Temat: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Po paru rozmowach z Asem i Alexem krystalizuje się powoli temat małego zlotu na północy kraju.

Sugerowany termin: jeden z weekendów kwietniowych.

Pensjonat Pisz przyjmie nas z otwartymi rękoma. Miejscowość nadmorska, Pobierowo. Sam pensjonat gwarantuje sporo atrakcji, dodatkowo w sobotę pojedziemy postrzelać na mojej strzelnicy (niecała godzina jazdy od Pobierowa).

Plan imprezy to oglądanie dem z ostatnich 35 lat i rozmowy do szóstej rano.

To jest bardzo wstępny plan. W razie zainteresowanie niezwłocznie dogram szczegóły.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

2

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Ale w czwartek!

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

20.IV - zlot "retronagazie" w Krakowie, weźcie to proszę pod uwagę. A Pobierowo to fajna miejscowość.

Sikor umarł...

4

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Sikor, czy w innym niż 20.04 terminie byłbyś skłonny przyjechać?

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

5

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

@Mateoos, niewykluczone na tę chwilę. Ten termin sobie po prostu zarezerwowałem, bo obiecałem synowi, że pojedziemy. A impreza w Cracow Arcade Museum, niech sobie młody trochę pogra ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Muzeum Techniki i Komunikacji byłoby dobrym pomysłem? Sporo tam fajnych samochodów.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

7

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Pobierowo jest fajne. Tylko trzeba dysponować pojazdem by tam dotrzeć. Patrząc na to co podaje e-podróżnik to PKS jeździ raz na dobę.

8

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Zależy skąd... zwykle to chyba tylko Emil-Bus jeździ w tamtych rejonach ale nie wiem czy bezpośrednio ze Szczecina tam właśnie jeździ. Zwykle ilość połączeń zwiększa się dopiero w sezonie a tak to ze Szczecina trzeba się bujać pociągiem regio do Kamienia Pomorskiego i potem Emil-Busem czy PKSem do Pobierowa.

Ostatnio edytowany przez TMK (2024-03-04 13:53:13)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

9

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

TMK napisał/a:

i potem Emil-Busem

Tak mi się skojarzyło... https://www.atarimania.com/game-atari-4 … _1832.html :D

Sikor umarł...

10

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Nie tyle dysponować pojazdem, co zgrać się w czasie i zabrać z kimś, chociażby ze mną.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

11

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Dostępne są dwa pierwsze weekendy.

Dodatkowa atrakcja to przejazd na prawym fotelu szybkim samochodem. Mocne emocje gwarantowane.

Koszty poznam jutro.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

12

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Mateoos napisał/a:

Dodatkowa atrakcja to przejazd na prawym fotelu szybkim samochodem. Mocne emocje gwarantowane.
Koszty poznam jutro.

Anglikiem? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Rajdówką.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

14

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Termin kwietniowy jest zarazem zły i dobry. Dobry, bo przed sezonem jest taniej i mielibyśmy praktycznie cały obiekt dla siebie ale też zły, ponieważ w przypadku braku innych grup musi to się spiąć finansowo.

Cena wynosi 180 zł za dobę, w tym jest wyżywienie. Przyjeżdżając w piątek po południu i wyjeżdżając w niedzielę koszt wynosi zatem 360 zł od osoby. To akceptowalna cena jak za taką miejscówkę.

Potrzebnych jest dwudziestu uczestników, aby impreza mogła się odbyć.

Proszę o konkretne deklaracje. Jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba chętnych, pozostanie mi poszukać innej miejscówki.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

15

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Ja niestety nie wpadnę (chyba, że tak bez noclegu, na kilka godzin) choć bardzo chciałbym. Lada moment będę mieć decyzję kredytową i zacznie się u mnie sajgon z odbiorem i wykańczaniem mieszkania więc czekają mnie spore wydatki.

Ostatnio edytowany przez TMK (2024-03-13 10:30:08)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

16

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Po przeliczeniu wszystkiego - niestety, w tej cenie nie zepnę budżetu, tym bardziej, że 20 kwietnia jadę do Krakowa na zlot Retro na Gazie :(

Sikor umarł...

17

Odp: Propozycja sztabu w Szczecinie lub okolicy

Wobec braku chętnych dwudziestu osób, temat dużego sztabu w Pobierowie uważam za zamknięty.

Otwarty pozostaje temat spotkania w mniej wykwintnym miejscu.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001