26

Odp: Sztab dla Warszawy

ditto

piątek ok, sobota ok, czwartek byłby ok, ale nie tym razem

sztaby są co miesiąc - można zarezerwować coś w dowolnym lokalu z jakimś wyprzedzeniem, ale wypadało by wiedzieć na ile osób taka rezerwacja miała by być, bo o takie rzeczy będą pytać, a i może za tym iść jakaś operacja na koncie

przechodze na tumiwisizm

27

Odp: Sztab dla Warszawy

Lizard napisał/a:

Określ, opisz "atrakcyjne miejsce", a w piątek, 5 kwietnia, będziemy się świetnie bawić.

Dlaczego JA mam to robić, skoro to TY proponujesz zrobienie rezerwacji? Nieśmiało sugerowałbym tedy, żebyś ją zrobił. I znalazł miejsce, gdzie :P Będziesz wtedy miał możliwość zdecydowania, co jest "atrakcyjne". A nie tak, "weźmy się i zróbcie".

KMK
? HEX$(6670358)

28

Odp: Sztab dla Warszawy

@Lizard - Znamy się nie od dziś, więc mam pewien dystans w stosunku do Twoich wypowiedzi, ale przestań już imputować zwolennikom promocji picie na umór, skąpstwo czy rzucanie się na tanią wodkę z dyskontów, bo jest to niesmaczne i nieeleganckie. Może Ty potrafisz siedzieć przy jednym piwie przez 6 godzin i nie ma dla Ciebie znaczenia cena jednostkowa, ale w sztabach biorą też udział osoby, które przez rzeczone 6 godzin (a czasem i dłużej) spożywają więcej i cena dla nich robi różnicę. A nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że ceny wszelkich napojów w stołecznych knajpach ostatnimi czasy poszły bardzo ostro w górę.

Ostatnio edytowany przez alex (2024-02-28 13:01:07)

29

Odp: Sztab dla Warszawy

drac030 napisał/a:
Lizard napisał/a:

Określ, opisz "atrakcyjne miejsce", a w piątek, 5 kwietnia, będziemy się świetnie bawić.

Dlaczego JA mam to robić, skoro to TY proponujesz zrobienie rezerwacji? Nieśmiało sugerowałbym tedy, żebyś ją zrobił. I znalazł miejsce, gdzie :P Będziesz wtedy miał możliwość zdecydowania, co jest "atrakcyjne". A nie tak, "weźmy się i zróbcie".

drac030 napisał/a:

Koledzy (@Lizard), wybitnie niedwuznacznie słusznie proponujący rezerwacje na piątek, mogliby się wykazać ich realizacją w atrakcyjnych miejscach :P

Chciałbym się "wykazać realizacją rezerwacji w atrakcyjnych miejscach", ale miejsce dla mnie atrakcyjne nie musi być atrakcyjne dla Ciebie, a bardzo zależy mi na sprostaniu Twoim oczekiwaniom. Im dokładniej opiszesz swoje preferencje, tym większe szanse, że zostaną zaspokojone.

alex napisał/a:

Znamy się nie od dziś

Więc wiesz, że potrafię nie wylewać za kołnierz.

alex napisał/a:

Może Ty potrafisz siedzieć przy jednym piwie przez 6 godzin i nie ma dla Ciebie znaczenia cena jednostkowa, ale w sztabach biorą też udział osoby, które przez rzeczone 6 godzin (a czasem i dłużej) spożywają więcej i cena dla nich robi różnicę. A nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że ceny wszelkich napojów w stołecznych knajpach ostatnimi czasy poszły bardzo ostro w górę.

Do jednego piwa, to mi się nie chce nawet siadać i skoro mnie znasz, to moje możliwości również. Pieniądze to nie problem, mogę Ci pożyczyć, abyś się mógł się dobrze bawić także w piątki.

Jak masz problem z pieniędzmi, to zmień pracę i weź kredyt.

Pecus napisał/a:

Jak ktoś woli piątek i inne miejsce to zawsze pozostaje: https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen … ysowy.html ;)

Ale to Ty masz problem z miejscówką, więc rozważ swoją propozycje pod siebie:

Pecus napisał/a:

Piątki są słabe z powodu trudności z miejscówkami w dobrych cenach - ostatnio zmieniliśmy 3 zanim dotarliśmy do Brooklynu, a i tak ciasno było :)

Pecus napisał/a:

W tym samym miejscu w ostatni piątek nie było stolików (tak się składa, że koledzy z firmy byli). Więc planowanie na piątek nie jest najlepsze tak czy inaczej.

Kolega nie słyszał chyba o takim wynalazku pana Bella, jakim jest telefon i możliwościach, jakie daje, np.

zrobienie rezerwacji

Ostatnio edytowany przez Lizard (2024-02-29 10:55:48)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

30

Odp: Sztab dla Warszawy

No cóż, @Alex pomógł mi podjąć decyzję...

Alex na atarionline.pl napisał/a:


Spokojnie ;) W poniedziałki i wtorki piątkowi malkontenci nie przyjdą :D

Link: https://atarionline.pl/forum/comments.p … =1#Item_17 (pamiętajmy, że tam zawartość może się zmienić po edycji, więc jeszcze screen):
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=11312
Dzięki chłopaki za wszystkie poprzednie sztaby, na których byłem. W nowej formule, w tygodniu - są dla mnie do dupy, więc mnie tam nie zobaczycie.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2024-02-29 13:12:23)

Post's attachments

screen.png 23.18 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

31

Odp: Sztab dla Warszawy

Lizard napisał/a:

Chciałbym się "wykazać realizacją rezerwacji w atrakcyjnych miejscach", ale miejsce dla mnie atrakcyjne nie musi być atrakcyjne dla Ciebie, a bardzo zależy mi na sprostaniu Twoim oczekiwaniom. Im dokładniej opiszesz swoje preferencje, tym większe szanse, że zostaną zaspokojone.

Nie zawracaj głowy - znamy się od 30 lat, wiesz świetnie, że tolerancję na warunki mam dużą. Tak długo, jak nie zarezerwujesz miejsca w kościele, gdzie z napojów będzie tylko woda święcona, a z atrakcji leżenie krzyżem w całkowitym milczeniu, myślę, że prawie każdy lokal gastronomiczny mieszczący się w miejskich standardach obleci. Zwłaszcza że nie o miejsce tu chodzi, tylko raczej o towarzystwo.

Zatem proszę tu nie próbować obracać kota ogonem, tylko skorzystać z własnych zaleceń. Dlaczego - o tym napisał już Candle: piątek jest dniem notorycznego niedoboru miejsc w lokalach, co pozwoli Ci się w praktyce zapoznać z problematyką rezerwowania miejsca na sztab dla liczby uczestników od 4 do 25 :P

Ostatnio edytowany przez drac030 (2024-02-29 13:24:38)

KMK
? HEX$(6670358)

32

Odp: Sztab dla Warszawy

mi się znów pozmieniały warunki i czwartek mam dostępny niemniej nie znamionowo (o 18:00) więc gdyby znów było jak zwykle, a spodziewam się, że faktycznej rezerwacji nie mamy z racji na w/w to tego - proszę o jakąś informację od tych co już będą, że adres się zmienił lub nie - na Żoliborz będę miała o 18 daleko, więc było by fajnie znać destynację

przechodze na tumiwisizm

33

Odp: Sztab dla Warszawy

drac030 napisał/a:

Tak długo, jak nie zarezerwujesz miejsca w kościele, gdzie z napojów będzie tylko woda święcona, a z atrakcji leżenie krzyżem w całkowitym milczeniu, myślę, że prawie każdy lokal gastronomiczny mieszczący się w miejskich standardach obleci.

Dobrze mnie poznałeś. Zastanawiałem się, czy nie zaproponować sztabu w niedzielę o 10:00 w kościele s. Anny. Ładny. Obok plac Zamkowy - łatwo trafić. Można po mszy pójść w inne miejsce albo zostać na kolejnej. ;-)

drac030 napisał/a:

piątek jest dniem notorycznego niedoboru miejsc w lokalach, co pozwoli Ci się w praktyce zapoznać z problematyką rezerwowania miejsca na sztab dla liczby uczestników od 4 do 25 :P

Czelendź akseptet.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

34

Odp: Sztab dla Warszawy

Candle napisał/a:

mi się znów pozmieniały warunki i czwartek mam dostępny

Wbijaj. Nic się nie powinno zmienić. Ten Żoliborz to prawie centrum :) - w przypadku komunikacji mniejskiej jakieś 150m od przystanku Plac Grunwaldzki tramwajów 1,6,17,73,22,28,33,35 ! Już sama ich liczba mówi, że to nie jest jakieś zadupie.
300m w linii prostej od Arkadii.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

35

Odp: Sztab dla Warszawy

Lizard napisał/a:

Zastanawiałem się, czy nie zaproponować sztabu w niedzielę o 10:00 w kościele s. Anny. Ładny. Obok plac Zamkowy - łatwo trafić. Można po mszy pójść w inne miejsce

... taa, np. do św. Krzyża. Też ładny :P Ale ja jednak, zanim mi to pozostanie, spróbuję poczekać jeszcze ze 30 lat :P

Ostatnio edytowany przez drac030 (2024-02-29 16:36:45)

KMK
? HEX$(6670358)

36

Odp: Sztab dla Warszawy

To w końcu dziś w czwartek, czy jutro?

37

Odp: Sztab dla Warszawy

Chyba dziś. Właśnie jadę

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

38

Odp: Sztab dla Warszawy

Kuba. Dziś w czwartek a nie jutro w czwartek :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

39

Odp: Sztab dla Warszawy

Pozdrowienia od patologicznych pijaków, którzy przyszli pić na umór :) Za pożyczone oczywiście... :D

Ostatnio edytowany przez alex (2024-03-01 16:51:42)

Post's attachments

P_20240229_192150.jpg 165.14 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

40

Odp: Sztab dla Warszawy

I na zeszyt.

alex napisał/a:

imputować zwolennikom promocji picie na umór, skąpstwo czy rzucanie się na tanią wodkę z dyskontów, bo jest to niesmaczne i nieeleganckie.

Tania wódka z dyskontów jest niesmaczna? Z których? I palcem, i po nazwisku proszę, bo nie chciałbym przy jakiejś eleganckiej okoliczności się dać naciągnąć.

Ostatnio edytowany przez mono (2024-02-29 19:45:02)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

41

Odp: Sztab dla Warszawy

Sztab się nie udał ;)
-nikogo nie było :(
Zdjęcie zrobił Gzynio którego też nie było.
https://i.postimg.cc/ykkwmgg7/temp-Imageeswl-EX.avif

42

Odp: Sztab dla Warszawy

@Lizard - Ciężko mi to nawet skomentować... :/

> Do jednego piwa, to mi się nie chce nawet siadać i skoro mnie znasz, to moje możliwości również. Pieniądze to nie problem,
> mogę Ci pożyczyć, abyś się mógł się dobrze bawić także w piątki.
>
> Jak masz problem z pieniędzmi, to zmień pracę i weź kredyt.

@sikor - Ale jaką decyzję? Stwierdziłem jedynie fakt, w poniedziałki i wtorki orendownicy piątków raczej się nie pojawią :) choć oczywiście mogą. Ale z tym screenem to już przesadziłeś... <facepalm>

43

Odp: Sztab dla Warszawy

Widzisz, @alex, niektórzy maja normalną pracę. W normalne dni tygodnia pracują w określonych godzinach, więc tylko uprzejmie doniosłem, że dzięki tej wypowiedzi podjąłem decyzję. Tyle w temacie.

Sikor umarł...

44

Odp: Sztab dla Warszawy

Wprawdzie nie jest to wiadomość bezpośrednio dotycząca konkretnego sztabu, ale myślę, że mieszkańcom Warszawy, zwłaszcza tym bywającym w Środmieściu, może się w razie czego przydać:

"Setkę" zlikwidowali.

KMK
? HEX$(6670358)

45

Odp: Sztab dla Warszawy

qrfa, wypiliśmy kolejna knajpę!
-Setka była bardzo fajna i długo działała.
Tam były "przed sztaby"
Trzeba Alex-a "odpalić" na nowy lokal ;)