Temat: SV 2K4 -PO-

:) no wlasnie wrocilem :) do domqu tak daleko mialem i zajelo mi to 20 minut :) hehe
bylo super :) mega zajebiscie a kogo nie bylo tem h*j w ..... :)
pozdro. dla wszystkich co byli i sie ubawili :)
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: SV 2K4 -PO-

Wadą tego typu imprez jest to że odbywają się daleko od Śląska, a może się myle, może jest jakaś o której niewiem ? Jeżeli tak prosze o sprostowanie. Pozdrawiam uczestników
             RYSIEK_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: SV 2K4 -PO-

Wadą tego typu imprez jest to że odbywają się daleko od Śląska

Mikołów '95 :D

IMO chyba największa kiła, chyba że ktoś ma inne zdanie...

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: SV 2K4 -PO-

:) a kogo nie bylo tem h*j w ..... :)


auć!    no dzięki Stryjek ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: SV 2K4 -PO-

... ale tak bez mydla ?!?

6

Odp: SV 2K4 -PO-

No i dobra - ja tam byłem na innych, na których np. Stryjek nie był, także vice-versa :>

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: SV 2K4 -PO-

takie male sprostowanie :) chodzi mi o tych co sie zapisali na liscie ze beda / a sie nie pojawili ;]

no i bez urazy :) to tylko zart :) i takie powiedzonko ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: SV 2K4 -PO-

Wadą tego typu imprez jest to że odbywają się daleko od Śląska

bez urazy, ale Śląsk nie jest pępkiem atarowskiej Polski - jak ktoś chce jechać na party to jedzie na drugi koniec polski, a jak ktoś się zaprze, to i tak nie dotrze, mimo, że ma od Party Place 3 km ;P

9

Odp: SV 2K4 -PO-

hej... no tez jestesmy juz w domu... wielkie grity dla wszystkich , ktorzy przybyli i oczywiscie dla szacownego organizatora Greya, Dzieki - bylo naprawde milo.

Odp: SV 2K4 -PO-

Śląsk napewno nie jest żadnym pępkiem, a ja poprostu odpisałem na to co wyżej przeczytałem tu cyt. " a kogo tam nie było...."
RYSIEK_M :?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: SV 2K4 -PO-

ja tam pretensji do nikogo nie mam że nie przybył (jedynie dziwi nieobecność
tych którzy potwierdzali przybycie przed party a nie dotarli)
nie trzeba było sie przeciskać przez tłumy itp...to ma swoje zalety:)

i chce tu jeszcze zadać kłam opini jakobym to ja był sprawcą spłoszenia przed imprezą co najmniej jednego atarowca:) nie chciał-nie przyszedł-jego sprawa.kropka

gep/lamers^dial

12

Odp: SV 2K4 -PO-

A mam pytanie-jak wam się podobało moje "napisane w 2 godz. 16 kb Intro w Turbo Basicu XL" pt. "Grzybson Intro 5"? Jestem ciekaw waszej opinii.

grzybson/SSG^NG

13

Odp: SV 2K4 -PO-

bylo miodzio! Respect dla Grey'a za zajebiste party! No i czekamy na kolejna edycje za rok ;)

A mam pytanie-jak wam się podobało moje "w 2 godz. 16 kb Intro written in Turbo Basic XL" ? Jestem ciekaw waszej opinii.

no no druciak w basicu, hehe kiedys tez probowalem ale u mnie chodzilo to wolniej i starsznie mrugalo ;>
teraz tylko pozostalo Ci przeniesc sie w calosci na assemblera i bedzie spox!
tak na przyszlosc to nastepnym razem zabezpiecz program przed hakerem o xywce Pinokio, poprzez POKE 566,158, wtedy jego magiczne narzedzie hakerskie w postaci klawisza Break nie zadziala ;)

przy okazji zapodaje POPRAWIONA wersje mojego intra1k z SV, nie ma to jak kodowac 4h przed party... dopiero po powrocie zauwazylem, ze glowna procka byla zwalona i przez to pixel byl dwa razy wiekszy w poziomie..., jakby tego bylo malo zle byla generowana textura... po usunieciu bledow i malej optymalizacji plik wazy teraz o ~70 bajtow mniej i dziala lepiej ;)

14

Odp: SV 2K4 -PO-

A kiedy pelny stuff z party?

15

Odp: SV 2K4 -PO-

fajny tekst znalazłem na pewnej stronie...można go uzyc w celu podsumowania ilości prac na Silly (chociaż szacun dla tych którzy coś przywieźli)

mianowicie:
"The holiday spirit in people is DEAD" :):);)

gep/lamers^dial

Odp: SV 2K4 -PO-

Grzybson, w Ornecie dałem ci punkty za to że się starasz. Tym razem dostałeś też kilka, ale mniej bo poziom był niższy. Ael muza była fajna.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: SV 2K4 -PO-

Piszac krotko:
ftp://ftp.atari.art.pl/stuff/photos_and … ture_2004/
ftp://ftp.atari.art.pl/stuff/parties/Si … 04,Poland/

18

Odp: SV 2K4 -PO-

Wadą tego typu imprez jest to że odbywają się daleko od Śląska

Mikołów '95 :D

IMO chyba największa kiła, chyba że ktoś ma inne zdanie...

No nie bylo tak zle, tylze ze pi*.* w ta ziem straszliwie i przemarzlismy w pociagu ;)

Odp: SV 2K4 -PO-

Nie noo.... Mikołów Fajny był... Szczególnie powrót przy 25 stopniowym mrozie autobusem (cyt. za Dhorem: "Lodówką na kółkach"), który miał tyle dziur, że nie można ich było zliczyć i Paskud-nym music Compo.

BTW: Do dzisiaj mam taśmę z nagranymi utworami z compo!!! (created by Paskud)... Może wystawię kiedyś na Allegro ;-) ;-)

20

Odp: SV 2K4 -PO-

Taaa - taśma r0x0rz... Do dziś pamiętam soczysty komentarz X-Ray'a kiedy łorganizator powiedział jak msx-compo bedzie wyglądać, hehe :D

Ale ludzików troszki było: MEC, HV (i Qbek), BBSL, Pentagram, Szadołsi, Draco, etc, etc...

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: SV 2K4 -PO-

Bylo ludzi bylo

22

Odp: SV 2K4 -PO-

Mikołów '95 
IMO chyba największa kiła, chyba że ktoś ma inne zdanie...

RH'98 ???

Biję się w pierś, że mnie nie było: bezrobocie culpa! Balcerowicz culpa!

==============

I dowcip. Po zakończonym zlocie zostali na party place tylko organizator i Dely. Kiwają się przy stole z pustawą flaszką, pośrodku pustej sali i wreszcie Grey mówi z ppewnym wwysiłkiem:
- Nno oo tto pa paarty pa arty i ppo ppa aarty?
- Ee e nnieee - oponuje niemrawo Dely - mmooo oże jjeesz szcze ppoo jee ednym??

23

Odp: SV 2K4 -PO-

Party ze wszech miar udane. Duza ilosc fajnych nagrod, niezla lokalizacja no i oczywiscie swietni ludzie... a ze w gdansku? Ktos ma ochote pojawic sie na party to  wsiada w pociag i jest na miejscu. Praktycznie w kazdej czesci polski wsiadala jakas wieksza ekipa.
Macgyver ma racje, jak ktos sie zaprze to problemu nie ma. Nawet jesli transportem na party jest bialy saturator pinokia ;)

ślamk!

24

Odp: SV 2K4 -PO-

Właśnie...ciekawe jestem jak ten sprzęt zdołał wyjechać poza Kraków

All I hear is the sound of me falling on the ground

25

Odp: SV 2K4 -PO-

Przyznam, ze nie jechalo sie tak zle...  bylo jedno miejsce lezace a i autko 120km/h wyciagalo bez wiekszego problemu :)

ślamk!