Temat: Instrukcje

Mam pytanko - czy posiada ktoś z szacownego grona  instrukcje do gier na PC; gier takich jak Elektro body, Robbo oraz Heartlight. Kiedyś posiadałem orginały (a jak byłem ambitny i miałem licencyjny soft) dziś pozostały mi tylko gry na dyskietkach ale o dokumentacji można zapomnieć. Problem polega na tym, że aby uruchomić dany program potrzeba otworzyć książeczkę na odpowiedniej stronie i wpisać odpowiedni wyraz. I tutaj moja prośba jeśli ktoś ma dokumentacje do tych gier lub posiada w formie elektronicznej to czy może podesłać; jeśli ma w postaci manualnej ( co za słownictwo ;) ) to niech da namiary wtedy umówilibyśmy się, że zostanie przesłana do mnie do zeskanowania i odesłana ( oczywiście w jedną i w drugą stronę na mój koszt). Ewentualnie może ktoś wie gdzie w sieci można coś takiego ściągnąć (czuję się moralnie upoważniony do jego ściągnięcia :)

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Instrukcje

A jaką mamy pewność, że posiadasz oryginały? ;) Najprędzej szukałbym takich rzeczy w Avalonie i innych wydawcach tych gier. Oczywiście musiałbyś wykazać, że fakycznie byłeś ambitny i wspierałeś rodzimych programistów, ale to dla Ciebie pestka. :)

Czy obecnie ambicje Ci zmalały, że napisałeś o nich w czasie przeszłym? :mrgreen:

[ Dodano: 26.01.2005 11:35:59 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Instrukcje

proponuje w sprawach dot. Avalonu kontaktować się z Jad'em (C=)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Instrukcje

Z tego co pamiętam to na Atari wydawał to istotnie Avalon ale na PC to już sprawka XLandu. Zaś co tyczy się możliwości udokumentowania zakupów ... to naprawdę zawsze interesowałem się informatyką i elektroniką a nie księgowością i  sekretariatem - tak jest do dziś. Nie pytajcie mnie gdzie mam dowody wpłaty za czynsz i energię bo pewnie pogniotło się w kieszeni i wyrzuciłem. A co tu mówić o rachunkach z przed 10 lat lub więcej. Kart zgłoszeniowych nigdy nie wysyłałem bo nigdy nie wiedziałem po co. Teraz może by się przydało. I na marginesie od pewnego czasu rachunki płacę internetem tam jest historia konta  :D

[ Dodano: Nie Sty 30, 2005 23:23 ]
No no muszę się pochwalić, że owszem książeczek mam mało bo tylko z robbo znalazłem ale znalazłem wszystkie karty rejestracyjne powysyłam i może coś z tego będzie. Pin miał rację Pisząc o Avalonie bo kiedy kupowałem tamte gry były one z Xlandu ale ostatnio kupując robbo millennium ( do którego też dołączono starego robbo (ale bez konstruktora)) mam kartę z avalonu. Podzwonię i się dowiem.

Żyję bo Bóg tak chciał.