1

Temat: Proszę Państwa oto miś

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy mają jako takie <lub większe> pojęcie o elektronice. Otóż mamy tu na fotce takiego miśka. Zielonego pojęcia nia mam co to jest? Pisze na nim tak:

*** M K
400 V

*** - znaczy się nieczytelne, choć nawet tego "M" nie jestem pewien bo to róznie dobrze może być "Y" ;>>> Jakby nie było widać na fotce to jest to misiek koloru zielonego... no taki morski zielony <jestem daltonistą lol>. Warto też dodac, że misiek miał kiedyś 2 nóżki co to go do płytki przytweierdziały, ale niestety je stracił :/// Potrzebuję go wymienić na nowego i dlatego przydałoby się gdyby mi go ktoś zindentyfikował. Z góry THX za HELPa.

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

2

Odp: Proszę Państwa oto miś

To mi wygląda na kondensator :)

3

Odp: Proszę Państwa oto miś

kondensator.. na 400V, pojemnosc tez gdzies powinna byc podana

4

Odp: Proszę Państwa oto miś

Chodzi o to, że właśnie w miejscu gdzie jest pojemność jest zdarta farba. Jedyne co jeszcze mogę dodac to to, że wyjąłem go z wzmacniacza 40W (a nie 45?... sam już nie wiem).

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

5

Odp: Proszę Państwa oto miś

no taki morski zielony <jestem daltonistą lol>

No to twój aparat jest jeszcze większym daltonistą? Ja to bym się bał na podstawie takiej fotki stawiać jakąkolwiek diagnozę? Może to jest ta wszczepka, co ją małe szare ludziki wszczepiają ludziom w serialu X-Files? Na pewno wyciągnąłeś ją ze wzmacniacza a nie? ?wysikałeś?

A serio, przejdź się z tym do sklepu z częściami, to ex-pedient najprędzej stwierdzi i od razu zamiennik sprzeda.

[ Dodano: Śro Sty 26, 2005 21:39  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

6

Odp: Proszę Państwa oto miś

Nie ma to jak aparacik w komórkach. :D

[ Dodano: 27.01.2005 22:19:38 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Proszę Państwa oto miś

po zdjęciu o jakości CIF napewno odczytamy pojemność

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

8

Odp: Proszę Państwa oto miś

Tiaaaa - wiem wiem że jakby powiedział, że jakoś pozostawia wiele do życzenia to byłoby wielkie niedomówienie ;>>> Ale niestety nie mam syfrówki ino webcama logitechowskiego :PPP Skanera też nie posiadam. Raczje chodziło mi o to co to jest, a nie o jego pojemność - teraz jestem na etapie szukanie schematów tego wzmacholka w sieci... jak znajdę to się dowiem... . Jurgi - chodzi o to, że ten kondensatorek wygląd własnie tak jak na zdjęciu - 0 napisów, poza tym "400 W" - wszystko wyżarł klej na który ktoś przykleił go na hama do kawałka papieru w celach do tej pory wzbudzających we mnie spore wątpliwości ^_______^ A wycieczke do sklepu na Jammonta i tak planowałem na dzisiejsze popołudnie :)))

[ Dodano: Pią Sty 28, 2005 14:14 ]

Może to jest ta wszczepka, co ją małe szare ludziki wszczepiają ludziom w serialu X-Files? Na pewno wyciągnąłeś ją ze wzmacniacza a nie? ?wysikałeś?

Jak już to musiałbym ją wy***ać.. a wiesh, że ostatnio słyszę różne dziwne głosy... czasem nawet muzykę, ale to tylko wtedy gdy mam w pokoju radio włączone =D

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

9

Odp: Proszę Państwa oto miś

Łotaku - :D fotka jest za dobra - to raz, a drugie; metodą porównawczą - czyli porównują wielkość palca przeciętnego Otaku do reszty populacji w połączeniu z kondensatorem .... ciężko jest określic jednoznacznie pojemność wspomnianego kondensatora.  :twisted: .

Otaku - to teraz lansujesz KONDENSATORY ????
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :idea:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info