1

Temat: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

Jak ktos kupi niech da znac. Ja tym razem pasuje juz przed cena wywolawcza :(

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … 6&rd=1

2

Odp: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

Mniam...  :D Równowartość 3000PLNów - wymiękam!  8) Wart swojej ceny! To chyba jeden z tych prototypów bez górnej pokrywy (takiej, jak miały obudowy AT w grzybach).

Swoją drogą to nie wiedziałem, że ma włącznik zasilania z tyłu 8O ...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

he,he juz widze jak cala Polska Atarownia przebija sie na aukcji  :lol:

4

Odp: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

Ile jest takich na swiecie?

5

Odp: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

wg. tego - co słyszałem - wyprodukowano ok 50 sztuk, które NIGDY nie trafiły do sprzedarzy. Miał to być materiał promocyjny Atari - lecz miły starszy pan - Jack Tramiel umieścił projekt (chyba najbardziej rozwojowy) w śmietniku chyba pod koniec ok. 1983 roku. powstały 3 karty rozszerzeń fizycznie - ogólnie 16 było projektowanych.

***** - jak bym miał - to i 5-6k - zeta bym za to dał... ale niestety nie mam, a finalnie i tak cena powinna to przekroczyc. Szkoda tylko, że sprzedawany egz nie ma kompletnej obudowy - i żadnej z kart rozszerzeń...

Można by skontaktować się z człowiekiem, który to kupi - w celu dokładnej analizy "fotograficznej" - czyli dokładne i w wysokiej rozdziałce fotki poszczególnych części "skrzynki rozszerzeń". Zajebisty sprzęt...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

mozecie napisac co to, bo jedyny zrodla informacji Atariki milczy na ten temat

a nie wiem czy ma mi stanąć czy też nie  :oops:

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: Atari 1090 - ktos chcial kupic...

TeBe - w Serious masz dokładny - a raczej bardzo dokładny opis, chyba nawet z romami tego ustrojstwa. Patrz od #8 w zwyż - powinno tam być.


Dopisane

http://www.cyberroach.com/cyromag/14/DSCN3932.jpg

.. a może ktoś tam coś napisze i podeślą jakieś "anatomiczne" fotki kart rozszerzeń; bo (j.w.) widze, że tkwi tam cały ich komplecik. Ładniutkie toto. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info