Temat: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chciałbym wszystkim życzyć tego co najlepsze, oby wszystkie Wasze marzenia się spełniły. Życzę Wam zdrowia, radości, pogody ducha, ciepła rodzinnego, długich lat życia w dostatku, żadnych smutów i tego czego sami sobie życzycie.

MARCIN

Pozdrawiam
Marcin

2

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Dołączam się, niech nam browary i wytwórnie wina rosną w siłę ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

ja takoz sie dolaczam do zyczen dla calej naszej malej spolecznosci. niech Wam sie dzieci rakiet nie czepiaja :)

4

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Ja również dołączam się do życzeń i oby nikt z nas nigdy nie zapomniał o Atari !

5

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

A to na dokładkę:



When snow pada na trotuar
And the children happy are,
When ślizgawka on the street,
And we all a grzaniec need,
Then you know, to wydarzenie:
It is coming Boże Narodzenie.
All parkingi są zajęte,
People jeżdżą jak najęte,
Tesco, Auchan, Hypernova,
Gorączka nearly zawałowa
Shopping choinkowe things
And the Christmasrings.
Merry Christmas, merry Christmas,
Hear the music, enjoy ten czas,
Wesołych świąt, wesołych świąt,
Merry Christmas, pozdrawiam Was...
Mother in the kitchen bakes
Sernik, piernik i z polewą keks
Daddy zaś w living pokoju
Choinkę wielką ustroił
He is hanging big balls szklane,
Wherever he only z drabiny dostanie...
Finally rodzinka liczna i cała
W living room'ie się zebrała
Now sings the happy family
"Oh, what a wonderful christmas tree"
And in the house każdy zajęty
Bo choinkowe roz-packing prezenty.
Merry Christmas, merry Christmas,
Hear the music, enjoy ten czas,
Wesołych świąt, wesołych świąt,
Merry Christmas, pozdrawiam Was...
Mama ukrytą finds pod choinkę
Patelnię z teflonu i szminkę,
Papa gets socks and red krawatkę,
Children zabawki i shirts na dokładkę.
President speaks potem on TV,
Wszystko around in harmony,
Póki się mother do kitchen nie udała:
i gęsi świątecznej jak burns nie ujrzała.
And so comes brave straż pożarna,
Na wszystko ready i bardzo ofiarna
And they bring very, very long węże
I także drabiny jak mountains potężne.
Otwarli zawory i woda aż chlupie,
Christmas is tera na pewno w ....
Merry Christmas, merry Christmas,
Hear the music, enjoy ten czas,
Wesołych świąt, wesołych świąt,
Merry Christmas, pozdrawiam Was...

Pozdrawiam
Marcin

6

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku oraz spełnienia marzeń i abyśmy spotkali się na Party
życzy koleżanka
Cobra z grupy Samar ze sceny C64

8 bit rulez!!!

7

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

nawiazujac do wypowiedzi tatka przesylam najlepsze zyczenia!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Spokojnych swiat dla wszystkich. I nie pijcie za duzo.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

i ja rowniez sie dolaczam, Wesolych Swiat i zycze duzo prezentow spod znaku Atari :)

bits received: 001000100010110000100010

10

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Życzenia

złożone Tobie (zwanej lub zwanemu poniżej: "Przyjmującym Życzenia")przeze mnie (zwanego poniżej: "Życzącym").

Przyjmij proszę, z wyłączeniem wyraźnej lub domniemanej mocy wiążącej, najlepsze życzenia przyjaznych środowisku, świadomych społecznie, bezstresowych, nieuzależniających i neutralnych płciowo świąt przesilenia zimowego, celebrowanych w ramach tradycji wyznania religijnego albo praktyk świeckich wedle wyboru Przyjmującego Życzenia, w szczególności zgodnie z tradycją Bożego Narodzenia, Chanuki lub Kwanzy, z zachowaniem należnego szacunku dla religijnych lub świeckich przekonań lub tradycji osób trzecich, albo ich wyboru niepraktykowania żadnych religijnych ani świeckich tradycji, jak również finansowo korzystnego, osobiście pomyślnego oraz medycznie nieskomplikowanego przebiegu ogólnie przyjmowanego roku kalendarzowego 2005, z zachowaniem należnego szacunku dla kalendarzy przyjmowanych przez mniejszości narodowe, etniczne lub wyznaniowe, bez względu na rasę, wyznanie, poglądy polityczne lub filozoficzne, kolor skóry, wiek, stopień
sprawności fizycznej, wybór platformy komputerowej, lub preferencje seksualne Przyjmującego Życzenia.

Przyjęcie niniejszych życzeń oznacza jednoczesne przyjęcie następujących warunków i zastrzeżeń:
1. Niniejsze życzenia podlegają dalszemu sprecyzowaniu, wycofaniu lub odwołaniu przez Życzącego bez zachowania jakichkolwiek terminów wypowiedzenia oraz bez potrzeby uzasadnienia. Niniejsze życzenia mogą być nieodpłatnie przenoszone przez Przyjmującego Życzenia w niezmienionej treści na rzecz osób trzecich.
2. Niniejsze życzenia nie implikują żadnej obietnicy ze strony Życzącego do rzeczywistego wprowadzenia w życie któregokolwiek z wyżej wymienionych życzeń, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów prawa. Jakiekolwiek fragmenty niniejszych życzeń sprzeczne z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa należy uznać za niezłożone, bez wpływu na pozostałe fragmenty życzeń. Niniejsze życzenia nie mają wartości finansowej.
3. Życzący gwarantuje działanie niniejszych życzeń zgodne z powszechnie przyjętym działaniem życzeń w zakresie dobrych wiadomości przez okres jednego roku albo do chwili wydania kolejnych życzeń świątecznych, którekolwiek z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Gwarancja jest ograniczona do wymiany niniejszych życzeń lub wydania nowych życzeń, bez potrzeby uzasadnienia przez Życzącego.

--
= krap.pl =

11

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

I my z Pasiem życzymy Wam wszystkiego najlepszego!  :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

12

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

A ja dołączam stosowną kartkę świąteczną :D

13

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Yo! To było w Bajtku. Zdaje się w 12/1987. Ponieważ Bajtek ukazywał się wtedy z miesięcznym opóźnieniem, to choinka była w styczniu. W sam raaz na Trzech Króli. ;)

[ Dodano: 23.12.2004 18:59:35 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

-ja też wszystkim wszytkiego najlepszego życzę...
Czyli dużej choineczki,   mokrego jajka i takich tam. ;)

15

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

To było w Bajtku. Zdaje się w 12/1987

Konkretnie numer 11/1987 :D
Ale do ludzi moglo dochodzic w styczniu... cenzura itp.

16

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

No miesiąc w tę czy w tę. Jedna choinka. ;)

Wesołych Świąt dziewczyny i chłopaki.

[ Dodano: 23.12.2004 19:21:07 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Przyłączam się, niech wam św. Mikołaj przyniesie pod choinkę 65XE z magnetofonem  ;)

KMK
? HEX$(6670358)

18

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

No i jeszcze ja! Oprocz zyczen chcialbym (a moze nie tyle oprocz, co glownie) podziekowac wszystkim braciom ktorzy mnie wyciagneli w tym roku na party. Tak wiec - kucam do miecza X-Rayowi i Vasco (Vascowi?) i wszystkim innym ktorzy pytajac mnie "czy bede", nieswiadomie przekonywali mnie do kolejnego wyjazdu  :D

A nie bede ukrywal - te kilka zlotow to byly chyba jedyne chwile ktore warto wspomniac - poza tym, raczej kiepski mialem okres...

A zatem - dzieki wielkie, zyczenia ukryte sa miedzy wierszami. :D
Mahnamahna!

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Spokojnych ,rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy wszystkim ataromaniakom
RYSIEK_M :D  :D  :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

20

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Już chyba wszystko co najlepsze zostało juz życzone,więc ja dołączam sie do tych życzeń dla ludzi których jednoczy wspólna pasja,i tych którzy lubią z łezką w oku zerknąć za siebie,w ten magiczny czas (BEEP,return)

21

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

I ten tego... wszystiego Wam i w ogóle... Żeby Wam się Żaby... i w ogóle... Sorx za niezbyt skłądne życzenia, ale już zacząłem świętować. O! I żeby w New ROku zloty były co miesiąc i żeby wszystkich było stać ( i miało czas) żeby przyjechać na nie. Czego Wam i sobie... (hik)

[ Dodano: Czw Gru 22, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

22

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Ja także wszystkim życzę, żeby pospełniały się Wam wszelkie marzenia, coderom aby effy zajmowały dokładnie tyle fps'ów co mają, grafikom życzliwego interlejsu a muzykom, hmm... inspiracji i skutecznego gnębienia konkurencyjnego układu muzycznego... :D

A wszystkim Wam ponadto (niezależnie od platformy): ZDROWIA (a resztę sami kombinujcie!) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

23

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Ja też się dołączam do życzeń!!!
Wszystkiego najlepszego,
Mikołaja bogatego,
Atarynki nowej,
Programów wysyp,
scenowych spotkań,
i czego sobie jeszcze życzycie...

Sikor umarł...

24

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Ja tez, ja tez! Ja tez wszystkim zycze tego co najlepsze. Aby nasza scena rozwijala sie tak jak do tej pory, albo nawet lepiej. Merry XMAS! ;)

25

Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Również życzę wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze (without teściowa and pochodne).

Pomyślę o Was zasiadając dzisiejszego wieczoru do Wigilijnego stołu :)

(wczoraj przy zabijaniu karpia pomyślałem o gościu który zwinął mi pada).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)