Temat: logowanie i baza programów ....

....qrcze , cierpliwość tracę bo co wejdę na forum jestem zalogowany , przejdę do strony głównej ( NEWS ) albo do bazy programów i d..... - "jesteś niezalogowany " , wchodzę na forum i zdziwienie bo jednak nadal jestem... co tu nie gra ...? sobota jest i nie chce mi się myśleć ... ufffff, a chciałbym coś ściągnąć w trybie pilnym ...

2

Odp: logowanie i baza programów ....

wchodzisz przez *krap.pl ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: logowanie i baza programów ....

..klikam na lynk nad forum atari.area - newsy ... jak inaczej po zalogowaniu przejśc do bazy programów ...? pliss ..>?

4

Odp: logowanie i baza programów ....

Wyczysc ciastka w przegladarce, wejdz przez http://atariarea.krap.pl, wejdz na forum, zaloguj sie z opcja 'pamietaj mnie', włala.

5

Odp: logowanie i baza programów ....

Jak przejdę z forum na główną, to też mam komunikat "jesteś niezalogowany" - to dlatego, że przeglądarka pobiera starszą wersję strony z pamięci podręcznej. Wystarczy dać "odśwież". Jakiej przeglądarki używasz?

[ Dodano: Pią Kwi 15, 2005 16:50  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

6

Odp: logowanie i baza programów ....

to dlatego, że przeglądarka pobiera starszą wersję strony z pamięci podręcznej

A to z kolei przez brak naglowka nocache wysylanego przegladarce ze strony glownej. Kolejna rzecz do poprawienia w kodzie AA :)

7

Odp: logowanie i baza programów ....

Ale mnie to nie przeszkadza :D. Działa też w drugą stronę, więc mogę wysyłać teksty do twolinera nie będąc zalogowanym. };>

[ Dodano: Sob Kwi 16, 2005 10:29  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

8

Odp: logowanie i baza programów ....

ale tylko raz :P

9

Odp: logowanie i baza programów ....

A nieprawda, dowolną ilość razy?  :P  :P  :P

[ Dodano: Sob Kwi 16, 2005 20:34  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

10

Odp: logowanie i baza programów ....

zgadza sie ;-) np. za pomoca opery

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: logowanie i baza programów ....

Heh, oczywiście, że Opery. ;) Swego czasu (niedawno) zhakowano forum serwisu akwarystyka.pl, zamiast forum była tylko czarna strona z przesłaniem hackerów i nic nie było dostąpne. W Operze jednak wystarczyło zmienić styl CSS na dowolny użytkownika i wsio hulało, łącznie z rejestracją. :D Tego H4x10rSy nie przewidzieli?

[ Dodano: Sob Kwi 16, 2005 20:50  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

12

Odp: logowanie i baza programów ....

a opera. sorry nie uzywam. nie podoba mi sie. wyswietla reklamy i nie mozna sobie jej przekompilowac pod linuxem :>