1

Temat: maly sztabik w Krakowie??

witam. Bede w piatek i sobote w Krakowie. Ma ktos chec sie spotkac na mini sztabiku?? w piatek bede dostepny po 22 a w sobote pewnie do 17tej....

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

2

Odp: maly sztabik w Krakowie??

Hm... czemu by nie :) powinienem dac rade podjechac bo to kawalatek tylko. Jesli cos sie bedzie szykowalo i finanse dopisza to sie pojawie, ciekawe co na to krakowiacy.

ślamk!

3

Odp: maly sztabik w Krakowie??

... to ja proponuje mały meeting u Lisa. W centrum miasta - monopolowy 24h w pobliżu (5 min po trzeźwemu).

Lisu - Wilson; to zacny ziom. :D

proponuje squad:

Lisu i kolega od Amigi, ja, Epij, Ntp, może YerzmYeY, Dracon__, tow. Wilson, Xan, Adept (?), Mess (?)...

.. kurde - kto w tym Krakowie jeszcze je ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: maly sztabik w Krakowie??

No to zaklepane :) czyli zaczynamy w piatek ? :))

ślamk!

5

Odp: maly sztabik w Krakowie??

tzn jest tak - ja mam wczesniej zapowiedzianą wizytę ziomów skądśtam i nie będę mógł partycypować przez cały czas w chlaniu z wami, ale ugadam się z pinem dziś osobiście i damy wam znać co i jak i gdzie i za ile i czemu tak drogo ;-)

6

Odp: maly sztabik w Krakowie??

Ja bede na 99% Nie mam netu w domu chwilowo, wiec gdybyscie mi dali znac na komorke (889522760) o ktorej i gdzie to bylbym wdzieczny. Tankju

7

Odp: maly sztabik w Krakowie??

miejmy nadzieję, że nie tak chwilowo - jak ostatnio. (rok ??) :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: maly sztabik w Krakowie??

Jakby co to jestem dostępny pod nr 501340880.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

9

Odp: maly sztabik w Krakowie??

No wiec jak sie sprawy maja. Gdzie sie spotykamy, o ktorej i dlaczego Pin juz zalany do nieprzytomnosci? ;)

ślamk!

10

Odp: maly sztabik w Krakowie??

Więc tak:

1. Wielki Frasun dla Xan'a za zorganizowanie Sztabiku u siebie
2. Nie mniejszy dla Epi'ego za przybycie...
3. Podkreślnik (vel Parapet vel Dracon__), PIN mają u mnie dużego    minusa ;)

4. Meśka, jak gardziołko? ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

11

Odp: maly sztabik w Krakowie??

zaskoczył mnie telefon od Xana ;] miło, że pamiętaliście, choć ja dałam ... ;)

jakbym wiedziała wcześniej, ze wilsonie drogi będziesz, to bym chorobę przełożyła na inny termin... (ale na forum bardzo rzadko bywam, widzę, że to błąd) jej, dzięki za troskę... żeby to tylko gardziołko ;] płucka+oskrzela+krtań :D. wyleczyłam się już (gdybym była wtedy zdrowa, na pewno bym się zjawiła :)). mam nadzieję, ze okazji jeszcze nie zabraknie ;].

no ale do napicia się każda okazja dobra :). hihi, może by tak coś większego zorganizować w krakowie w ogóle?


mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.