Temat: Silly Venture 2k5?

'llo, atari scene =) mimo iż los kolejnej edycji SV nadal nie jest pewny, chciałbym zorientować się jaki termin byłby najlepszy. Czy jest sens robić imprezę w okolicach Maja? (29.04.04 - 01.05.04) czy też tradycyjnie Zimą (9-11 Grudzień)? A może jakieś inne propozycje?

Znając datę mógłbym zająć się powoli zbieraniem nagród, załatwianiem invitki na wszystkie platformy Atari (8/16/32bit) oraz ściąganiem ludzi z zagranicy... (napiszę m.in. do ABBUC'a, może kogoś uda się "wyrwać")...

Chciałbym zrobić jeszcze jedną, prawdopodobnie ostatnią edycję SV, nie wiem tylko czy jest "zapotrzebowanie" na takową...

greets! wszystkiego dobrego w nowym roq :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Silly Venture 2k5?

sorry ze sie wtracam, ale podane przez Ciebie terminy juz mialy miejsce w zeszlym roku  :twisted:

3

Odp: Silly Venture 2k5?

- tzn; jeśli Ejik robi Quast'a - to pierwszy termin raczej nie ma większego sensu - a i pewnie Forever będzie niewiele wcześniej. Więc; można liczyć się z tym, że ci, którzy pojadą na Forewer - wówczas mogą nie pojechać na SV, a tu jeszcze alternatywa - j.w. :D:D. Myśle, że termin grudniowy jest lepszy.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Silly Venture 2k5?

Wyrwales mi to z klawiszy Pin. Termin zbyt blisko 2 innych sporych imprez, a co nam zostanie na zimowe wieczory? :) Aczkolwiek roznie to bywa, wiekszosc osob na kilka dni przed party ma pewnosc czy sie pojawi. Jak juz bedzie jakis termin uzgodniony to mozna zaczac myslec o wolnym itp.  Dla mnie to raczej obojetne, niech sie wypowiedza osoby, ktore dotychczas mialy spory problem z wygospodarowaniem czasu na party. Niech szybko uzgodnia jakies blizsze konkrety co do terminu i wtedy zobaczy sie co dalej.

ślamk!

5

Odp: Silly Venture 2k5?

hej

mysle ze termin grudniowy jest dobry lecz o tydzien lub dwa wczesniej - tak aby dalej do swiat, mysle ze  wtedy wiecej ludzi przyjechaloby

pozdrawiam

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: Silly Venture 2k5?

Zgadzam się z Pinem. Poza tym jest mi wszystko jedno - jak będę miał czas i kasę - przyjadę. Niestety, w chwili obecnej nie da się stwierdzić, kiedy będę miał jedno i/lub drugie.

[ Dodano: Sty 02, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

7

Odp: Silly Venture 2k5?

Moim zdaniem zimowe party są do d*(*^. Generalnie lepiej posiedzieć w zimę w domq i coś zakodować, poprawić, etc. aby na wiosnę/lato wypuścić :) Piwo zawsze można wypić ;) Staram się zrozumieć imprezowiczów ale dlaczego na siłe wypełniać lukę w kalendarzu ? Czy nie można w tym czasie lepiej przygotować się do kolejnego wiosenno/letniego party? Myślicie, że dlaczego najlepsze (mam na myśli jakość wydawanych prac) party są na wiosnę/lato (przez to natłok i konflikt terminów) ? No, tak, tak, rozumię, "każdy" chce mieć "swoje" party ;) Północ chce, południe chce itd .... tradycje itd.... party istniało więc party musi istnieć. A czemu by tak nie pojechać na jedno, dwa porządnie zorganizowane partiesy, spotkać się raz, dwa razy w roku ? Nic na siłę ...
Dla tych co już "nie mogą" bez tego typu imprez polecam skoki spadochronowe  8)

Proszę potraktować moją wypowiedź z lekkim przymrużeniem ŁOKA ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Silly Venture 2k5?

Jak dla mnie to termin Majowy jest ok. Blisko mam, pojade. Na quasta tez blisko mam, pojade. Na Forevera daleko mam, nie pojade ;)

Egoista ze mnie co?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Silly Venture 2k5?

egoista, to nie... Leniwiec jak najbardziej ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

10

Odp: Silly Venture 2k5?

Ja też oponowałbym za terminem grudniowym ;)

11

Odp: Silly Venture 2k5?

Coż... mi termin ziomowy jak najbardziej pasuje. Myslę, że organizowanie party zimą to nie jest zły pomysł i raczej nie chodzi tu o uzupełnienie jakiejś luki w kalendarzu imprez JIL. N.t. związku poziomu prac z terminem organizowania party się wypowiadać raczej nie mogę, bo byłem raptem na jednym <teyoooooooo 2 @ll from SV2k+4!!!>, ale pomysł aby była chociarz ta jedna impreza w roku była ziomową porą wydaje się jak najbardziej trafiony. IMO jeżeli jest pion JILowskiej sceny to każdy zlot będzie jak najbardziej udany (świadczy o tym chociarzby ostatnia edycja SV). W końcu trzeba przyznać, że czasami prace to nie wszystko, bo na sztaby jeździmy także dla dobrej zabawy :)))

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

12

Odp: Silly Venture 2k5?

ehh - mam nadzieje gRzEnIu - że nie pozostane przy skokach spadochronowych; bo poniekąd brak grudniowej, czy ziomowej imprezy ( :D ) bardzo by mi .. itd. eeeeeeeeee :D:D
            Jak dla mnie - nigdy po zimowych zlotach nie oczekiwałem jakiegoś natłoku produkcji, a ich brak nie "wadzi" chyba nikomu w przygotowaniu pracy na sezon letni. To nawet i lepiej, bo jest przynajmniej jeden zlot w roq, gdzie mosz(ż)na coś zobaczyć, a reszta - czyli zimowe - i tak daje możliwość spotkania się z ludźmi, z którymi i tak często człowiek się nie widuje.. .. dobra - wiadomo o co chodzi  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: - o te napoje reklamowane po godzinie 20:00 :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Silly Venture 2k5?

No i ten niepowtarzalny zimowy klimat party :) Po prostu jakies party w zimie byc musi i basta! Bo pozamarzamy jak nic  ;)

ślamk!

14

Odp: Silly Venture 2k5?

Tru!

15

Odp: Silly Venture 2k5?

zdecydowanie w lecie. w zimie ... za zimno (chyba że znowu bedzie taki grudzień jak w tym roku ;D).
meśki są stworzeniami ciepłolubnymi zdecydowanie...


m.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

16

Odp: Silly Venture 2k5?

Oj Mesiu. Zima, nie zima wiadro z ciepla woda sie znajdzie ;)

ślamk!

17

Odp: Silly Venture 2k5?

A jak nie wody to dobrego winka np. 'Byx' ^________^

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

18

Odp: Silly Venture 2k5?

Ostatnimi czasy terminy jesienno/zimowych party pokrywają mi sie ze szkołą albo z pracą -  wskutek czego mimo najszczerszych chęci - się na nich nie pojawiam. Dla mnie z zimowych imprez zawsze najkorzystniejszy był termin Last Party!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Silly Venture 2k5?

zdecydowanie w lecie. w zimie ... za zimno (chyba że znowu bedzie taki grudzień jak w tym roku ;D).
meśki są stworzeniami ciepłolubnymi zdecydowanie...


m.

To jest Was więcej ?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

20

Odp: Silly Venture 2k5?

sqward >> jestem ostatnia z gatunku ;p jak wygine to bedzie 'po ostatniej samicy' ;P

last party było w fajnym całkiem terminie, aczkolwiek sinusoida temperatur wody w łazience była .. mrożąca krew w żyłach. dosłownie.

ja bym sie w ogóle na jakieś party wybrała. poza quastem, na którym będę obowiazkowo oczywiście.
ale jakoś wole party w terminach letnich. i na jeziorko można iść no i siedzieć w dwóch sweterkach nie tzreba ;).

obecnie naukę mam tylko w weekendy z wziecie wolnego w robocie tez nie problem ;P.


mes

There's special place for me in hell. It's called the throne.

21

Odp: Silly Venture 2k5?

oki, więcej osób optuje chyba za terminem zimowym, niech więc tak zostanie :) na pewno w okresie letnim mógłbym ściągnąć parę osób z zagranicy, w zimie jest już "za gęsto" jeśli chodzi o termin imprez dla większych atarek (ParaCon w Listopadzie/Niemcy, IMPonance w Grudniu/Szwecja, ALTernative w Styczniu/Finlandia)...

pozdrrr.

[ Dodano: Wto Sty 11, 2005 16:16 ]
SV2k5 (jeśli) odbędzie się w większej sali, ale w tej samej szkole. Impreza będzie miała ciekawych "patronuff", dlatego liczę że na kolejnej edycji SV będzie więcej Atarek - info o atarowskim party pójdzie w świat daleki... ;)

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Silly Venture 2k5?

No i ten niepowtarzalny zimowy klimat party :) Po prostu jakies party w zimie byc musi i basta! Bo pozamarzamy jak nic  ;)

prawda... nie zna zycia kto nie byl na zimowym party, no i te Draconowe_ "Jasełka Deluxe"  :D

23

Odp: Silly Venture 2k5?

Jak odbedzie się wiosną to raczej pasuje,a zimą już nie pojadę nigdzie.
Pozdrawiam
Cobra/Samar/Ftn

8 bit rulez!!!

24

Odp: Silly Venture 2k5?

Cobra: a co sie bedzie dzialo zima?  8O  :?:

25

Odp: Silly Venture 2k5?

Zimą będzie w ciąży  :twisted:

A tak poważnie, to dziwię się, że piękna połowa sceny nie lubi zimna, tu dwa sweterki, tu zimą nie ... ja tam się może nie znam, ale jak są dwupłciowe wakacje i powstaje kwestia wykąpania się w górskim strumieniu, co to ma 10 stopni Celsjusza góra, to co zawsze obserwowałem, faceci do niego nie wchodzą, natomiast kobiety żadnych oporów nie mają  :lol:

PS. Aczkolwiek może to jest kwestia wieku, a nie płci ...  :D

KMK
? HEX$(6670358)