:

Lizard, VLX, Seabrush - miło widzieć starą ekipę ;-)

Też mógłbyś wpaść! Tym razem nigdzie nie będę Cię wyciągał w kierunku dworców.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

874

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Sorki, nie zauważyłem pytania o email. Tak, seabrush@o2.pl nadal funkcjonuje :)
Lizard: moment, bo muszę się upewnić. Czy to Lizard a.k.a. Jezus??  ;)
Mam ważną informację: znalazłem na VHSach materiały z SV'99 (chyba to ta data), na których dzieje się niezła rzeź.
Jest m.in. WUERP, XTD itd :D 
Ponadto znalazłem taśmę, którą wysłali mi chłopy z ZELAXU! Właśnie zakupiłem grabber, czekam aż przyjdzie i będę zrzucał na
kompa. Później wrzucę na YT jako niepubliczny i zainteresowani będą mogli obejrzeć!  :)  Pooozdrawiam :)

Seabrush! pozdrawiam

875

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

-

Ostatnio edytowany przez seabrush (2024-03-05 14:12:21)

Seabrush! pozdrawiam