Temat: Cool zestawik

http://www.oldcc.website.pl/tomasz_szymankowski.htm <- Ładny zestawik. Osobiście podoba mi sie najbardziej The Goonies  :lol:  :lol:  :lol:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Cool zestawik

ładny??? PIĘKNY!!! motyla noga;wypieszczony na maksa! zazdroszcze...

gep/lamers^dial

3

Odp: Cool zestawik

ta oddac najlepiej do muzeum !!! i dotykac go w bialych rekawiczkach ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Cool zestawik

qpa, stronka nie wchodzi

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: Cool zestawik

no tak trochę... Grzeniu - zapodaj jakiegos mirrora! ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Cool zestawik

a mi bangla ;)
-widać że "ktoś" grając i bawiąc się tą atarką nie "żarł" przy niej i nie pił :twisted:

7

Odp: Cool zestawik

o - poszło!!! :)

...albo kupił zestawik za parę kółek i wesoły

A w ogóle to IMO: Fotosklep i takie tam... :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Cool zestawik

zajebiscie utrzymana rzecz :)

9

Odp: Cool zestawik

Kurde, nawet klawiszki funkcyjne równiutkie, niepokrzywione?

10

Odp: Cool zestawik

... bo uzywa emulatora, to oryginalu nie musi pewnie tykac!   :P  :lol:
Notabene, to chyba wlasnie T. Szymankowski odpowiada za emu A800Win PLus   :D

11

Odp: Cool zestawik

chciałbym  to dotknąć. ma ktoś białe rękawiczki  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

12

Odp: Cool zestawik

Ja też jestem zachłyśnięty zestawikim, ale jak kiedyś będę miał więcej siana to se właśnie taki kupię !!!!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

13

Odp: Cool zestawik

seria XL i gadzety do niej, maja najzajebistszy design ze wszystkich modeli /|,  TT/MegaSTE sa na drugim miejscu .

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

Odp: Cool zestawik

Nawet jednej ryski nie ma...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

15

Odp: Cool zestawik

seria XL i gadzety do niej, maja najzajebistszy design ze wszystkich modeli /|,  TT/MegaSTE sa na drugim miejscu .

hmmm.... ja tam zawsze wolałem xe...
nie ma to jak szary ;)

16

Odp: Cool zestawik

... a ten banner na 1050 - świeci się jak ... .... :D. ..Ale tak dobrze zachowanego egz. nie widziałem. A tak apropos.. tak sobie właśnie pomyślałem, że też coś niecoś mam. Może nie w tak doibrym stanie - no ale; Oryginały; AtariWriter+ manual, Ultima III w oryginalnym opakowaniu + mapa z materiału + manuale; komplet M.U.L.E - oryg. + manual, Paint, BallBlazer, Archon II ... itd.... ze sprzętu - też coś będzie. Ok - zrobie foty i wrzuce na atari8.info  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Cool zestawik

Pewnie fotomontaz :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

18

Odp: Cool zestawik

Piękny. Rzeczywiście cały zestaw świetnie się prezentuje. Gratuluje właścicielowi tak utrzymanego sprzętu.

old computers yeah!!!

19

Odp: Cool zestawik

Dziękuję forumowiczom za te zaskakująco pochlebne opinie na temat mojego zestawu :-)

Aby nieco uspokoić i pocieszyć osoby zmartwione stanem sprzętu ;-), z przykrością muszę napisać, że w rzeczywistości nie jest aż tak pięknie. Komputer ma na przykład uszkodzoną etykietę z numerem seryjnym na spodniej części obudowy. Da się też zauważyć kilka delikatnych rysek na metalowym elemencie poniżej klawiszy funkcyjnych (na zdjęciu niewidoczne, trzeba spojrzeć pod odpowiednim kątem i przy odpowiednim świetle, aby je zauważyć).

Mam nadzieję, że teraz wszystkim cierpiącym łatwiej będzie zasnąć :-)

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

20

Odp: Cool zestawik

Oryginały; AtariWriter+ manual, Ultima III w oryginalnym opakowaniu + mapa z materiału + manuale; komplet M.U.L.E - oryg. + manual,

whoa. chyle czola. MULE i Ultima III - dwa wielkie ulubione pozeracze mojego czasu w oryginale!

--
= krap.pl =

21

Odp: Cool zestawik

Da się też zauważyć kilka delikatnych rysek na metalowym elemencie poniżej klawiszy funkcyjnych (na zdjęciu niewidoczne, trzeba spojrzeć pod odpowiednim kątem i przy odpowiednim świetle, aby je zauważyć).

No nie przesadzaj :-)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...