1

Temat: interia SUX!!!

... Ten txt skierowany jest do wszystkich, którym miałem wysłać via emil jakiekolwiek pliki (Dely-REAL TXT, Bus-ter - mod, P. Rosowski - msx itd). Z racji, iż interia w dniu dzisiejszym dała dupy chciałem zakomunikować, że każda próba załączenia załącznika (masło-maślane) kończy się bólem wątroby, wizytą u weterynarza i przeglądem u ginekologa. W związku z powyższym proszę o nie rzucanie bluzgów w moim kierunku (czyli na południe - Cracków). Bluzgi kierować na interie; niezły badziew ...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: interia SUX!!!

ja mam to samo z wp,chrzanic komerche
a tak wogole to nie zapomnialem Pin o Tobie i dysk podesle jak zrzuce na atr.

gep/lamers^dial

3

Odp: interia SUX!!!

ONET jest nie lepszy! W tej chwili trwa przedluzajacy sie remont swiadczen uslug pocztowych. Takze wiele dzialan zwiazanych z obsluga konta jest niemozliwa do przeprowadzenia. Dotyczy to miedzy innymi operacji na zalacznikach.
Do tej pory sadzilem, ze ciagle problemy z poczta to domena wylacznie tego portalu, jak sie okazuje, mylilem sie.

4

Odp: interia SUX!!!

w takim razie z tego typu uslug polecam www.tlen.pl tudziez go2 abo o2 jak kto woli. Od 5 lat uzywam i nie mialem zadnych problemow .

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: interia SUX!!!

interia i onet swego czasu mialy powazne dziury pozwalajace przegladac poczte niepowolanym osobom. a jezeli chodzi o tlen, to jest to jeden z najgorzej zabezpieczonych portali (chodzi mi o odbieranie/wysylanie poczty) - brak jakichkolwiek zabezpieczen, nawet glupiego ssl. moim zdaniem najlepsza jest skrzynka.pl (oblsuga ssl w pop3/www, 100mb i 4mb na listy wychodzace). nawet dobre jest tez wp.pl (obsluga ssl w pop3)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

6

Odp: interia SUX!!!

Ehhhhh. Nie ma to jak shell  :D  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

7

Odp: interia SUX!!!

Ehhhhh. Nie ma to jak shell  :D  :D  :D  :D

no w sumie tak, ale shelle kosztuja i to duzo (chyba ze ma sie znajomosci). jak masz shella na jakims zagranicznym serwerze, to lagi niestety daja w du.... az sie odechciewa korzystac z tego konta :(
jeszcze jednym minusem shella jest to ze byle jaki zjadacz chelba nie moze z niego korzystac, w koncu trzeba sie nauczyc paru komend, dzialania, itp.

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

8

Odp: interia SUX!!!

Najlepsze jest atari.pl. Ludzie! 50 zeta za 20mega za rok. Zero problemow i do tego antywirus na serwie. Polecam -> xxl@atari.pl

9

Odp: interia SUX!!!

Najlepsze jest atari.pl. Ludzie! 50 zeta za 20mega za rok. Zero problemow i do tego antywirus na serwie. Polecam -> xxl@atari.pl

a 5zl/rok alias @atari.pl :)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

10

Odp: interia SUX!!!

Hah poelcam darmowe tlen.pl aka go2.pl aha o2.pl (jedno i to samo) - 3 aliasy DOMEN, 20mb, syzbkie, zero reklam, dolaczania reklam (oj qwrza;) i innych restrykcji :P + inne takie.

11

Odp: interia SUX!!!

Taaaak, interia jest czasem super. Nie można nic wysłać ani odebrać  ;)

Sikor umarł...

12

Odp: interia SUX!!!

Najlepsze jest atari.pl. Ludzie! 50 zeta za 20mega za rok. Zero problemow i do tego antywirus na serwie. Polecam -> xxl@atari.pl

ja tez polecam @atari.pl
zadne tam onet.pl tlen.pl yahoo.com czy inne wynalazki
tylko atari.pl

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: interia SUX!!!

Buster napisał:

Nie ma to jak shell

Taaa... Jak się ma trochę szczęścia [jak ja] to można się starać o konto shellowe za grosze. Dokładnie - electra.tl.krakow.pl - czyli moja buda. 10 zeta za rok, 100MB, ale niestety mogą ograniczać, jak pogadasz z adminem to masz dostęp prawie do wszystkiego, co shell oferuje...
Tylko trzeba być trzecim co był głupi  :P hehehe....tak jak ja...

INTERIA TO SYFFF!!!!!!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: interia SUX!!!

Misiaki ....polecam www.skrzynka.pl ..korzystam już dłuuuugo i jak dotąd nie mogę się do niczego przypieprzyć ... kupabajerów ...ale najważniejsze że nie ma żadnych problemów

GO TO

[/url]www.skrzynka.pl

sija

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: interia SUX!!!

A ja wam powiem, ze nie cierpie tych skrzynek pocztowych poprzez www. Dla mnie to jest brak profesjonalizmu. :D  :D  :D  :D  :D Bez obrazy. Jesli kiedys bede zmuszony zalozyc sobie taka skrzynke, to i tak bede korzystal z niej przy pomocy np. Outlook Expressa, lub Netscape'a. :)  :D  :)  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

16

Odp: interia SUX!!!

Misiaki ....polecam www.skrzynka.pl ..korzystam już dłuuuugo i jak dotąd nie mogę się do niczego przypieprzyć ... kupabajerów ...ale najważniejsze że nie ma żadnych problemów

GO TO

[/url]www.skrzynka.pl

sija


Ja ze "skrzynka" mam wiele problemow, np. nie moge wysylac listow (podczas proby wyskakuja jakies bledy), podczas scigania poczty OE wystepuje "blad autoryzacji costamcostam" :(
Fakt ze skrzynka.pl udostepnia 100mb przestrzeni, posiada szyfrowanie SSL pop3 i mozna wysylac maile o wadze 4mb... ale ja mam z nia same problemy :(

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

17

Odp: interia SUX!!!

Khm, tego, panie moderatorze?? :D :rolleyes:  :evil:

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

18

Odp: interia SUX!!!

Khm, tego, panie moderatorze?? :D :rolleyes:  :evil:

hehe, co to ma znaczyc ?? czyzby podbudzanie do cenzury ? :D

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

19

Odp: interia SUX!!!

Khm, tego, panie moderatorze?? :D :rolleyes:  :evil:

hehe, co to ma znaczyc ?? czyzby podbudzanie do cenzury ? :D

"Część forum przeznaczona dla scenowców ale również dla tych których scena fascynuje. Tutaj zgłaszamy swoje pomysły na dema, umawiamy się na party, a także toczymy wojny która grupa jest de best"

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE