1

Temat: Sprzedam ca2001

uszkodzona..zimna jak stal....do tego sprwny zasilacz. :-)

+ kabelek sio


hmmm...to wszytsko...moze sie komus przydac.

2

Odp: Sprzedam ca2001

za ile i dlaczego tak drogo ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Sprzedam ca2001

za ile i dlaczego tak drogo ?

powiem tak...zrodzil sie w mojej glowie pomysl zamontowanie do srodka obudowy z ca2001 sio2ide i dysku twardego..i zasilacza zeby ten dysk rozruszac... w sumie mechanika i elektornika jest do wziecia...za pomoc w uzuskanie dzialajacego sio2ide....a za reszte - nie wiem ? moze koszty wysylki + warka strong ??


ps.  i czemu data przy moim poscie to maj 2002 roku ??

4

Odp: Sprzedam ca2001

Hmmm... A czy z mechaniki mógłbym liczyć na ten biały, plastikowy element zamka, przez który przechodzi jego pręt? To ta część, przykręcana 4 śrubkami, posiada dwa otwory, przez które przechodzi właśnie ów metalowy pręt zamka. Jakoś byśmy się dogadali, finansowo lub browarowo, oczywiście pokryłbym również koszty wysyłki. A data przy Twojej wiadomości to "Sob Mar 19, 2005". Za To do Forum dołączyłeś w maju 2002  ;)

5

Odp: Sprzedam ca2001

Hmmm... A czy z mechaniki mógłbym liczyć na ten biały, plastikowy element zamka, przez który przechodzi jego pręt? To ta część, przykręcana 4 śrubkami, posiada dwa otwory, przez które przechodzi właśnie ów metalowy pręt zamka. Jakoś byśmy się dogadali, finansowo lub browarowo, oczywiście pokryłbym również koszty wysyłki. A data przy Twojej wiadomości to "Sob Mar 19, 2005". Za To do Forum dołączyłeś w maju 2002  ;)

jasne. nie ma problemu. masz u mnie all bez obudowy. zapraszam na priva..

6

Odp: Sprzedam ca2001

lotharek: kurde chyba się spóźniłem bo bym łyknął zasilacz :/ masz go jeszcze to go biorę, pokrywam koszty wysyłki i prześlę ci fajne płytki CD z softem dla Atari XL/XE. OK?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Sprzedam ca2001

gRzEnIu: ja zasilacza nie potrzebuję, więc może jeszcze nie jest zbyt późno :) lotharek: wysłałem Ci PW.

8

Odp: Sprzedam ca2001

lotharek: kurde chyba się spóźniłem bo bym łyknął zasilacz :/ masz go jeszcze to go biorę, pokrywam koszty wysyłki i prześlę ci fajne płytki CD z softem dla Atari XL/XE. OK?

nie ma sprawy///a moze ktos mi pomoze w zakupie pcb do sio2ide ?

9

Odp: Sprzedam ca2001

ja chetnie odkupilbym obudowe (blacha + plastik z tylu) jezeli jeszcze jest taka mozliwosc prosze o info :)

bits received: 001000100010110000100010

10

Odp: Sprzedam ca2001

ja chetnie odkupilbym obudowe (blacha + plastik z tylu) jezeli jeszcze jest taka mozliwosc prosze o info :)

oj niestety...wykorzystuje ja do budowy zewn sio2ide...sorrryy..wlasnie montuje zasilacz atx do srodka. :-)

11

Odp: Sprzedam ca2001

lotharek a czytnik w tej stacji byl sprawny ? :> bo mam juz ze 3 rozebrane na czesci stacje ca2001/ldw i kazda ma felerny ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Sprzedam ca2001

lotharek a czytnik w tej stacji byl sprawny ? :> bo mam juz ze 3 rozebrane na czesci stacje ca2001/ldw i kazda ma felerny ;/

\

IHMO TAK. posle ci go- daj adres na priva..

a jak masz gdzies zloma z ca2001 to chetnie kupie przedni plastikowy panel.

13

Odp: Sprzedam ca2001

co do przedniego panelu to niewiem czy cos sie ostalo ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."