1

Temat: Legenda ATARI

Ave!
Byłem dzisiaj na warszawskiej giełdzie komputerowej i jak zwykle na wejściu dałem sobie wciśnąć mase ulotek, cenników i innych śmieci. Nie oglądając ich nawet, upychałem wszystkie po kieszeniach i nie zawracałem sobie nimi głowy. W domu postanowiłem je przed wyrzuceniem przejrzeć. Zacząłem od najbardziej wypasionej (16 tron) broszurki: "Bezpłatny Informator Cenowy KOMPUTER" i juz po odwróceniu okładki mnie zatkało, gdy zobaczyłem dwustronicowy artykulik "Legenda ATARI". Załączam skany, chociaż nie spodziewajcie się niczego nadzwyczajnego. W tym tekście jest sporo błędów (antic dopiero od 65XE?!?!?!?!) i jest bardzo ogólnikowy (jak można było nie napisać o serii ST/FALCON Jaguarze, Lynx'ie... i o teraźniejszości związanej z Infogrames).
PK

2

Odp: Legenda ATARI

Heh, ciekawe.

3

Odp: Legenda ATARI

No ale TO jest lepsze, no i jakby z poczytniejszej prasy... ale juz podawalem adres kiedys...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Legenda ATARI

nie jest tak zle
A domy handlowe sears dalej istnieja i maja sie dobrze ;)

Odp: Legenda ATARI

autor Jerzy Dudek , cos mi to mowi  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Legenda ATARI

A o Infogrames to nie łaska było wspomnieć ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Legenda ATARI

autor Jerzy Dudek , cos mi to mowi

A pamietacie dodatek o ST w Tajemnicach Atari - ST Forum? Tam artukuły pisał niejaki Maciej Żurawski. Tez mi to coś mówi  ;) .

8

Odp: Legenda ATARI

W tym tekście jest sporo błędów (antic dopiero od 65XE?!?!?!?!)

Tak to jest jak ktos nie umie skladac zdan po polsku.... Proponuje wczytac sie pare razy w zdanie o ktorym mowa. Zdanie to mowi co nastepuje: w 130XE ANTIC i 6502 maja mozliwosc korzystania oddzielnie z pamieci rozszerzonej...

A co do braku informacji nt. Infogrames: mysle, ze wyjasnieniem jest notka na samym koncu artykulu.

9

Odp: Legenda ATARI

Prymas - fajna ksywa. Jesteś znajomym ANja? Miasteczko jakby to samo ;)

10

Odp: Legenda ATARI

Bliski znajomy w sumie ;)