1

Temat: format *.aon

wlasnie - znalazlem sobie modka w tym formacie (oczywiscie ze sonolumineszenz - einfach cos tam) i mam pytanie. Poniewaz zajebiscie mi siem on podoba - chcialem sie dowiedziecz czy jest jakis konwerter do jakiegos pc formatu (mod,xm,s3m mp3) ew moze ktos ma juz skonwerowane.
posluchalbym go sobie czesciej a nie chce mi sie odpalac za kazdym razem wideo z sonolum..... blah (ale nazwa btw) ;-) czy mozna liczyc na pomoc
falcona nie mam (z maszyn m68k mam maczka za to - 68030 IIsi) hehe

dzienx za uwage juz mnie nie ma

2

Odp: format *.aon

Mozesz zapisac dzwiek z video jako plik. Polecam do tego virtualdub'a

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

3

Odp: format *.aon

czesc Mikey :).... *.aon to o'coz format amigowego trackera Art Of Noise autorstwa Bastiana Spiegela (Twice/Lego). trackerek obsługuje 4 lub 8 kanalow i - jesli dobrze pamietam - chyba bezposrednie tworzenie syntetykow :))). Nieco info możesz znalezc pod linkami:

http://perso.club-internet.fr/lclevy/exotica/index.html
http://tap.atari.org/

Spróbuje poszukac konwerterka z AON na ktorys z modow ;).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

4

Odp: format *.aon

Mozesz zapisac dzwiek z video jako plik. Polecam do tego virtualdub'a

Jasne ;-) ze moge - ale wole modka.

5

Odp: format *.aon

czesc Mikey :).... *.aon to o'coz format amigowego trackera Art Of Noise autorstwa Bastiana Spiegela (Twice/Lego). trackerek obsl/uguje 4 lub 8 kanalow i - jesli dobrze pamietam - chyba bezposrednie tworzenie syntetykow :))). Nieco info mozesz znalezc pod linkami:

http://perso.club-internet.fr/lclevy/exotica/index.html
http://tap.atari.org/

Spróbuje poszukac konwerterka z AON na ktorys z modow ;).

czesc voy - jak po pardy ;-) dzieki za info
zaraz lece obczajac - a jakbys znalazl jakiegos konwerta i jeszcze moglbys na ami przewalic do modka to .... 5 mustakow w twoja strone ;-)
Pozdro.

6

Odp: format *.aon

sorki za delaya... :) po party o'coz maly kac, ale bawilem sie za wszystkie czasy... ^_________^

Qrka, znalazlem tylko jeden konwerterek, ktory potrafi tylko skonwertowac NA Art Of Noise, a nie odwrotnie...  :?  Jakbys mogl, to podeslij modka - sprobuje pokombinowac ;).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

7

Odp: format *.aon

sorki za delaya... :) po party o'coz maly kac, ale bawilem sie za wszystkie czasy... ^_________^

Qrka, znalazlem tylko jeden konwerterek, ktory potrafi tylko skonwertowac NA Art Of Noise, a nie odwrotnie...  :?  Jakbys mogl, to podeslij modka - sprobuje pokombinowac ;).

Heh, znam ten motyw - był niegdyś na Falconie format .DTM, w którym miałem kilka kawałów i chciałem je przerzucić na grzyba - niestety, wszystko działało, ale w drugą stronę MOD->DTM, S3M->DTM, XM->DTM. Skończyło się na tym, że sam napisałem takowy konwerter z DTM na XM - nawet działa. Może samemu warto pomyśleć o zdobyciu formatu i próbie napisania konwertera ?

8

Odp: format *.aon

Mac! Wiesz ile wodki wypilem od czasu tego posta ;-) Twoj refleks zabija ;-)

A na powaznie to moj sposob byl prosty :
UADE plugin do XMMS'a -> DiskWriter (zamiast outputu do /dev/dsp output do plik.wav) -> einfach.wav -> lame einfach.wav -> einfach.mp3

Wsio zajelo 4 minuty 22 sekundy (z masteringiem wynikowego wava wlacznie)

:-) :-) :-)

ps. wracasz do zrodel (czyt. atari bo przeciez wiadomo ze TCL i ircboty to zabawa dla mieczakow nie ;-)  ???

9

Odp: format *.aon

Mac! Wiesz ile wodki wypilem od czasu tego posta ;-) Twoj refleks zabija ;-)

Odpisałem zaraz po przeczytaniu ;P A że nie zaglądałem na forum przez kilka miechów to inna sprawa.

ps. wracasz do zrodel (czyt. atari bo przeciez wiadomo ze TCL i ircboty to zabawa dla mieczakow nie ;-)  ???

Skoro myszka Mikey tak mówi, to widać coś w tym musi być ;)