1

Temat: Jak się zwie ta gra?

Poszukuje nazwy tej gry:

Jest to coś ala S-F RPGo Strzelanka. Chodziło się po żółtych komnatach i zbierało sie jakies przedmioty. Gracz miał do dyspozycji tylko celownik [takie FPP]. Mógł nim strzelac i zbierać przedmioty [pamietam ze w jednyum pomieszzceniu był stolik z jakimś wazonem któryu można było zabrać]. Co pewnien czas można było spotkac jakiegoś stwora [latający lizard czy inny killer-robot] którego unieszkodliwialismy gun'em
Ps. Ogólnie pod względem designu była zblizona do AD2044.

Ktoś pamięta tą grę?

------------
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Wszystko o Psx/PsOne
--
Project Zybex dla PSX -> v0.02b
Project Zybex dla Siemens C60 [ na bazie engine'u ELKWARE ] -> v1.03
--

2

Odp: Jak się zwie ta gra?

Poszukuje nazwy tej gry:

Jest to coś ala S-F RPGo Strzelanka. Chodziło się po żółtych komnatach i zbierało sie jakies przedmioty. Gracz miał do dyspozycji tylko celownik [takie FPP]. Mógł nim strzelac i zbierać przedmioty [pamietam ze w jednyum pomieszzceniu był stolik z jakimś wazonem któryu można było zabrać]. Co pewnien czas można było spotkac jakiegoś stwora [latający lizard czy inny killer-robot] którego unieszkodliwialismy gun'em
Ps. Ogólnie pod względem designu była zblizona do AD2044.

Ktoś pamięta tą grę?

Star Blade?

http://atari.fandal.cz/detail.php?files_id=3027

F.

3

Odp: Jak się zwie ta gra?

StreaK
tak offtopic ;D
kiedys zagladalem na twoja stronke powiedz mi kiedy wyjdzie jakas sprawna wersja tej gierki ;> ?

Bardzo wczesna [testowa] wersja portu wspaniałej strzelaniny z Atari - Zybex 2. [Freeware]

http://dhost.info/shcforum/~streak/download/pzybex.rar

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Jak się zwie ta gra?

wow, to wałsnie ta gra. Dzieki bardzo.. :)

odp na OT: najprawdopodobniej w wakacje [2005 hehe] albo po [wrzesien]. Teraz nie mam czasu się za nią zabrać.  Zrobiłem już następną wersję [non-public] ale nie jestem jeszcze z niej tak zadowolony abym ją puścił w obieg [nie jest jeszcze grywalna].

------------
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Wszystko o Psx/PsOne
--
Project Zybex dla PSX -> v0.02b
Project Zybex dla Siemens C60 [ na bazie engine'u ELKWARE ] -> v1.03
--

5

Odp: Jak się zwie ta gra?

o to czekam z niecierpliwoscia.. ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."