1

Temat: Ziny

No właśnie, kiedy wyjdzie:
- Syzygy
- Serious
- Atarynka
???

Może trzeba bardziej zmotywować panów redaktorów?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

2

Odp: Ziny

serious...
czekam na list od Naczelnego...
pewnie Naczelny czeka na list od Składającego...
a Składający pewnie czeka na Autorów...
na mnie się już doczekali...
więc jak Jager się postara to Serious wyjdzie...

syzygy...
na razie Waskoń "męczy" mnie o jakieś materiały...
a to znaczy że będzie trzeba długo czekać, bo nie ma z czego złożyć zina...

atarynka...
nie wiem...

czyli nikt nic nie wie...
i nie wiadomo o co chodzi
a jak nie wiadomo o co chodzi...
to chodzi o... PIENIĄŻKI!!! ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Ziny

Co do Syzygy
Niedawno rozmawialem waskoniem i powiedzial mi, ze niedlugo ma cos wyjsc. Czekal tylko na dwa arty. Jeden mial byc od Pecusia, a drugi od kogos, to tlumaczyl relacje niemiecka z party. I tyle. Ale teraz Kol. Vasco ma inne sprawy na glowie.  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

Odp: Ziny

Moze i mam inne sprawy na glowie, ale nadal czekam na te dwa artykuly, choc jak ich nie dostane na dniach, to puszczam jak jest! Tak wiec mysle, ze na Eascie COS sie jednak ukaze!

5

Odp: Ziny

Kurde Wasko, ja slysze od 2 miesiecy, ze czekasz na 2 artykuly.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: Ziny

Kurde Wasko, ja slysze od 2 miesiecy, ze czekasz na 2 artykuly.

Bo to taka Vascowa ściema ....  :twisted:
o ile mnie pamiec nie myli Syzygi miało być już na LL2002 ale ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Ziny

Kurde Wasko, ja slysze od 2 miesiecy, ze czekasz na 2 artykuly.

Sam widzisz jak dlugo mi ludzie pisza! ;(((

Bo to taka Vascowa ściema .... 
o ile mnie pamiec nie myli Syzygi miało być już na LL2002 ale .....

No i znowu sie mylisz... Mialo byc na LL2000.

8

Odp: Ziny

A ja pamietam jak Vasco mi mowil, ze moze na LL2002 bedzie okrojona wersja zina.  ;)

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

9

Odp: Ziny

No i znowu sie mylisz... Mialo byc na LL2000.

haha  Buster potwierdza moją wersje ... miało być na LL2002 :))) staruszku :) tak głosiła ostatnia ploteczka ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Ziny

No i znowu sie mylisz... Mialo byc na LL2000.

haha  Buster potwierdza moją wersje ... miało być na LL2002 :))) staruszku :) tak głosiła ostatnia ploteczka ....

Sugerujesz, ze w 2000 roku zapowiadalismy wydanie zina na zlocie w 2002???? To skad te marudzenie, ze tak dlugo trwa? OSTATNIA ploteczka jednak mowi, ze bedzie na Eascie... Poza tym u Bustera widze "moze", a moze nie?

11

Odp: Ziny

Na send od Zenka czekam prawie 4 miechy i raczej sie w tym roku nie doczekam  :( ... To samo z sendem od Jagera - nie moge sie doprosic odpowiedzi od sierpnia... ech... musze tylko skonczyc resztke artkow, he he..  :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

12

Odp: Ziny


Atarynka - jak wszystko wskazuje, w Mońkach już będzie ;)) Dzisiaj późną nocą mam odebrać z drukarynji i zapakować do torrrbyyy i wziąć na Easta...

Sikor umarł...

13

Odp: Ziny

Atarynka jest i nawet niezla!

14

Odp: Ziny

A Syzygy nie ma. Chwilowo nie narzekam, bo Sztabowa sie u mnie schladza. ;) 8)

0xF 'napij sie' / PMWD

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

15

Odp: Ziny

Fox'ie tylko wiecej juz nie podpijaj  :lol:

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

16

Odp: Ziny

no nie wierze... cos jeszcze dowiozles do wawy? przeciez ponad 40km jechales w 1 przedziale z mevem i kasjem (bo bustera oczywiscie nie ma co liczyc :)
dziw nad dziwy ze cos sie ostalo.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

17

Odp: Ziny

Atarynka jest i nawet niezla!

Vasco a co z magiem ????? ile jeszcze miesięcy będziesz czekał na te 2 artykuły ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Ziny

Atarynka jest i nawet niezla!

Vasco a co z magiem ????? ile jeszcze miesięcy będziesz czekał na te 2 artykuły ....

Czy aby na pewno ja jestem adresatem tego pytania?

19

Odp: Ziny

no nie wierze... cos jeszcze dowiozles do wawy? przeciez ponad 40km jechales w 1 przedziale z mevem i kasjem (bo bustera oczywiscie nie ma co liczyc :)
dziw nad dziwy ze cos sie ostalo.

Bez gaśnicy nie daliśmy rady prawie całej butli.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

20

Odp: Ziny

Atarynka jest i nawet niezla!

Vasco a co z magiem ????? ile jeszcze miesięcy będziesz czekał na te 2 artykuły ....

Czy aby na pewno ja jestem adresatem tego pytania?

A kto?!

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

21

Odp: Ziny

MZG jest wqrzony, bo w Seriousie miał być Neo 0.9.
Seriousa chyba nie będzie... Na odpowiedź od Zenka czekam od września i nic... Jager podobno pozbył się sprzętu...
A ja to chrzanię i napisałem Neo 1.0 który ma zupełnie inny format pliku i lada dzień będzie GDZIEŚ ;) na necie do ściągnięcia... parę drobnych poprawek... i już!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

22

Odp: Ziny

no nie wierze... cos jeszcze dowiozles do wawy? przeciez ponad 40km jechales w 1 przedziale z mevem i kasjem (bo bustera oczywiscie nie ma co liczyc :)
dziw nad dziwy ze cos sie ostalo.

Przyczyny sa dwie
1. Nie mielismy zapojki
2. Nie mielismy szkla

Chodz na upartego dalo by sie to obejsc ale tak z gwinta bez zapojki przy kobietach ? :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

23

Odp: Ziny

Ja dostałem senda od Zenka jakieś 3 tygodnie temu... Nic nie wskazywało aby zaprzestał on zabawy z atarką... A propos, spróbuj Epi może się znim skontaktować via phone... numer masz w ostatnim Seriousie, chyba?

24

Odp: Ziny

Vasco a co z magiem ????? ile jeszcze miesięcy będziesz czekał na te 2 artykuły ....

Czy aby na pewno ja jestem adresatem tego pytania?

A kto?!

Ci, ktorzy maja podeslac te artykuly. Oswiadczenie przeze mnie, ze czekam tydzien na artykuly nic nie da, skoro autorzy przysla je np. za 8 dni, prawda?

25

Odp: Ziny

Ok, Vasco, to przypomnij, kogo scigac. Zamiescimy list gonczy w Atarynce i puscimy w poscig Brygade Szturmowa Sztabu Kryzysowego.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE