1

Temat: audycja w radiu

pewnie juz czytaliscie ale dla pewnosci powiadomie Was

http://emu64.pl

Już za kilka dni na antenie radia iGol FM pojawi się audycja poświęcona naszym starym, dobrym ośmio-bitowym komputerkom. Na program składać się będą wspomnienia, ciekawostki i muzyka. Póki co w swoich zbiorach posiadam niestety tylko SID'y - mam jednak nadzieję, że uda mi się wyszperać również i dźwięki z innych komputerów. 

Kilka lat pracowałem na C64, zdaję sobie jednak sprawę, iż wielu rzeczy w tym temacie nie wiem. Jeśli ktoś chciałby nawiązać współpracę i zaoferować pomoc w tworzeniu audycji - zapraszam serdecznie. Mój mail: m.dziwisz@fm.igol.pl. 

To, co w audycji się pojawi zależy tylko od nas, czekam więc na wszelkie uwagi. O oficjalnym starcie programu nie omieszkam powiadomić. Do usłyszenia i zachęcam do współpacy! 
*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

2

Odp: audycja w radiu

Tak, news pojawił się również na Classic Computers Online (Ciciolino - czy jak tam to LIzard nazwał). Niestety, na stronie radia jest tylko informacja, że aktualnie musieli zawiesić nadawanie z przyczyn obiektywnych, czy coś tam.
Miłe, że gość jest chętny do puszcznia również muzyki z innych kompów. Warto się postarać, żeby Atari było mocno wśród nich eksponowane. Właśnie zabierałem się, żeby do gościa napisać, skąd ma zassać sapy i soft do nich. Ale może ktoś z naszych weźmie się za to poważniej? Na stronie jest napisane, że chętnie przyjmą współpracowników?

[ Dodano: Sob Lut 05, 2005 15:11  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen: