1

Temat: Sikor vs reszta świata...

O.K. - przegiąłem pałe, może... Nieważna...
odpocznijcie od Sikora, ja odpocznę od postów... Może mam doła, może inny powód. Deklaruję co następuje: do 01.03.2005 roku dodam tylko jeden post - z wynikami 5zł compo. Jeżeli zaobserwuję coś ciekawego na stronach/scenie/itp - dam znać Delemu, aby umieścił w newsach lub w postach.
Forum oczywiście będę przeglądał, chyba że dostanę bana ;) (mam nadzieję, że nie).

Sikor umarł...

2

Odp: Sikor vs reszta świata...

etam

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Sikor vs reszta świata...

przymusowy asceta ?? - eeee;- Sikor. zrób po prostu coś zajebistego - i niech sie nikt nie przy.. itd;- i tyla. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Sikor vs reszta świata...

Sikor, tu nie chodzi o to co piszesz ale co malujesz. Niestety, logosy twojego autorstwa niezbyt przypadly do gustu wiekszosci forumowiczow i dlatego tak na ciebie najechali.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Sikor vs reszta świata...

W sumie twojej muzyki sikor też za bardzo nie rozumiem, ale wielcy artyści zazwyczaj umierali z głodu ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

6

Odp: Sikor vs reszta świata...

gorzej Ci ?

7

Odp: Sikor vs reszta świata...

E, tam. Sikor, terz to dopiero przeginasz pałę. Nie spodziewaj się, że cały świat padnie na kolona widzą Twoją grafikę, czy słysząć Twoją muzykę. Starasz się brać czynny udział w życiu sceny i forum, i za to big frasun 4 u.

W czepianiu się logosów nie chodziło o ich poziom, a format.

[ Dodano: 05.01.2005 15:15:18 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Sikor vs reszta świata...

Wydaje mi sie, ze forum jest po to aby sensownie (przewaznie) porozmawiac, a nie obrazac sie jak w przedszkolu. Przeciez nic na zlosc nie bylo robione wiesz to dobrze wiec szkoda odstawiac takie fochy bo czlowiek wlasnie przez nie traci najwiecej wsrod innych. Przemysl to sobie chlopie bo szkoda czasu, nerwow itp na takie cyrki.   :mrgreen:

ślamk!

9

Odp: Sikor vs reszta świata...

Ale się k***a jatka zrobiła, że zacytuję Deadmana :-)

Nie będę zatem już jątrzył i nie poproszę o odpowiedzi na to :-)

Na pytanie Sikora zadane wczoraj na ircu czy lepiej robić cokolwiek zamiast nie robić nic, odpowiem, że moim zdaniem czasami lepiej niż nic cokolwiek :-)

10

Odp: Sikor vs reszta świata...

Pax, pax! Spokojnie, Sikorku. Z wywiadu Grzybsona też sobie ludzie podkpiwali nieco (dla ścisłości - ja też się do owych ludzi zaliczam, żeby nie było że zwalam na innych), a młody jakoś się nie obraził...

Mam wrażenie, żo ostatnio ludzie się jakby ciut zbyt drażliwi robią, Chyba za długo na zlocie nie byli i nie chlali razem...

[ Dodano: Sty 04, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

11

Odp: Sikor vs reszta świata...

tak przydał by się jakiś sztab......

12

Odp: Sikor vs reszta świata...

Niebędzie źle Sikorku. Jakoś siem na Jurgiego i Vaska nieobraziłem, jak przy każdej możliwej okazji mi dogryzali, to nie koniec świata. Co nie Jurgi? :D

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

13

Odp: Sikor vs reszta świata...

jak to nie koniec? zamykamy! remanent! :)

14

Odp: Sikor vs reszta świata...

znaczy inwentura? :/ ..... Eeeeee tam jak siem tak niebawie (beeeeee.....) :D

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

15

Odp: Sikor vs reszta świata...

Z wywiadu Grzybsona też sobie ludzie podkpiwali nieco

Grzybson się nie obraził, ale wyciągnął wnioski i bierze się za robotę. I zmaierzam się zrehabilitować.Ale do momentu mej poprawy (czy naprawy tego czynu) nie odzywam się na AA (nie licząc tego postu, little wyjątek od zasady).

A wracając do tematu Sikora. Nie poddsawaj się stary. Pracuj dalej, rób to co do ciebie należy, konwertuj Karmii logosy  oraz szykuj grafę do dema (oj. miałem nic nie mówić ;) ) Jeżeli się potkniesz, to wstań, otrzep się z piasku i idź dalej. (ale ładna przenośnia) Wielki szacunek dla ciebie, że chcesz coś robić!

(do zobaczenia przy następnym poście, czyli zajakiś dłuuuższy czas)

grzybson/SSG^NG

16

Odp: Sikor vs reszta świata...

Grzybson, nadziejo nasza, jak to dobrze, ze sie motywujesz zamiast  zrazac  : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.