876

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

seabrush napisał/a:

Mam ważną informację: znalazłem na VHSach materiały z SV'99 (chyba to ta data), na których dzieje się niezła rzeź.
Jest m.in. WUERP, XTD itd :D
Ponadto znalazłem taśmę, którą wysłali mi chłopy z ZELAXU! Właśnie zakupiłem grabber, czekam aż przyjdzie i będę zrzucał na
kompa. Później wrzucę na YT jako niepubliczny i zainteresowani będą mogli obejrzeć!  :)  Pooozdrawiam :)

podobnie zrobiłem ostatnio, jak znalazłem stare taśmy z MiniDV z Głuchołaz ;)

Jak by coś, to jestem zainteresowany linkiem na priv.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

877

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

seabrush napisał/a:

Lizard: moment, bo muszę się upewnić. Czy to Lizard a.k.a. Jezus??  ;)

W rzeczy sam. Siarczyny mnie dobrze zakonserwowały. ;-)

seabrush napisał/a:

Mam ważną informację: znalazłem na VHSach materiały z SV'99 (chyba to ta data), na których dzieje się niezła rzeź.
Jest m.in. WUERP, XTD itd :D

Pierwsze SV było w 2000, ale rzeź była i ciągnęła się pociągiem powrotnym do samej Warszawy. :-) Zgrywaj VHSy!

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

878

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Pin napisał/a:

Jak by coś, to jestem zainteresowany linkiem na priv.

ale to nie Twoje czasy, inna epoka

.

879

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

nie odnoszę takiego wrażenia.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

880

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Czołgiem! Materiały się GRABBUJą z VHSów na kompa. Dam znać. W międzyczasie taka wrzutka,
upamiętniam "po swojemu" utworki - ośmiobitki :)
Ten model ATARI po lewej, to taki w przyszłości zrobią - jakby co. Taki czarny, amerykański ;)

Seabrush! pozdrawiam

881

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

Witajcie :) Ten utworek powstał w 1995r na konkurs Orneta'95 copy party. Był to ostatni, jaki stworzyłem sam na ATARI 65XE.
Pamiętam, że na tym party było tak wiele utworów zgłoszonych w kategorii 8-bit msx, że wszyscy byli już potwornie znudzeni
i zmęczeni tymi dźwiękami (łącznie ze mną). A mój kawałek był odtwarzany pod koniec - a na dodatek jest przydługawy... :)
Więc sukcesu nie odniósł! :D
Miłego słuchania/oglądania. Naprawdę, napracowałem się nad tym video. Pozdrawiam!

Sorki za clickbaitową gfx ;)

Seabrush! pozdrawiam

882

Odp: co dalej ze sceną /|\ 8bit?

znakomite !!!

.