1

Temat: "babble"

http://www.babble.net

Bawił się ktoś tym może??? Zdaje się końqręcja dla Skajpa!  8)

Z tego co piszą to wymiata. Ciekawe gdzie tu jest haczyk? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: "babble"

Pisza, ze wymiata, bo jest za darmo ;) - przestana pisac za pare tygodni, jak trzeba bedzie placic za rozmowy na zwykle fony - a nikt nie wie jakie beda ceny. A na razie firma zbiera klientow umozliwiajac polaczenia Free.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: "babble"

No na pewno tak bedzie, bo nie da rady utrzymywac uslugi VOIP za free. Po prostu to jest podpucha na poczatek. U nas np kupuje sie karte za $2 i dzwoniac do polski ma sie prawie 4 godziy rzomowy. A za $5 8 godzin. Na poczatku jak sie pojawia jakas karta to jakosc jest dobra, a pozniej chlopcy podkrecaja kompresje, co by mozna wiecej bylo wydusic z przepustowosci no i jakosc spada i czasami jest tak ze trzeba jeszcze raz dzwonic bo sie zrywa polaczenie.

A Skajp mial ostatnio powazne bledy. No ale co nie ma teraz bledo ?? ;)

BTW.. Na tej stronie pod "Login and Top-up your account." widac stosowne ikonki kart kredytowych, czyli nie ma sie co ludzic.

4

Odp: "babble"

We in our company use an application called PicoPhone. It's simple and does exactly what it should :)

http://www.vitez.it/picophone/index.html

5

Odp: "babble"

Yeep, but this application can use ony for peer-to-peer conenction between two PicoPhone users

6

Odp: "babble"

Czy ta strona bubla ma tak dziwnie wyglądać, czy tylko pod Operą się krzaczy?

Namnożyło się takich usług, oj namnożyło. Próbowałem rozmów z Tlena i są niezłe - da się bez problemu rozmawiać nawet na łączu 40 kbit (choć zalecają minimum 65). Jestem ciekaw, czy ich Tlenofon używa tych samych metod kompresji, pewnie skusiłbym się na umowę. Zwłaszcza, jak będą dostępne własne numery ze strefy konińskiej.

7

Odp: "babble"

Jestem ciekaw, czy ich Tlenofon używa tych samych metod kompresji...

i co ile trzeba butlę zmieniać... :-> :lol:

Aha - przy próbie rejestracji pyta się również i o adres - no to ja już dziękuję, wolę skajpa... :D

I Ty zostaniesz big endianem...