1

Temat: Historia Pinball-a

Dokument o historii pinballi;jaki znalazłem w sieci.Może kogoś to zainteresuje.

format: wmv
lang:     angielski
waga:   118mb

h**p://w*w.files.spilledilla.com/Videoer/hands-on-history.wmv

gep/lamers^dial

2

Odp: Historia Pinball-a

a gdzie jest dubbing ? ;> lub napisy PL ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Historia Pinball-a

jako ciekawy przewodnik po historii polecam gierke 'pinball arcade'.
7 stolow pokazujacych jak przez lata rozwijaly sie flippery.

btw. szukam jakiegos nowego realistycznego pinballa, bo pure pinball i slamtilt resurrection troche mi sie przejadly. mozecie cos polecic?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: Historia Pinball-a

http://www.kalisz.mm.pl/~fLiPeR/pinballe.htm#willis   polska stronka z recenzjami pinballi

ja osobiście ostatnio ciąłem w Addiction Pinball by Team17 i Dirt  Track Racing Pinball by Atari:)

gep/lamers^dial

5

Odp: Historia Pinball-a

Przyjemna stronka, co prawda kiepskie skrinszoty, ale ogólnie miodek.
Poza tym, autor ma dobry gust  :)

: 404. Stopka not found

6

Odp: Historia Pinball-a

E tam. Zamiast czytac recenzje i grac w symulacje, mozna se sprawic takie cos i juz :) - polecam wszystkim.

I wcale siem nie lansuje :p

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: Historia Pinball-a

Tia tylko taki pinballink sporo kosztuje no i trzeba miec troche miejsca aby go ustawic, a przy metrazach mieszkan w polsce, to staje sie trudne.

8

Odp: Historia Pinball-a

I tam... dalem 300zl - w pelni sprawny i dostalem jeszcze instrukcje i serwisowke. A zeby bylo ciekawiej na 6502 chodzi :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

9

Odp: Historia Pinball-a

Pozazdrościć możliwości? I finansowych i lokalowych. Mam dwupokojowe mieszkanie, ale nie wcisnąłbym pinballa? ;)

[ Dodano: Sob Sty 29, 2005 22:01  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

10

Odp: Historia Pinball-a

ja też mam 2 pokoje - może bym od biedy wcisnął, tylko pewnie z tydzień bym pograł a sprzęt by się później kurzył...

No a co z pinballem takim z prawdziwego zdarzenia na JIL - przypominam nieśmiało, że grafa już jest od dawna - tylko zakodować. Kto chętny? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Historia Pinball-a

jak wogole przedstawia sie mozliwosc zakodowania takiego pinballa na atari? bo marzy mi sie klon stolu beat box z pinball dreams  :rolleyes:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...