Temat: co wy na to?

http://nt.interia.pl/news?sid=3698936&a … inf=596125

ja juz sie dopisalem  :D

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2

Odp: co wy na to?

a jaki sens jest dyskusji z baranem?...   głupi nie wie, że jest głupi i bynajmniej nie uwierzy ci jeśli mu to powiesz.  przy okazji zawsze znajdzie sie i kilku innych oszołomów, którzy wasze piękne historyczne wywody będą mieli w głębokim poważaniu i zaczną wtórować temu pierwszemu. W ten sposób powstanie zwykła szczekanina okraszona złotymi myślami zmieszanymi ze złotym psim moczem.
Wydaje mię się, iż miast manifestować swój wielki szacunek i sentyment dla zwykłego przedmiotu jakim jest komputer atari czy jakikolwiek inny, lepiej poszanować siebie samego i mądrości oszczędzić dla mądrych.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: co wy na to?

Jakkolwieg odpowiedanie, dopisywanie itp nie ma sensu.
I po prostu zignorowac, tak jak sie robi z mlaym dzickiem jak sie za bradzo wydurnia. Po prostu nie zwraca sie uwagi. Na prawde pomaga.

4

Odp: co wy na to?

Sądząc po treści, to musi być ten sam matołek, który niedawno występował na p.c.s.a. - czciciel "natychmiastowej gotowości", BASIC-a oczywiście, bo koleś na poziomie BASIC-a pewnie jest (zwłaszcza zna komendę LOAD).

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: co wy na to?

LOAD ?? - a do czego to służy ??

DO ZAPISU ?

..ehehhh - a ja; spokojnie i bez nerwów dopisałem conieco. Wiem, że to bez sensu, ale - jeśli nie będzie lepiej - to przynajmniej śmieszinej.  :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: co wy na to?

Hehe - i właśnie za to cię, Pin, lubię, ty stary zmurszałcu...

[ Dodano: Sob Lut 26, 2005 10:56  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

7

Odp: co wy na to?

Na debila nie ma rady

8

Odp: co wy na to?

Ale można sobie poprawić mniemanie o własnej elokwencji.
Poza tym - patrząc na debili można sobie leczyć kompleksy ;D.

[ Dodano: Sob Lut 26, 2005 22:40  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes: