1

Temat: letki byk w logosie

jest "all your carts are belong to us"

powinno byc:
"all your carts belong to us"

i prosze autora zeby to w miare szybko poprawil, bo blad jest dosc mocny :)

2

Odp: letki byk w logosie

To nie błąd. To tak zwany engrish. Już chyba zresztą było tłumaczone, że tak ma być.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

3

Odp: letki byk w logosie

jest "all your carts are belong to us"

powinno byc:
"all your carts belong to us"

i prosze autora zeby to w miare szybko poprawil, bo blad jest dosc mocny :)

POWINNO BYC TAK JAK JEST NAPISANE.
Autor sie nie poczuwa, bo mocne to jest ale twoje niezorientowanie. 

http://en.wikipedia.org/wiki/All_your_b … long_to_us
http://www.catb.org/~esr/jargon/html/A/ … to-us.html

4

Odp: letki byk w logosie

ahhaha, cedyn nie gadaj, ze nie widziales tych teledyskow, 'screenshotow' billboardow z napisem itd..

5

Odp: letki byk w logosie

Cedyń, nie przejmuj się, ja też nigdy na oczy nie widziałem tego rzekomo kultowego hasła ...  :mrgreen:

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: letki byk w logosie

Neither I.

Cedyń, wierzymy na słowo, że znasz angielski, nie lansuj się. ;)

[ Dodano: 05.01.2005 15:24:40 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: letki byk w logosie

Cedyń, nie przejmuj się, ja też nigdy na oczy nie widziałem tego rzekomo kultowego hasła ...

Kultowego to bez przesady, ale troche ograne to haslo jest, to fakt.

Ja tu sie tak buracze po czesci dlatego ze takie zarzuty uderzaja w moja znajomosc jezyka angielskiego a nie dlatego ze ktos nie zna tego hasla.
Zarowno Ty Draco jak i  cedyn sugerowaliscie bląd. No offence panowie, nikt nie musi znac tego hasla, wogole nie wiem o co cala dyskusja, tylko nie lubie jak mi ktos zarzuca nieznajomosc jezyka angielskiego w stopniu podstawowym
(belong vs are belong to blad raczej na poziomie 1szego roku nauki od zera)

ps. ale sie rozpisalem o takiej p*.*. :)
ps2. ALL YOUR PEACE AND LOVE ARE BELONG TO US :)

8

Odp: letki byk w logosie

No i kolejny chwali się zdolnościami lingwistycznymi. :|

Czy ktoś Ci zarzucał nieznajomość angielskiego? Cedyń tylko zwrócił uwagę, bo nie znał tego hasła ani genezy jego powstania. Nie przypominam sobie, bym czepiał się Ciebie o nieznajomość angielskiego. Jeśli mam sklerozę to poproszę o linka.

Widać na tym forum musi co jakis czas pojawić się wątkek, w którym można ponabijać sobie statsy. :rolleyes:

[ Dodano: 05.01.2005 16:29:40 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: letki byk w logosie

Zarowno Ty Draco jak i  cedyn sugerowaliscie bląd. No offence panowie, nikt nie musi znac tego hasla, wogole nie wiem o co cala dyskusja, tylko nie lubie jak mi ktos zarzuca nieznajomosc jezyka angielskiego w stopniu podstawowym

Spokojnie, ja nawet nie wiedziałem, ze to logo jest twoje  :D  A co do tego, że sugerowaliśmy błąd - no i mieliśmy rację, bo to JEST błąd. A że zamierzony, to już inna sprawa - niemniej z zamierzonymi błędami jest to niebezpieczeństwo, że zostaną wzięte za niezamierzone. Zwłaszcza, że wokoło - w internecie - można odnieść wrażenie, że mało kto umie w ogóle pisać po polsku, a co dopiero po angielsku.

A tak na marginesie, to po przejrzeniu stron na ten temat, do których podałeś link, nadal nie bardzo pojmuję, dlaczego takie wielkie halo zrobiono z powodu jednego, źle przetłumaczonego zdania w jakiejś gierce wypuszczonej 30 lat temu na sprzęt, którego pewnie nikt w Polsce nie widział na oczy (tj. ja nie wiem na co, ale nie na Atari chyba). Czy to akurat błędne tłumaczenie jest szczególnie śmieszne albo powinno się osobie biegłej w angielskim kojarzyć z czymś śmiesznym? Poproszę o egzegezę  8)

KMK
? HEX$(6670358)

10

Odp: letki byk w logosie

lizard, odsapnij przeczytaj jeszcze raz i ZOBACZ na wlasne oczy ze nie rozmawiam z TOBA. Ty nic mi nie mowiles, a ja do ciebie nie odpisywalem.
Cedyn zarzucil blad sugerujac 'letki byk'  :) EOT k**** ODE MNIE!

o draco odpisal jak piasalem EOT :) 

Draco, nie ma o co kruszyc kopii, osobiscie to haslo dla mnie to czesc folkloru.
Nie musi kazdego bawic/smieszyc/zaskakiwac. Nie czuje sie tez w obowiazku tlumaczenia dlaczego :)
Drugi link ktory podalem bardziej troche wyjasnia umiejscowienie tej frazy w folklorze 'kultury cyberprzestrzeni' ze tak sie wyraze.

11

Odp: letki byk w logosie

o s**t ! f**k it ! mada f**ka ! kick my a** :lol:  :lol:

Ęglisz rulez !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

12

Odp: letki byk w logosie

O nie, drogi Panie Kolego. Pisałeś bezpośrednio pod moim postem cytując na wstępie Draco. Potem w następnym akapicie napisałeś coś takiego:

Zarowno Ty Draco jak i cedyn sugerowaliscie bląd

Jeśli nie odpisywałeś do mnie, to kim jest ten "Ty" skoro obok wymienieni zostali Draco i Cedyń, czyli wszyscy czepiający się.

[ Dodano: 05.01.2005 16:50:15 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

13

Odp: letki byk w logosie

Ty draco = ty Konradzie, moze tak pojmiesz.  i naprawde EOT.

14

Odp: letki byk w logosie

Ok. Teraz zrozumieć. :D

[ Dodano: 05.01.2005 16:56:20 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: letki byk w logosie

All your EOTS are belong to us, ziom.

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: letki byk w logosie

o shit... teraz czekam na 300 postowy watek o wyzszosci jaskolek afrykanskich nad europejskimi...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

17

Odp: letki byk w logosie

Mikey, proponuję lekko zmodyfikować logo i napisać hasełko w cudzysłowie.
Mniej osób będzie się wtedy Ciebie czepiać, bo to cytat :D

18

Odp: letki byk w logosie

Pewnie teksty są śmieszne w jakimś kontekście i już, albo śmieszą, albo nie. Sami - jako scena - mamy w ch? olerę takich tekścików, które poza sceną byłyby niezrozumiałe. Dowcipów się nie tłumaczy?
Problem, że Mikey zna english chyba za dobrze (wliczając jakąć tam kulturę) i rzecz, która dla niego jest oczywista, dla nas jest nowością (przynajmniej dla mnie).

A Ty, Mikey, nie sroż się, sam mnie opieprzałeś za "prawomlask", który też jest żartem, do tego bardziej znanym i oklepanym niż "all your bases...". :D

[ Dodano: Sty 04, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

19

Odp: letki byk w logosie

Mniej osób będzie się wtedy Ciebie czepiać, bo to cytat :D

Zawsze znajdzie się jakiś bypass :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

20

Odp: letki byk w logosie

jeez, ale sie dysputa rozpetala :)

najfajniejsze jest to ze 15 minut po napisaniu posta, obejrzalem sobie teledysk z robotem oraz innymi zajawkami z 8bitowcow, a w tym teledysku jak byk jest ufolod ktory mowi "(...)are belong to us" :)

krotko mowiac niepotrzebnie napisalem posta, a Wy sie chlopaki rzucacie na siebie co najmniej jak w 1996 :D

21

Odp: letki byk w logosie

Historia kołem sie toczy. ;) Mnie nie było w 1996, więc taki folklorystyczny akcent jest należeć do bardzo miłych. 8)

[ Dodano: 06.01.2005 04:59:27 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: letki byk w logosie

eee ... to ile Ty masz lat ?