51

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

No ale średnio mu się to udało? Popularność zyskiwał, jak jeszcze niewiele osób na scenie miało PC. Aktualnie 99,9% luda woli MODa odpalić na grzybie? Już chyba tylko Pin i Epi (i Solo?) coś na to robią? Ale razem z '816 covox ma szansę zyskać na mocy, czyż nie? ;)

[ Dodano: Sob Mar 12, 2005 01:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

52

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

No ale średnio mu się to udało?

co najmniej... Po prostu kolejna "zoologiczna" ciekawostka. :>

Ktos na C64 tez zrobil dopalke (widzialem kiedys filmik o tym), ale nie widac, aby commodziarze masowo przerzucali sie na pisanie dem pod to 'cudo'...  :lol:

53

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

Ważne jest to, aby dopałka była w miarę ogólnodostępna, np. tak jak ostatnio KMK/JŻ które ostatnio komercyjnie sprzedaje Jurek Dudek - po prostu płaci się i dostaje, ja osobiście bym reflektował takie rozwiązanie jeżeli chodzi o Pasiową dopałkę. Nie wiem jak inni ale ja gotów jestem za taką dopałkę zapłacić kilka stówek. Bo sama publikacja schematów to jednak trochę za mało.

na ircu zapodawalem ostatnio - trzech zrecznych (i dysponujacych czasem w miare) elektronikow trzeba wybrac, ufundowac im szkolenie u Pasia, a nastepnie kazdy z nich otwiera PUH i manufakture. ;)

--
= krap.pl =

54

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

MacGyver> Cholera, Vasco, nie wiem czy to zasługa tego trunku na avatarze, ale znowu dobrze prawisz i muszę Ci przyznać rację 

Nie, ja zawsze dobrze prawie, jeno teraz wytrzezwiales na tyle, zeby pojac... :P

Dracon> COVOX w Atari też się miał swego czasu stać "standardem"...

Hmm, a nie jest?? Ktoś nie ma?? Myslalem, ze wszyscy maja...

55

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

EPI, PIN nie maja nic wspolnego z MOD'em tylko z NEO

to ze oni wola ustalac swoje standardy nie znaczy ze wszyscy to akceptuja, przy 14Mhz bedzie mozna stworzyc playera i trackera MOD'ow ze wszystkimi efektami, wiec bedzie gral tak jak na PC, Amiga czy ST

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

56

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

laoo: może za ostro skrytykowałem sensowność , ale z chęcią obejrzę co potrafi 65816 z Warp4 - oczekuję że warto będzie choć po to zjawić się na Party  :D.
Jak na razie wszelkie dopałki to prototyp więc jeśli pojawi się jakiś standard to czemu nie ale nadal podtrzymuję opinię że powiedzmy dla jednego dema nie będę wydawał kilku stów na samą dopałę no chyba że ktoś zrobi taki przełom że warto będzie - mam nadzieję że to was chłopaki zmobilizuje do dalszej pracy nad demem !
Tutaj sytuacja staje się podobna do sceny z Amigi po pojawieniu się PPC.

57

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

Tylko bez zadnych wielkich nadziei  ;) Jest wiele niewiadomych. Np. czy wogole powstanie (chociazby dlatego ze chce bronic tej wiosny mgr).
Trzeba tez pamietac ze pierwsze demo jest po to, zeby nastepne byly od niego lepsze  8)

58

Odp: Gnieździć się w tych dyskietkach?

uff...wychodzi na to, że chyba jestem jakimś dziwolągiem :), bo posiadając SIO2PC i tak wszystko nagminnie zgrywam na dyskietki i odpalam na gołej 65:):) Dochodzi nawet do tego, że chcę sprawić sobie drugą stację i jechać na dwie.

Co do dopałki - popieram pomysł komercyjnego dostępu do tejże - jestem dupa nie elektronik, ale chętnie zakupię dopałkę, jak tylko będzie to możliwe.

nie marudz