Temat: Romy do emula

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48441613

Odp: Romy do emula

Nie kumam...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Romy do emula

a ja kumam - klikamy o tu:

http://www.allegro.pl/report_item.php?item_id=48441613

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Romy do emula

juz poszlo wczesniej, duzo wczesniej a pozatym to juz w tfulinerze bylo :D

5

Odp: Romy do emula

No dobra ale po co to sprzedawać jak można za friko sciągnąć z neta. Ktoś da się na to naciągnąć i kupi te romy ?

6

Odp: Romy do emula

Bo w GŁĘBOKIEJ teorii chcąc legalnie uzywać romu w emulatorze użyszkodnik musi posiadać choć jeden egzemplarz oryginalnego komputera, czy romu w naturze - lecz jak widze - ten z aukcji raczej legalny nie jest :):):):) - więc sprzedający w obliczu wspomnianych na forum (w innym wątku) przepisów sprzedaje "pirata", który został skopiowany nielegalnie, chyba, że jest to jedyny egz. skopiowany nielegalnie przed wejściem ustawy z 1994 o prawie autorskim - gdyż, jak wspomniał Draco - sprzedaż jednego egz. nie można nazwać rozpowszechnianiem - jeśli sprzedający pozbywa się jedynej własnej kopii.  :idea:  8O  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Romy do emula

Wszystkim krzyczacym o nielegalnosci plikow *.rom atari i rzekomej koniecznosci posiadania original atari proponuje przeczytac to:

http://sourceforge.net/project/shownote … e_id=64318

[ Dodano: Nie Kwi 17, 2005 5:06 am ]
fakt sprzedazy romow jak najbardziej pietnuje :) zeby nie bylo ;)

8

Odp: Romy do emula

Wszystkim krzyczacym o nielegalnosci plikow *.rom atari i rzekomej koniecznosci posiadania original atari proponuje przeczytac to

Mikey, "to" to wszyscy wiedzą: firma Atari zezwoliła panu Darkowi M. na dystrybucję tych plików razem z XFormerem. Nie zezwoliła natomiast na dystrybucję ich nikomu innemu i bez XFormera.

KMK
? HEX$(6670358)

9

Odp: Romy do emula

tak, ale NIE TRZEBA miec originalnego atari, a o to sie rozchodzilo w mojej argumentacji na post Pin'a :) poza tym nawet nie trzeba kupowac Xformera - wystarczy go sciagnac z sieci i juz nabywasz prawo do uzywania ROMow, poniewaz Darek Michocka udostepnia Xf25.zip na stronie projektu atari800.

Ani przez chwile nie twierdzilem ze aukcja jest legalna, bo chyba to mi sie imputuje ;) [/b]

10

Odp: Romy do emula

ja tam niczego nie inputuje - :) - prawde powiedziawszy - jeśli takowy spór zakończył by się na drodze sądowej; z jakiś tam przyczyn - zapewne trwał by  wiele lat :D:D - olać to, jeśli nikt z "zewnątrz" się nie "przy- *pierd_ala"  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Romy do emula

Ja tez zglaszalem nielegal