1

Temat: Do czego jest ten FDD?

Nie wiem czy już ktoś o to nie pytał, ale jako hardware`owy lamer rzucam temat pt. do czego to ustrojstwo pasuje <bo służyć wiem do czego służy>? Będzie pasowało do małęgo JIL? Cena jest dość intrygujaca jak na tego typu magiczne urządzenie ^______^

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

2

Odp: Do czego jest ten FDD?

Do STka.

ślamk!

3

Odp: Do czego jest ten FDD?

Swego czasu stacje Cumana do Steka byly najlepszymi tego typu urzadzeniami. Czesto opisywano je w zachodnich gazetach  i wystawiano niezle opinie. Jednym slowem urzadzonka miodne :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Do czego jest ten FDD?

Szczerze powiedziawszy - ładniutkie toto :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Do czego jest ten FDD?

To kupujcie, kupujcie!!! Szczerze mówiąc ja się za duże JIL nie zabieram, ale fajnie by było gdyby taki artefakt nabył ktoś z AA :>>>

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

6

Odp: Do czego jest ten FDD?

Nie kupuję kota w worku, obrazek się nie wyświetla. :rolleyes:

[ Dodano: 27.01.2005 22:38:28 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Do czego jest ten FDD?

wyswietla wyswietla
A FDD sluzy do fddowania plikuff ;)

8

Odp: Do czego jest ten FDD?

Lizard: teraz widzisz?

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

9

Odp: Do czego jest ten FDD?

Dzięki Casper wielkie. Na Allegro nadal nic nie widzę. Stacyjka ładna, choć trochę odrapana.

Ciekawe, czt potrafi odczytywać dyskietki z małego Atari tak jak stacje wewnętrzne?

[ Dodano: 28.01.2005 11:00:53 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: Do czego jest ten FDD?

Jak Lizard nic nie widzi na allegro, to niech przeinstaluje system lub zgłosi się z wizytą u okulisty he he  ;)

Żyję bo Bóg tak chciał.

11

Odp: Do czego jest ten FDD?

co do dyskitkuff od malego ataraka to ja nie wiem, cos pamientam ze dalo sie przenosic soft, ale czy  przypatkiem nie trzeba takiej dyskietki sformatowac jakos specjalnie? No jesli da sie przenosic pliki XL<->PC to da sie na 100% XL<->ST :)))

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

12

Odp: Do czego jest ten FDD?

Kiedyś mają podłączony napęd 3,5" do XF-ki zacząłem pisać bibliotekę do obsługi dyskietek małego Atari na ST. Bajer polegał na tym, że po włożeniu dyskietki sformatowanej na małym atari (ED lub DD, chodzi o metodę zapisu MFM) do stacji od ST, ta nie zgłaszał żadnych problemów z odczytem/zapisem w przeciwieństwie do takiego za przeproszeniem peceta.

[ Dodano: 28.01.2005 21:14:13 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.