Temat: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Witam!!!
Jako ze za niedługo wyjdzie na świat nowa stronka dotyczaca źródeł mam do was ogromna proźbe !!! o udostępnienie swoich źródełek ;]
Wszelakich: dem,intr,gier, programów, magazynow..... na atari xl/xe a takze programow/gier na pc/amiga majacych cos wspolnego z Atari.
Pliczki prosiłbym o przesylanie mi na maila: stryker@wp.pl lub gls4@wp.pl
lub w tym temacie.(oczywiscie z dokaldnym opisem co tam sie znajduje)
Jezeli posiadacie dyskietki, kasety z owymi zrodlami i nie macie jak ich przeniesc to podsylajcie je do mnie po zgraniu oczywiscie je odesle ;]
adres:
Marcin Wojciechowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 205c/1
80-017 Gdańsk-Orunia

Jezeli macie jakis kontakt z ludzmi piszacymi kiedys cos na Atarce to prosze dajcieim znac o tej akcji.
Jezeli macie kontakt z ludzmi z lkavalonu, mirage, asf, sonix.. itd... to prosilbym o to samo ;]

Oczywiscie do niczego nikogo nie zmuszam to jest wasza dobra wola :) ze je udostepnicie dla ludu (ale wielka by byla szkoda gdyby ich nikt poza autorem nie ujzał lub mialy by byc za kilka lat zniszczone, zagubione....)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Stryker, Stryker... To "odsyłanie" to Ci średnio idzie ;)
A tak swoją drogą - powodzenia. Taka stronka by się przydała!!!

Sikor umarł...

3

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

To "odsyłanie" to Ci średnio idzie

sikor sam powiedziales zeby nie dawac zarobic poczcie ;] a twoje kasety ma krap ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

i nawet bede je mogl jutro w okolicach 11oo ci gdzies podrzucic. bo bede jezdzil po miescie, wreszcie mam urlop, haa!

(stryker, tylko mi powiedz jeszcze raz, czyje jest co. ;)).

--
= krap.pl =

5

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

ja chętnie udostępnie kody źródłowe Yie-Ar Kung-fu jak ją skończe.
Zresztą zamieszcze je na mojej stronce również.

6

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

no to super :) czekam na kolejne osoby ... bo jak narazie ...bede chyba zmuszony pisac do kazdego programisty ;/...

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Stryjek: Epij podrzuci mi ten surs co Ci obiecalem, ponadto obiecal cos wyszukac... jezeli zapomni to molestuj go w tym temacie

8

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Ja może też bym coś znalazł - niestety brak czasu (1.5 roczna córka) trochę mi uniemożliwia zrobienie czegokolwiek ale mam zrzucone wszystkie dyskietki do formatu atr-ów, conieco odkopałem ale jak mam udostępnić to przynajmniej działające lub finałow wersje ! (a jest ich tam setki - mówię o częściach dem endless dream i ray of hope), po za tym są tam programy użytkowe - FA Editor Pazura, MFED i Sample Editor mojego autorstwa. Mam nadzieję że uda mi się cokolwiek zrobić !

Stryker napisz jakich źródłówek potrzebujesz - efekty , użytki , playery - czy mają to być kompletne programy czy np. player do muzyki , sama wektorówka itp.

9

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Stryker napisz jakich źródłówek potrzebujesz - efekty , użytki , playery - czy mają to być kompletne programy czy np. player do muzyki , sama wektorówka itp.

Dawaj wszystko co masz tylko prosilbym z opisem co to dokladnie jest ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

przekopie jutro dyski które mam w schedzie po ABSofcie więc pewnie dorzuce swoje trzy grosze (powinny byc źródła do Plama 256)

gep/lamers^dial

11

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

u mnie się tez powinno znaleźć jeszcze parę fajnych źródeł poza tym, co już masz - to mam w ATR'ach jako backup i mogłem szybko podesłać. musze przekopać jakieś kilkaset dyskietek, których nie zrzuciłem na HDD i/lub do ATR'ów. :/ - przyznaje się w tej kwestii jestem trochę leniwy...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

12

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Stryker: może zamieścisz jakieś tutoriale - np. kurs assemblera by Tebe, jakieś artykuły dotyczące trybów 9++ Foxa itp.  , może jakiś koder podzieliłby się swoją ideą na temat zrobienia czegoś konkternego - sądzę że takowe informacje byłyby bardziej przydatne (dla początkujących) niż ślęczenie nad zagmatwanymi źródełkami niektórych osób  :?

13

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Atariki panie, atariki .... :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

dokladnie. kontrybuowac, dewelopowac! :)

--
= krap.pl =

15

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Stryker: może zamieścisz jakieś tutoriale - np. kurs assemblera by Tebe, jakieś artykuły dotyczące trybów 9++ Foxa itp.  , może jakiś koder podzieliłby się swoją ideą na temat zrobienia czegoś konkternego - sądzę że takowe informacje byłyby bardziej przydatne (dla początkujących) niż ślęczenie nad zagmatwanymi źródełkami niektórych osób  :?

Świety masz racje i tak bedzie ale dopiero jak xan zrobi ...stronke...

Aha jakby ktos chcial pomoc w prowadzeniu stronki to zapraszam :)

No i caly czas czekam na zrodla :D m.in od ciebie :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Przypomne tylko, ze w zinach "walaja sie" szczegolnie ciekawe zrodla. Procedura szybkiego mnozenia Foxa zastosowana takze raczej na pewno w Numenie (qa/Fox), depacker do deflate (xasm/Fox), roznej masci 256-bajtowki Arsa, Lizarda, Kr0gera (w starszych Serious'ach). Sa tez dwie rozne wersje prodecedur do wyswietlania grafiki w proporcji (Charliego/Syzygy5, Arsa/Debil.3). W jednym z najnowszych Flopow jest zrodlowka z kolei do szybkiego dzielenia Rastera.
Poza tym jest jeszcze Energy z zrodlowkami do playerow mpt, tmc, depackera plikow wlasnych, loadera irq, oraz Barymag2 z pelnym zrodlem intra. I to oczywiscie nie wszystko.

A tak na marginesie dodam, ze istnieja narzedzia do "wytwarzania zrodlowek" z binarek. Spotkalem sie z co najmniej dwoma z nich, "Dissasembler" i "Code *cos*".

17

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

ja jakoś disassemblera nie widziałem i zostałem zmuszony do zrobienia włąsnego dla 6502. lecz chyba najwyższy czas zrobienie upgrade'u dla 65c816 :D

[ Dodano: Czw Sty 06, 2005 12:12 ]
kurnie zacząłem pisać i zapomniełem, co w ogóle miałęm napisać. Mianowicie: Stryker: Gumi/TighT został namówiony do podzielenie się swoimi źródłami (w mniej lub bardzie podstępny sposób  :lol:  ) - w przeciągu miesiąca- póltora obiecał podesłać to co znajdzie ze swoich  źródeł lub bezpośrednie do Ciebie. na podany mu asdres imejlowy  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

18

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Fajnie Casper zobaczymy co z tego wyjdzie ;D
Do reszty:
- Gep. thx ale jakos do tego czasu nie otrzymalem owej dyskietki ;]
- Świety czekam na reszte  :rolleyes:
- Marok to jak wiesz gdzie sa owe zrodelka to bys pomogl i je ladnie pozgrywal, posegregowal opisal i mi podeslal ;]
- Xan cosik mi sie wydaje ze Epi ...... zrodlami jak 80% calej reszty ;D
Taka prawda ...normalnie .... niech ....razem z nimi ;D

Jakby kogos interesowalo czesc plikow do Nerona (niestety bez zrodel ;/ ) : muza (4 cmc ..w asma'ie widzialem tylko 3rzy ;D ) , grafika...
http://gdansk-orunia.eu.org/atari/nerona.zip

"wszystko się kiedyś kończy......."

19

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Witam wszystkich
Na poczatku pozdrowienia dla Żbika! Przypomnialy mi sie dawne czasy, w zwiazku z tym obiecalem strykerowi sprobowac odzyskac pliki z dyskietek ze zrodlami Technoida i moze pare innych programikow, min. w TurboBasicu i Action!.

Jak juz zobacze znow ten kod to moze przyjda do glowy jakies ciekawe wspominki?

Nie mam tych dyskietek (ani sprzetu) w obecnym miejscu zamieszkania, ale sa raczej bezpieczne i sprawdze co z nimi (maja 9 lat, ciekawe jak przezyly?). Moze ktos z Warszawy pomoze mi je odczytac?

Yarek

y a r e k

20

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Moze ktos z Warszawy pomoze mi je odczytac?

No wlasnie panowie z Warszawy jest ktos chetny ??
Jezeli nikt sie nie znajdzie to podesle ci wtedy moj kabelek...

pozdr.
STRYKER

[ Dodano: 20.02.2005 07:46:20 ]

Gumi/TighT został namówiony do podzielenie się swoimi źródłami (w mniej lub bardzie podstępny sposób  ) - w przeciągu miesiąca- póltora obiecał podesłać to co znajdzie ze swoich źródeł lub bezpośrednie do Ciebie. na podany mu asdres imejlowy

chyba juz zapomnial ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

A ja wszystko moje mam w ATR. Tylko nie bardzo wiem co jest  czym, a w szczególności gdzie są wersje finalne.
Może być bez opisów?

22

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

co masz to daj :) opis by sie przydal .... ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

i co? zdechło???

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

nic nie zdechlo ;-)

szukam osoby do pomocy ;-) do szukania / wyciagania zrodel od osobnikow zwanych koderami ;)
jakby co walic na priv :)  :rolleyes:

"wszystko się kiedyś kończy......."

25

Odp: ATTENTION: ŹRODŁA DEM, GIER, PROGRAMÓW POSZUKIWANE !!!!

Dzis dzieki uprzejmości Lizarda są juz zgrane zrodla Technoida i pare innych programikow! Do konca tygodnia postaram sie opisac to i "przesiać".

y a r e k